Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Zaleczeq

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Zaleczeq

  1. Jak by Polska tzymala łape na tylu złożach ropy to tez bysmy mieli po 1.5
  2. 2 sondę to chyba tuner wyłączał udiemu dobrze mowie ??
  3. Zaleczeq odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    kcesz byc nowa tap madl
  4. NEX daj jakas wyzsza range na dzien dobry
  5. Zaleczeq odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    chyba zarty :polew: :polew: hyba rzarty jebłem
  6. u nas przed blokiem tez była taka akcja ze akurat staliśmy pod klatka a jakiś 3 chłopaków najebanych zaczęło kopać w lusterka każdemu to podbiegliśmy i im najpierw wp***dol :: i ni stad ni zowąd policja sie zjawiła :: sąsiad widział wszystko ale na sprawie powiedział ze oni rozwalali lusterka i nas napadli jeszcze :polew: i tez była szybka resocjalizacja
  7. na litwe poleciał albo na czesci
  8. siema z wieczora
  9. taaa chyba głupa paliłes hmmm no w sumie ja tez no i najwazniejsze ze Grzesiu nam zaprezentował te swoje dorezane Q
  10. no to dawaj wątek moja a4 na co jeszcze czekasz ale prawda jest taka jak devastation napisał taka jest cena za zdrowego BEXa
  11. Zaleczeq odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    to Ty nie wiesz ze Nosfer to wykształciuch :gwizdanie: Niech Ci wytumaczy co to znaczy pierd...l studia zostan N.I.N.J.A dobra ide spac bo troche najeb... jestem
  12. jak będzie na 1000000% to jetem patrzcie jaki chetny
  13. No to prawda BEX z Q to jak sie znajdzie to albo padlina albo cena jak za zboze
  14. :good: :good: :good:[br]Dopisany: 04 Grudzień 2010, 20:46_________________________________________________ NO TO JUTRO SPOT O 14 30 POD URANIA
  15. Zaleczeq odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    :polew:
  16. Najlepiej jak by jakis rozowy albo fioletowy to zatwierdził ale chyba narazie maja to w d*pie
  17. chyba wiekszosc jest za urania:)
  18. nie ja mam od tego ludzi i mi odśnieżają furę
  19. PANY GDZIE ROBIMY JUTRO SPOTA RUSI CZY PRZED URANIA BO TERAZ SZYBKO CIEMNO SIE ROBI
  20. :jerk: :jerk: :jerk:
  21. Zaleczeq odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    yyy z 800 zł albo od razu wołaj ze chesz miliony monet http://allegro.pl/audi-a4-b6-lampy-xenon-kompletne-i1313650285.html btw. Flayer miałes racje ojciec tak ruszał manetka od spryskow ze spalił bezpiecznik a swoja droga ta pompka tez była przymarznieta bo były mieszane płyny :> ale farelka i suszarka dały rade i teraz jest
  22. ip spisane wieczorem popykamy chociaz niegrałem z 3-4 lata
  23. jest bdb. nie jeden posiadacz tdi pozazdrościłby Tobie takich korekcji.... Nowidzisz Maxym jak to juz Paweł Ci mowi ze jest luksio to tylko sie cieszyc :jerk:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.