Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Zaleczeq

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Zaleczeq

  1. kuzwa ja nie mam moze to zalezy od fona bo ja mam e52 :kwasny: i nie mam Mam:bieganie, jazde na rowerze,kolarstwo, koalrstwo górskie, łyzwiarstwo, nartorolki, narciarstwo biegowe, narciarstwo zjazdowe, snowboard, kajakarstwo, kitesurfing, wioslarstwo, zeglarstwo, windsurfing, fitness walking, golf, wedrowanie, bieg na orientacje, chodzenie , jazda konna. :kox: a bieżni nie ma:doh:
  2. pany macie w endo moze bieżnie w ustawieniach ??
  3. tak, każdy prawie zegarek powyżej kilkuset zł ma już takiego trenera, i masz dużo różnych funkcji, łącznie z interwałami, info o tym, że za wolno lub za szybko, info odnośnie tętna itd jak nagrasz sobie zamiast trenera głos swojej kobiety krzyczącej to od razu level up
  4. ja niestety pracuje :kwasny:
  5. No pewnie tak ja narazie biegam z pulsometrem i z komorka bo tam endomondo mam Kumpel biega w maratonach to ma taki z gpsem i chyba miliard rożnych funkcji taki kombajn ze masakra :decayed:
  6. no to fakt powyzej 185 cieplutko jest jak po termogeniku :decayed: taki mam ZEGAREK PULSOMETR CRANE SPORT'S MD15151 + BATERIA! (3365231436) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. nie jest jakis firmowy ale narazie daje rade
  7. Aha bo tak sie włąsnie zastanawaiłem bo tez mam cały czas ok 165-175 a na maxa narazie maiłem 188 Chociaż nie wiem czy mój pulsometr dobrze pokazuje bo nie jest tam jakiejś renomowanej firmy
  8. jakie tetno macie jak biegacie ??
  9. no włąsnie kto bedzie mordeczki ?? :decayed: bo widze sezon urlopowy sie zaczął :kwasny:
  10. jacek a ile bierzesz za polerke ??
  11. no ja za tydzien tez bede miał wolne:decayed: bo niestety w ten weekend pracuje:facepalm:
  12. kuzwa nie wiem bo te gryzliny sa i pewni czesc osob tam pojedzie:kox: ja niestety siedze w pracy :kwasny:
  13. bravke chcesz hamowac ?? 1. Adrianus x2 2. Zaleczeq 1 3. Kwiatko 1 4. Espe 1 no i juz mamy 5 fur
  14. Mnie pasi. Myślę że z Kormorana ktoś chętny jeszcze by był. Jakby co trzeba by zapodać info na Kormoranie może by zebrała się grupka 10-12 autek. ja tez chetny, Adrian pewnie tez
  15. :kox::kox: jest Jacek sa foty :naughty:
  16. nie no pytam sie adka bo ma nowego kompa i mial byc juz z wgranym softem i trzeba kreske ogarnac
  17. Adek a masz ten komp z softem ?? :naughty:
  18. pany co robimy za tydzien ze spotem bo jest ten piknik w Gryzlinach ??? Będzie głośno i z klimatem. Atrakcje Pikniku Lotniczego w Gryźlinach - Nasz Olsztyniak
  19. to co kreska suko ?? :decayed: nie wiecie czy jest jakas grupówka do rogala ?? :naughty:
  20. :decayed: siema siema zyjeee:naughty::kox: no kuzwa rs6 od sportmile dobrze podawał 11,2, golf z wawy 10,2, golf z gdyni 10,7, rs3 12,3, gtr 32 niskie 11 :decayed::decayed: btw dzieki Adek za podwozke bo jak bym tam został to chyba bym musiał i poniedziałek wolny brać :polew::polew:
  21. ja o 10 wstaje po weselu:decayed: czyli na 12-13 bede na dajtkach
  22. a jaka jest różnica miedzy g12+, g12++, g13 ??
  23. Czarne B7 avant 1.9tdi blachy GD widziane na parkingu na Kościuszki
  24. no oki zoabcze pewnie dzis wieczorem albo jutro rano jak ona tam wygląda. Jak będzie wyglądała w miarę to wieczorem w czwartek jadę do wa-wy to najwyżej byśmy się gdzieś ustawili na wlocie do Mławy to bys sobie sam oblukał

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.