Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Pawlo 2004

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Pawlo 2004

  1. Na 90% będą siedzieć te felgi http://cgi.ebay.co.uk/19-AUDI-A6-ALL-MODELS-NEW-RS6-ALLOY-WHEELS-AND-TYRES-/280700125316?pt=UK_CarParts_Acc_Wheels_tyres_Rims_Car_Wheels_ET&hash=item415b080084 19" zrobi robotę mam nadzieję ale muszę wiedzieć czy na 100% nic nie będzie ocierać jak pojadę w 4 albo 5 osob. Tak więc czekam na podpowiedzi
  2. Musze znaleźć kogoś kto ma s-line i wsadzoną 19, po prostu nie chcę mieć problemów, że cos bedzie mi obcierać jak pojade w 5 osób albo pojadę do PL i bedę wracał załadowanym autem.
  3. Przeglądałem twoje foto. Ty masz tam sportowy zawias czy nie??
  4. Teraz śmigam na 17" i chce przeskoczyc na 18" ale boje się, że będę żałował, że nie kupiłem 19" dlatego myślę na 19" 19 cali robi już robote przy samochodzie a 18" dużej różnicy nie ma. Jakie ET musiałbym mieć?? 35?? greg2505 masz gdzieś foto jak twoje auto stoi na 18"?
  5. Panowie zastanawiam się nad zakupem 18" albo 19" do mojej B6 I teraz pytanie czy kupić 18" i jeździć pewnie czy zapodać 19" o te: http://cgi.ebay.co.uk/19-AUDI-A6-ALL-MODELS-NEW-RS6-ALLOY-WHEELS-AND-TYRES-/280700125316?pt=UK_CarParts_Acc_Wheels_tyres_Rims_Car_Wheels_ET&hash=item415b080084 myslę, że cena z oponami jest spoko jak za te koła. Wiem, że to repliki ale jak na anglie to się nadaja bo tutaj są drogi milion razy lepsze niż w PL Pytanie czy wejdą i nic nie będzie obcierać?? zawieszenie mam s-line przy swojej furmance Czekam na podpowiedzi
  6. Tak. Felgi będą na sprzedaż.[br]Dopisany: 19 Czerwiec 2011, 20:41_________________________________________________I oryginalne AVUS-y z dosłownie nowymi oponami firmy Vredestein Ultrac Sessanta 235/45R18 98Y XL przeszły mi koło nosa normalnie szlak mnie trafił Wszystko dlatego, że się tak długo zastanawiałem ;( Felgo poszły za 450 funtów, opony są więcej warte a gdzie ori felgi. Koła miałem kupić od kolesia który sprzedał mi samochód więc koła były pewne ale teraz juz za późno ;( Tak więc chłopaki powiedzcie mi jakie fele teraz kupić, koła jakie mnie interesują to najlepiej RS6. Zastanawiam się czy nie kupić felg i opon oddzielnie, czy tak nie wyjdzie taniej?? Jutro jade się dowiedzieć po ile chodzą opony. Mając Quattro najlepiej bedzie jak kupie nowe opony żeby był wszędzie taki sam bieżnik. Macie jakieś propozycje względem felg?? Jakie ET bedzie najlepsze?? zawieszenie mam s-line czekam na pomoc
  7. Pewnie się już przyzwyczaiłem i dlatego tak mi sie wydaje musiałbym sie przejechać jakąś A4 bez softu i wtedy poczułbym różnicę.
  8. No to już wiesz dlaczego tak tanio
  9. Szkoda, że kiera nie jest trójramienna bo wymiana na ta to troche wywalony pieniądz ale skoro tobie to pasi to najwazniejsze. Nadal jesteś tym samochodem w Irlandii??
  10. Zastanawia mnie czy to w czymś szkodziło, że tyle Nm było?? Wykresy są praktycznie podobne ale auto juz tak nie jedzie jak wcześniej, wcześniej zbierało sie lepiej ale mogło to byc spowodowane doładowaniem turbo i dawka paliwa. Teraz zdecydowanie mniej pali i nie kopci.
  11. A jaki termin tej dominikany?? Bo nie wiem czy wiesz ale teraz tam jest "zimno" i jest sezon huraganowy tak więc dlatego tak tanio Ja z żoną lece tam we wrześniu czyli praktycznie jeden z najgorętszych miesięcy i płacilismy 1.800 funtów a teraz ten hotel jest juz za 2.008 funtów. http://www.thomascook.com/holidays/customise.jsp?_requestid=161860 tak wiec wszystko zalezy od daty bo karaiby nie oznaczają, że jest tam ciągle super pogoda bo np. lecąc teraz wydasz 600 euro + ubezpieczenie (bez tego się tam nie ruszaj) i czasami 80% wakacji możesz oglądać deszcz i huragan wiadomo to tez przeżycie ale nie za to się płaci lecąc na karaiby
  12. Jedz do MR Motors do Wa-wy, tak bedzie najlepiej i najpewniej.
  13. Z tymi ori to kicha Ogólnie w A6 miałem zagięte w dół ale te rury były grube i to jakoś wygladało a te tłumiki przy A4 wygladaja jak jakies pisiory W takim razie chyba uderzę do ASO po tą dokładkę a tą co teraz mam moze uda sie opchnąć za jakies 500zł na allegro Te końcówki gdzie najlepiej kupić?? macie jakis link gdzie mógłbym je kupić on-line??
