Treść opublikowana przez Zaleczeq
-
Spoty Olsztyńskie
Ja kupiłem tutaj zeszłej zimy PREMAR - Dystybutor Shell ale to wtedy jeszcze Grzesia kolega tam pracował i rabat był Musisz podzownic i sie popytac jakie ceny na rynku sa Ja kupiłem Centry aku
-
Spoty Olsztyńskie
Robilismy pomiary Cupry wczoraj to 0-100 to po tym jak ten deszczyk byl i nie bylo do konca sucho to bylo powtarzalne 6,1-6,2 takze na suchym i przy rozgrzanych gumach bylo by ponizej 6.0:decayed: chcielismy zrobic 400m ale zaczelo znowu kropic i gps mi sie zacinał cos :facepalm:
-
Spoty Olsztyńskie
my jedziemy 1 wrzesnia do Gdyni na finał Night Power Adka A4 jest jak Volvo FH12 Globtrotter
-
Spoty Olsztyńskie
No ilez to mozna na sluby chodzic miałes swoj i powinno Ci wystarczyc
-
Spoty Olsztyńskie
cos chyba 400+ ale koles z prosiaka pełen chill out, ciagle siedzial i sie smial bo wie ze jak by złapal sie z takim bmw z rolki to by go zjadl Jak patzylismy z Adkiem hebel to mial takie ceramiki ze wypelnialy cała fele a zacisk taki jak kolo chyba 16 cali Ogolnie jebie beret taki prosiak gdzie bys takim sie nie pojawil robisz szał na 100 % Teraz jedziemy do Gdyni 1 wrzesnia takze ogarniaj sobie wolne
-
Spoty Olsztyńskie
adek ale tez masz bład czy tylko ja mam ?? Night Power Łomża 2012 7 - YouTube klasa AWD/RWD
-
Spoty Olsztyńskie
a nie wiem sam :polew: tak jakoś czasem mi się coś uda :grin: Kurna pany zobaczcie kalendarze czy macie tez blad we wrzesniu ?? bo u mnie sierpien konczy sie na 31 w piatek a wrzesien zaczyna sie od 1 w czwartek :naughty: tez tak macie ??
-
Spoty Olsztyńskie
Siemandero Wróciliśmy z Adkiem z kurpiowskich wojaży Dobre imprezy były zarówno w Łomży jak i Ełku ruszanie jetcara to jakas masakra była :naughty: Ogolnie w Łomży to laski odpicowane jak korniki na otwarcie lasu :polew: stoi w 10 cm szpilkach na trawie i później sie dziwi ze sie zapada :doh: ale i tak najlepsze były laski " a po co on ma ten spadochron żeby być lżejszym :naughty:" ?? albo jak laska zobaczyła jak sie scigaja i mowi " ooooo to tak ja w need for speedzie " :polew: Ogólnie wypad mega udany a jak Adek zoabczył 2x rs4b5:wink: i pozniej jak rusza z LC to mysląłem ze sie sposci :jerk:, pozniej miał sen ze jezdził Rsem :kox: Za 2 tygle 1 wrzesnia ruszamy na finał do Gdyni :decayed::decayed: 2 hot dogi z orlenu popite energetykiem i ogień do przodu :banan:
-
Spoty Olsztyńskie
Łysy rozpiska drogowa gotowa jutro pkt 12 ruszamy :banan:
-
Spoty Olsztyńskie
Łysy jaaaadziem na kurpie :decayed::decayed: Marek czy wysłałeś pw do Jarka ? ?
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
Tylko nie sikac do basenów mi tam
-
Spoty Olsztyńskie
Grzegorz tam sie masuje :banan:
-
Spoty Olsztyńskie
to jest hit zeszłotygodniowej imprezy wódkę trzeba żłopać i sobie wzięliśmy ten tekst do serca z Adkiem :grin::grin: a pozniej było tak na starówce :dancing::dancing::dancing: dobrze ze ten sznaps jest :naughty: bo bysmy umarli tylko szkoda ze flaczków nie mieli :thumbdown: ale kiełbaski białe tez były w pytę :naughty: ---------- Post dopisany 13-08-2012 at 08:19 ---------- Poprzedni post napisany 10-08-2012 at 08:33 ---------- Łysy ogarniamy ekipe do Łomzy na sobote tylko trzeba nocleg jakis ogarnac jak patrzyłem to w hotelu gromada jest pokoj 2 os za 120 zł to wychodzi 60 zł na głowe wogole jutro Ci dam znac bo kumpel od Cupry jedzie na robote do zambrowa i moze go tam podrzuca do Łomży i bysmy go z Łomzy zabrali, ale to jutro bede wiedział to zadzwonie do Ciebie a noclegu poszukam jeszcze na necie albo zapytam sie Kosiniaka bo on z Łomzy to moze zna jakies tanie noclegi Bysmy sie przekimali bo o 9 00 zaczyna sie 1/4 w Ełku ale to bysmy tam dojechali na 10 00 i by było git
-
Spoty Olsztyńskie
Ooooo Bożenka siema
-
Spoty Olsztyńskie
Wiesz mi chodzi o same szablony ktore od nas otrzymał bo jak bede to miał to pogadam z kumplem zeby mi zrobił odwrocenie kolorow biały na czarny bo chcem zrobic sobie koszulke białą z carnymi literami bo w lato to masakra w czarnej chodzic
-
Spoty Olsztyńskie
napisałem mu pw i nie odpisuje dlateog pomyslałem ze jak masz kolorka bedze łatwiej jak to w 21 wieku znajomosci to podstawa :kox:
-
Spoty Olsztyńskie
marku dostałes pw ode mnie w sprawie koszulek ??
-
Spoty Olsztyńskie
zawsze idzie się dogadać ze tak powiem zadzwoń najlepiej i zapytaj się o cenę powiedz ze kontakt dostałeś od kolegi z Leon clubu bo mój kumpel Cupre też u nich serwisuje albo z a4 klubu czyli Ja :naughty:
-
Spoty Olsztyńskie
ja jezdze teraz tu rbauto Mechanika Samochodowa Olsztyn do Bartka z toledo clubu i Rafała i jestem zadowolony
-
Spoty Olsztyńskie
jeździsz tam za rynek na grunwaldzkiej tam za spółdzielnie mieszkaniowa olsztyńska czy jakoś tak ??
-
[B6 AMB] Sprawdzenie DV i N75
ja tez kupiłem ten z P i pasował P&P tylko te opaski zaciskowe wymieniłem od razu tez
-
[B6 AMB] Sprawdzenie DV i N75
miałem podobny dźwięk u siebie na początku jak padała DV a później dźwięk był już cały czas z zakresie od 2,5 tys obr do końca:kwasny: wymieniłem DV i jest git Cena w ASO chyba 120 zl Jak masz możliwość to zrób logi może coś powiedzą podaje link do mojego topicu i logów http://a4-klub.pl/diagnostyka-vag-32/prosze-osprawdzenie-logow-236904/
-
Spoty Olsztyńskie
aa tak zgadza sie stałem pod pocztą
-
Spoty Olsztyńskie
mlody Marek to jechal niedawno na witosa Adek jak to nie ma spotow a wczoraj to co :grin: cala noc byla integracja :naughty: spot na starowce
- Muzyka w naszych autkach