Treść opublikowana przez marewel
-
Nokia (N73) z Symbianem - pytanko
Może trochę rozwinąć? A co do oprogramowania to chyba tu jest najwięcej: http://www.dotsis.com/mobile_phone/ Nie zrozumiale menu,ciezko cokolwoek znalezc,czeste zwisy i pare tam innych.Wybralem K800i,i jestem zadowolony.
-
***CALL OF DUTY4 - MODERN WARFARE***
Gralem troche,bez rewelacji.Co innego Cod UO :>
-
[ALL] Kodowanie kluczyka
A tak to sie robi w Passacie : http://www.forum.vw-passat.pl/topics33/dopasowanie-nowego-kluczyka-opis-vt25043.htm
-
[B7 BRE] Chip do auta ?
Wszysty Tedeiowcy ktorzy pisza ze 2.0 TDI to kibel,poprostu ci zazdroszcza.Ja tam chcialbym miec 140kuni w TDI.
-
[B5 ADR] Blad 15.5 i 15.7 gdzie jest ta klapa?
Z tego co pamietam to klapa nogi/szyba http://www.a4-klub.pl/smf/index.php/topic,6700.msg85895.html#msg85895
-
Nokia (N73) z Symbianem - pytanko
Ten telefon to nieporozumienie.Mialem i szybko sie pozbylem.
-
[B7 BRE] Chip do auta ?
OMG porównuje Forda do Audi :polew:
-
[A6] Duży wyciek oleju
Mineralnym nie uszczelni silnika.
-
[ALL] Kodowanie kluczyka
Jezeli pominiesz krok login to w kanale -kanał 21 bedziesz mial Error.Ponadto wkladasz nowy kluczyk,przekrecasz zaplon kontrolka gasnie,wkladasz nastepny itd
-
1z czy AFN
Dzisiaj te obydwa silniki to zabytki
-
[B6 AWX] Czujnik Halla
To jest czesc opisu silnika 2.0TDI,czujnik jest na kole rozrzadu.
-
[B5 ALZ] Brak świateł drogowych.Przekaźnik do wymiany-gdzie szukać?
Ja jak go rozebralem to juz nie zlozylem
-
[B5 ATJ] Czy kontrolka światel postojowych świeci sie przy światłach mijania ?
Ale sam wydlubales,czy zrobil to za ciebie szwab w ingolstadt?
-
Klieci sieci ORANGE!!! Uwaga!!!
Orange to syf!!Mialem chwile prepaida,nawet jak zostanie ci tysak na koncie a minie czas waznosci to ci skroja.
-
[B6 AWX] Czujnik Halla
Czujnik Hallotronowy G40 Zastosowanie sygnalu:Sterownik uzywa tego sygnalu do uruchamiania silnika i wykrywania fazy sprezania dla kazdego cylindra Wiec prawdopodobnie auto by nie odpalalo
-
[B5 ATJ] Czy kontrolka światel postojowych świeci sie przy światłach mijania ?
W nowszych wersjach poliftowych tez nie bylo tej kontrolki?
-
POMPA PADLA !!!! GRATULACJE DLA ROGALA !!!!!!!!!!!
Wlasciwie o jaka blokade tej pompy chodzilo?
-
[B5 ALZ] Brak świateł drogowych.Przekaźnik do wymiany-gdzie szukać?
Najczesciej siada wlacznik.
-
[B6 AWX] Piski przy uruchomieniu klimy
Moze wystarczy podciagnac?
-
[B6 AWX] Piski przy uruchomieniu klimy
Napinacz do 1z,ADP,ADR kosztuje 120 zl.
-
[B5 ABC] Gdzie sie reguluje obroty??
Nie da sie Vagiem podkrecic obrotow jak w TDI?
-
[B6 AWX] Naprawa zawieszenia - POMOCY !
W swojej bylej mailem Boge na oryginale,a tobie jakie wsadzil?
-
[B6 AWX] Naprawa zawieszenia - POMOCY !
Tez mam Meyle,facio co sprzedawal powiedzial ze jego zdaniem sa jednymi z lepszych,i tylko takie sprzedaje.A co do tego mechanika,to troche fantazjuje z tym ze te wahacze tak ciezko sie wymienia,ponadto wystarczylo wymienic tylko te luzne,bo i tak stukaly amory,pisane bylo juz na forum.No ale on wolal wymienic nowy komplet na inny nowy Meyle z serwisu?Z serwisu to raczej TRW lub Lemki.Pocieszenie ze nie sa one o wiele tansze niz np TRW.
-
[B5 AFB] IMMOBILIZER PROBLEM
To sprobuj zakodowac na nowo kluczyk.
-
Audi 100 C4
Z wlasnego doswiadczenia wiem ze wlasnie 2.8 jest bardziej awaryjny.