Treść opublikowana przez winczako
-
fotele same grzeją!!! aaaauuuaa
hmm... a teraz działa pasażer a nie działa kierowcy... Bezpiecznik caly. Gdzie idzie wiązka podgrzewania d*py? gdzies widzialem na schemacie jakąś kostkę z pinem/ drugim bezpiecznikiem? dla każdej ze stron...? gdzie to moze byc?
-
[ALL B6] Czerwony Szatan - Ksiadz i S4 :-)
30 się da w mieście. Ale to nie jest reguła. Mi się udało uzyskać na FISie max 26l/100km w trasie (nie wiem ile wziął wtedy gazu), no ale to pedał traktowałem w systemie zerojedynkowym. Generalnie pali mi tak jak pisze Marek 45l na 250-280km.
-
[B6 BBK] Moje S4
cieszymy się, oby Ci sluzyla. ps. mi sięu dało zejsc do max 9,7l/100km, jadac ok 100km/h, ale b. lekko. Jak juz chwile ochloniesz, to nie sądzę, żebyś schodził poniżej 13-15l - zakładam że masz jaja i nie kupiles takiej fury żeby uprawiać ecodriving.
-
[ALL B6] Czerwony Szatan - Ksiadz i S4 :-)
u mmnie podobnie. Bywa że weźmie 14l lpg przy za***iście lekkiej nodze, ale bywa ze i 25<. Generalnie mieszczę się średnio raczej w 40-45zł /100km, co przy przeliczeniu na PB98 (jaką powinno się lać ), daj bdb wynik na tę moc i radochę.
-
[B6 BBK] rodzinne S4 ;) - sprzedane.
Ave
-
[B6 BBK] rodzinne S4 ;) - sprzedane.
Mam głupie pytanie... jak się wymienia żarówki w lewej tylnej lampie...? bo tak się tam przyglądałem i nie mam pojęcia...
-
[ALL B6] Czerwony Szatan - Ksiadz i S4 :-)
nigdy:whistling:
- węzyk s4 b6
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
o jja jeeee*ie.... Po takim incydencie prawdopodobnie wylądowałbym w pasiakach.... na 30 lat.
-
węzyk s4 b6
prześledz dokłądnie węże podciśnienia. Ten wydaje się powinien ochodzic kawalek od tej gruszki i isc z prawej strony silnika (zdejmij dolot do puchy filtyra powietrza). EDIT: przyjrzałem się i zadnego takiego wezyka u mnie w tym miejscu widocznego nie ma.
-
węzyk s4 b6
Patrzę na ETKĘ i czy to nie jest wężyk podciśnienia który powinien isc do przodu w okolicę tej grusszki przed kolektorem ssącym?
-
[ALL B6] Czerwony Szatan - Ksiadz i S4 :-)
Słyszałem, że coś takiego jest... ale k**wa gdzie to jest u mnie? bo patrząc dalej w etkę, to wpina się to gdzieś w okolicy tłumika końcowego... u mnie tam puuuuusto .... :/ hugo wie czy mam to zaślepione czy gdzieś sterczy.... dokąd to prowadzi? i gdzie powinien być ten zbiornik podcisnienia?? w rzeczywistosci, bo w etce to widze...
-
[ALL B6] Czerwony Szatan - Ksiadz i S4 :-)
tej, ale zrób mi fotkę skąd one wychodzą... hehe, bo jedyne co widze z tego zdjęcia, to to że są dwa przewody na tle fioletowej rękawiczki ))))))
-
[ALL B6] Czerwony Szatan - Ksiadz i S4 :-)
nie no tych co piszesz
-
[ALL B6] Czerwony Szatan - Ksiadz i S4 :-)
ojcze, zrób fotę tych "rureczek" , bo sam jestem ciekaw...
-
[ALL B6] Czerwony Szatan - Ksiadz i S4 :-)
skąd ja to znam ))) mniodzio:decayed:
-
węzyk s4 b6
postaram sie spojrzec popoludniu, jesli przestanie padac.
-
[ALL B6] Czerwony Szatan - Ksiadz i S4 :-)
kurde. ale 136k mil, to szybko ten silnik klęknął...
-
[ALL B6] Czerwony Szatan - Ksiadz i S4 :-)
ała. zawory to 40 zdaje się .
-
[B6 BBK] rodzinne S4 ;) - sprzedane.
jak to jak...? Lepiej. :polew:
-
[B6 BBK] rodzinne S4 ;) - sprzedane.
jo tam, pitolicie Dziś wcale się nie prosząc, złapałem się z 3 audziankami. No może "złapałem się" to złe sformułowanie, ale nacisnąłem, bo zewnętrznie budziły nadzieje... cabrio 3.0 pb - myslałem że w przy tym silniku różnica będzie mniejsza... okazała się kolosalna... poważnie. cabrio nie znam silnika - 2 rurki i znaczek eS4... więc nawet bieg w pierwszym momencie zredukowałem żeby być "hardcore fist fucking". Znów się grubo zawiodłem, chociaz nie mam pojecia co tam siedziało pod machą. sedan 2.5tdi 180KM - duża fela, pełen s-line, nisko leżał - piękny ). Miła pogawędka z właścicielem.
-
[B6 BEX] Audi A4 ( BEX ) Kraków już z fotami !!!
fotele i fele jak u mnie ))) Wygląda super! Gratuluje!
-
[ALL B6] Czerwony Szatan - Ksiadz i S4 :-)
wskaznik poziomu gazu jest ani troche dokładny. Musisz mniej wiecej wiedziec ile przy danym sposobie jazdy przejzezdzasz na baku i wjezdzac na stacje w okolicy tej wartosci. U mnie to jest tylko 200-230km.
-
[B6 BBK] Moje S4
kierunek prawidłowy, choć pewnie zatęsknisz za V8
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Będę do soboty rana w Jachrance. ktoś z okolicy? Spocik?