  14. Teraz siedzi coś takiego 166,8 KM i 371,7 Nm, sorry za jakość wciąż czekam na maila od Daniela z wykresem ze starym programem no i nowym tym który tu wrzuciłem. Ogólnie auto ma teraz o te 3 konie wiecej i niutonów jakieś 20 mniej i wydaje mi się, że nie jest juz takie żwawe jak dotychczas ale zdecydowanie mniej kopci. Wcześniej doładowanie na turbinie było 1,5 bara i teraz zostało zmniejszone do 1 bara i dawka paliwa była cos około 7 miligramów czyli chyba tez duzo za dużo. Samochód teraz zdecydowanie mniej pali, byłem to w stanie przetestować przy powrocie do UK (1400 km) spalanie 7,3 litra na trasie z prędkością średnią 140 km/h - 170km/h tez tak obstawiałem.... 400 nm na serii :gwizdanie: Było blisko 400Nm bo wyszło 390 Nm ale koników zdecydowanie mniej bo wyszło 165 KM[br]Dopisany: 20 Czerwiec 2011, 00:12_________________________________________________Takie coś teraz siedzi po wizycie u Patroxa Takie coś było Tutaj dokładne powiększenie po kliknięciu Patrox Anglia Co myślicie o jednym i drugim wykresie??
  15. Ja właśnie dzwoniłem pod numer z tej strony http://www.cylex.pl/firmy/digifant-auto--mechanika-i-elektronika-samochodowa-10860093.html i pytałem jaki koszt byłby podniesienia mocy w Audi A6 3.0 TDI to powiedział, że jest tak zawalony robotą i ze mam zadzwonic za jakies 2 tyg. A jak sie go zapytałem ile by taka przyjemność kosztowała i ile koni mozna by osiągnąć to stwierdził, że potrzebuje dokładne dane auta i musiałby wszystko poobliczać bo z renkawa nie wie na ile te silniki moga byc podkręcone. Wydaje mi sie, że koleś wyczuł sprawe i dlatego nie odpowiada na takie pytania bo robi sie goraco koło jego firmy Brak mi słów na takich debili.
  16. Dokładnie to norma i nikt sobie tu nic nie robi z niedzieli, po prostu dzień jak codzień
  17. Panowie mam pytanko, korci mnie założenie dokładki s-line z dziurami na dwie końcówki tłumika ale znaleźć taką dokładke na allegro to jak wygrać w totka a nowa w ASO to koszt około tysiaka. Teraz jeszcze jedno pytanko jak wygląda sprawa tłumików, posiadam teraz dwa ale są schowane pod zderzakiem, co trzeba zrobić aby po założeniu dokładki z dziurami na tłumik?? Trzeba dospawać końcówki??
  18. Wczoraj cały dzień w padał deszcz a w UK światek piatek czy niedziela to i tak jeden i taki sam dzień nie jestem jedyny na moim osiedlu który myje tu auto w niedziele
  19. wrclaguna było nie halo z tym programem, chłopaki stwierdzili, że dawki paliwa były kosmiczne i doładowanie na turbine takie, że aż dziw że nie było bum :wallbash: z tłumików wyleciało tyle sadzy, że zasyfiłem chłopakom cały wjazd na hamownie co z reszta widać na fotce Teraz po poprawce z tłumików leci górskie powietrze i zdecydowanie mniej pali co sprawdziłem przy powrocie do UK z PL Tak więc Anglicy nie maja pojęcia o robieniu programów Ale co mnie najbardziej ucieszyło to to, że Daniel stwierdził, ze silnik jest w bardzo dobrej kondycji, pompki jak nowe tak więc tylko śmigać [br]Dopisany: 13 Czerwiec 2011, 12:54_________________________________________________Up
  20. No i pasuje idę właśnie myć autko więc zaraz nałożę NXT na szyby
  21. Zmień w opisie na FWD bo tylno napedowj A4 na pewno nie masz
  22. no ja sobie teraz nie wyobrażam mycia bez tego... cudo chyba daruj sobie przednią Spróbuje szczęścia, najwyżej zmyje jak będzie sie mazać
  23. A woskiem np. #16 albo NXT mozna zrobić szybę?? chyba nie powinno to zaszkodzić?? Tak czy siak właśnie będę robił zakupy bo szampon mi się skończył to zakupie od razu Ultimate Quik Detailer bo tego nie mam jeszcze w swoim zestawie
  24. Ja moje mikrofibry piorę sam, zonie nie pozwalam ciągle mi mówi, ze dobrze by było, żebym do prania ciuchów i do sprzątania domu tak się pchał jak do latania wokół auta to byłabym najlepszym mężem na świecie W takim razie następnym razem zona dostanie pozwolenie na wypranie ręczników w żelu. _________________________________________________ Jeszcze jedno, co polecacie do szyb tak aby woda się ładnie skraplała na szybie czołowej przede wszystkim??

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.