Treść opublikowana przez sebek
-
B8 TrOOOOp
Simon, niestety ostatnio też miałem problem z wylamana klapka i jest tak jak Koledzy wyzej pisza. Trzeba caly kolektor zmienic a cena rowniez tak jak wyzej. Odezwij sie do Tom77, zalatwil mi nieco taniej;)
-
Ciekawe filmy warte obejrzenia
Wiec o co chodzilo bo moze rzeczywiscie go nie skumalem? musisz być fanem whisky, ale malt nie blendowanej berbeluchy no poki co whisky to tylko z cola, ale jak bede starszy to moze dojrzeje:) ale za to jestem fanem piwa, robie je sam w domu i potrafie odroznic dobre piwo od sikacza z marketu, przeszedlem kilka kursow sensorycznych a mimo wszystko ni jak w tym filmie komedii nie znajduje
-
Strefa motocyklistów
dla zony / dziewczyny bedziesz mial jak znalazl
-
Strefa motocyklistów
jakby ktos szukal nowej briki to moja koleżanka sprzedaje swoja Lalke ktora moge polecic;) jak sie powolacie na mnie to negocjacje beda latwiejsze;) http://otomoto.pl/kawasaki-er-6f-M4184758.html
-
Ciekawe filmy warte obejrzenia
Wiec o co chodzilo bo moze rzeczywiscie go nie skumalem?
-
Ciekawe filmy warte obejrzenia
a ja dziś obejrzałem: Wyspa strachu - zakończenie nieco zaskakujące ale niestety fabula nie trzyma sie kupy...trochę naciągany, 4/10 Paranoja - tutaj daje 7/10 Eliza Grave - coś w klimacie wyspy tajemnic, tutaj również 7/10 https://www.youtube.com/watch?v=8T3wc2xcqZM Whisky dla aniołów - miała być komedia ale wyszedł bardziej dramat niż komedia. na raz można obejrzeć 6/10 Druga twarz - thriller szpiegowski, zakonczenie zaskakuje ale nie do konca trzyma w napieciu. daje 6/10
-
Ciekawe filmy warte obejrzenia
O Lucy juz dyskutowalismy pare stron wczesniej. Koncowka troche przesadzina ale film warty obejrzenia
-
B8 TrOOOOp
Kurde...no właśnie szukam całości ale nigdzie nie mogę dostać..może ma ktoś na zbyciu ?
-
B8 TrOOOOp
A wystarczy wymienic sam zawor by uzyskac funkcje servotronica? pytam bo sie nie znam
- B8 TrOOOOp
-
B8 TrOOOOp
Czy servotronic z B7 podejdzie do B8 ?
-
A4 B8 LIFT 2014 QUATTRO S LINE EXTERIEUR CARBON MMI 3G+ SIM AKEBONO 370/330 mm 20" KW
o model mi bardziej chodzilo
-
A4 B8 LIFT 2014 QUATTRO S LINE EXTERIEUR CARBON MMI 3G+ SIM AKEBONO 370/330 mm 20" KW
Co to za fela?
-
Sposób na agresję na drodze
https://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=Gop5plDJ9lE
-
B8 TrOOOOp
od postu 12138 na 607 stronie
-
B8 TrOOOOp
Jakbyś postał dłużej, to spalanie na 100 km powinno rosnąć do nieskończoności, bo paliwo palisz, a kilometrów nie robisz Ale fakt, powinno być tak jak napisał @Góral65 powyżej Jak przestawisz, żeby na ekranie wyświetlało prędkość, to masz 0km/h, czy np. 1km/h? zgadza się, jeśli ustawicie sobie na wskazanie spalania na godzinę a nie średniego to się przełączy kiedy auto ruszy ale pokazuje wtedy chwilowe, a nie średnie tak jak Kolega wrzucił na załączonym obrazku A powiedzcie mi co to za ikonka przy zegarze po lewej? U mnie tego nie ma ,czyż by było wyłączone? pisalismy o tym pare postow wyzej, to do ustawiania zegara
-
B8 TrOOOOp
Jakbyś postał dłużej, to spalanie na 100 km powinno rosnąć do nieskończoności, bo paliwo palisz, a kilometrów nie robisz Ale fakt, powinno być tak jak napisał @Góral65 powyżej Jak przestawisz, żeby na ekranie wyświetlało prędkość, to masz 0km/h, czy np. 1km/h? zgadza się, jeśli ustawicie sobie na wskazanie spalania na godzinę a nie średniego to się przełączy kiedy auto ruszy ale pokazuje wtedy chwilowe, a nie średnie tak jak Kolega wrzucił na załączonym obrazku
-
Ciekawe filmy warte obejrzenia
Tak samo myslałem, ale moj kuzyn ktory jest zapalonym kinomanem zmusił mnie do obejrzenia tego filmu i powiem Ci ze pospadaly mi tatuaże skoro tak to jeszcze to przemysle:)
-
Ciekawe filmy warte obejrzenia
Lubie to za dużo powiedziane...do Vanilla raczej nie podejde po opiniach jakie slyszalem;)
-
Ciekawe filmy warte obejrzenia
Wrocilem wlasnie z Zaginionej dziewczyny..jutro opisze wrazenia bo musze sie z tym przespac..na swiezo nie potrafie go ocenic no więc tak..gdybym zaczął od książki to pewnie po kilku kartkach powędrowałaby w kąt jak na przykład World War Z czy Atlas Chmur, po pierwszej godzinie miałem ochotę wyjść z kina, zapowiadał się jako tanie romansidło, a bohaterowie nie wnosili do filmu żadnych emocji...jednak później akcja się zaczęła zawiązywać w dosyć zaskakujący sposób. Trzeba komuś przyznać że tworząc ten film miał niezłą fantazję. Dodatkowo świetnie zagrana rola przez panią Rosamund Pike, obłęd widać było w każdym spojrzeniu bohaterki. Mimo wszystko jestem na tak, tylko trzeba przebrnąć przez początek filmu...
-
B8 TrOOOOp
Że za Twomi plecami MMI ustawia sobie godzinę na podstawie RDS Rozumiem, a jak mogę to włączyć? czy nie w każdej wersji jest taka opcja?
-
B8 TrOOOOp
Panowie mam dwa pytania, jeśli na fis nie wyświetla mi się "antenka" to co to dla mnie oznacza w praktyce? wcześniej nie zwróciłem uwagi czy była. Pytanie drugie czy ma ktoś może jakąś rozpiskę czym różnią się poszczególne wersje MMI?
- B8 TrOOOOp
-
B8 TrOOOOp
ja też się podłączam do pytania bartasg1, bo u mnie też już pora na wymianę
-
Ciekawe filmy warte obejrzenia
W odwróconych to chyba Więckiewicz / Żmijewski grali główne role. ale tez polecam, za Waszą namową wziąłem się za Pitbulla.