Treść opublikowana przez Pawlo 2004
-
[ALL B5] Ile farby na poszczególne elementy?? malowanie,
Na element musisz liczyć 2 setki a do tego jakies cieniowanie skoro chcesz malować drzwi i tylne nadkole/błotnik A sam chcesz malować ze pytasz??
-
Wszystko o pielęgnacji auta - kosmetyki samochodowe
Zamówiłem dziś kolejne zabawki magsa i nie tylko tym razem: - Meguiar's Endurance High Gloss Tyre Gel (mam nadzieję, że będę zadowolony) - Meguiar's Water Magnet Drying Towel - Dodo Juice Born to be Mild Maintenance Shampoo (zobaczymy co to za szamponik) - Meguiar's Deep Crystal Step 2 Chciałem jeszcze kupić coś do wnętrza i do skóry (zaopatrzenie do nowego auta które juz niedługo będzie ) ale na shinearamie nic ciekawego nie mają a zależy mi na Meguiar's Natural Shine Protectant (matowy) i czymś do skóry I jeszcze jedno pytanie, dlaczego nigdzie nie ma Meguiar's Professional Paste Wax Mirror Glaze 16??? ani w PL ani w UK nie mozna tego dostać?? wszędzie maja braki tak więc pytam się co jest grane?
-
[ALL B8] Mironowóz cz.IV - S4d
Bez opon bo jesli dobrze wyczytałem wczesniej to coś tam chyba tak wspominałeś. Dobra cena jak za ori
-
[ALL B8] Mironowóz cz.IV - S4d
:shocked: co tu więcej pisać, 20" robi robote. Ile wołasz za stare fele jeśli można wiedzieć??
-
Prośba o poradę - kierowca (możliwość zarobienia kilkuset zł)
mówiąc coś zapewne miał na mysli jakieś 100 - 200zł a jak mu wyjedziesz z 9 stówkami to pewnie klęknie na kolana. Takiego siana to pewnie na samochód którym pojedzie do slubu nie wyda Ja skasowałbym 100zł i tyle
-
Wszystko o pielęgnacji auta - kosmetyki samochodowe
Nie jest to zalecane
-
[ALL] Dziwne uszkodzenia lakieru na klapie bagażnika
Cena nie jest wyznacznikiem dobrego lakiernika a po drugie to co region PL to inaczej, u nas w Lesznie za 250zł-300zł masz juz pomalowany element bez żadnych obiekcji przy odbiorze
-
Prośba o poradę - kierowca (możliwość zarobienia kilkuset zł)
40 osób?? czyli 10 razy bedziesz musiał okręcić, napisałeś ze od 18 zaczniesz to widzę, że ładnie będą tankować jak chcesz juz ich do domu o tej godzinie odwozić A ile dokładnie km jest od restauracji do miejsca gdzie masz odwozic gości?? bo jak więcej niz 10km to powodzenia byle byś do poniedziałku sie wyrobił
-
A6 C6 2,7 Q Pełny s-line. Koło 20"
Młody jestem pod wrażeniem twojego modzenia Ja juz nie moge sie doczekać mojej A6
-
[ALL] Dziwne uszkodzenia lakieru na klapie bagażnika
Ale kicha Takie sa objawy jak się maluje w zimnie na wilgotna powierzchnię. Tak więc lakiernik musiał byc pierwsza klasa
-
Imprezy/dyskoteki
Warto!!! uwierz, że warto. Wspomnienia nie do opisania, najważniejsze, żeby była super pogoda, wtedy dopiero jest super
-
Imprezy/dyskoteki
Ten filmik to regularnie w aucie oglądam Dotarłem do Mielna dwa dni po sunrisie i niestety nie było mi dane... Moja żona się tam bawiła i nawet mówi że było fajnie... Rok nie pamiętam... Zaraz, jak dobrze liczę to po ślubie jestem 4 lata to ten sunrise był 2006. Ja to mam jako dzwonek w tel Kołooobrzeg Kris jest Gość!!!
-
Punkty Karne - pytania.
mam sasiada policjanta w drogówce i mi mówił, że on jak i większość kolegów zatrzymuje dopiero jak przekroczysz 10km/h poniżej nawet nie zatrzymuja bo nie ma sensu. Przynajmniej u nas w Lesznie tak jest i mój sąsiad tak robi
-
Imprezy/dyskoteki
O ile sie orientuje to takiego seta nie było, tylko z wrzaskami ludzi bo to w końcu cos w stylu koncertu
-
Imprezy/dyskoteki
Ale była tam 3 razy, tak więc musiało jej się jednak podobać Każdy preferuje inną muzykę ja lubię taka bo przypomina mi moje lata młodości ale nie oznacza to, że nie toleruje innej muzyki która leci w radiu A co do syfu itp to na koncertach np Maryli Rodowicz czy tam nawet Dody tez zdarzają się sytuacje takie czy owakie tylko, ze takie imprezy mają wielu wrogów tylko dlatego, że jest na nich masa młodzieży a wiele osób twierdzi, że młodzież równa się narkotyki. I tak to właśnie jest.
-
Imprezy/dyskoteki
Wiedziałem, że takie opinie bedą :gwizdanie: To są tysiace ludzi i jest tak, że jedni jadą tam najeść sie "grochu" naciagnąć fety i nic nie wiedza ale też wielu jest tam ludzi którzy jadą się bawic i wypic piwko. Tak więc nawet jak pielgrzymka pójdzie cos moze się wydarzyć i na to nie ma mocnych, nie idzie wszystkiego ogarnąć. Organizacja samej imprezy jest super a co sie dzieje 2, 5 10km dalej od imprezy to juz nie wiadomo tak więc preditio come down Nie wiem jaką muze preferujesz ale nie oceniaj wszystkiego po artykułach itp itd
-
Imprezy/dyskoteki
Ktoś z was ma taki sam sentyment do tych imprez?? albo moze tam bywał? No i do rzecz jasna założyciela czyli Dj Krisa (jego cytat pobudza myśli na początku pierwszego filmiku) Drugi link to sam Kris, człowiek który zrobił BARDZO dużo dla sceny klubowej. 1) 2) Ktoś z was bawił sie na powyższych imprezach lub w klubie Ekwador za czasów jego świetności jak jeszcze Kris tam był rezydentem??
-
Wszystko o pielęgnacji auta - kosmetyki samochodowe
Wystarczy troszkę poczytać bo na każdej stronie ktos nowy zadaje ciagle to samo pytanie :gwizdanie:
-
Audi Q7 4.2 TDI S-line, 21", V12 look, LED, TV, DVD, Webasto -> SPRZEDANE :-)
Auto marzenie, na razie szykuje się do zakupu A6 3.0 TDI z 2007 roku ale kolejne bedzie Q7 bo to auto o jakim śnie Twoje powala na kolana, co tu więcej pisać :slina:
-
A6 C6 2,7 Q Pełny s-line. Koło 20"
Młody jeszcze troche i zrobi się tu forum A6 za 5 tyg ja też będe posiadaczem A6 pewnie wiesz ale z forum A4 to mnie końmi nie zaciągnął na forum A6 Jestem tam zalogowany od czasu jak miałem pierwsze A6 C5 2,5 TDI Quattro z 2003 roku (widoczne z resztą w moim podpisie poniżej) i kilka setek wiadomości się tam napisało ale od czasu jak kupiłem A4 jestem tutaj i mogę śmiało powiedziec ze tu jest lepszy klimat i zdecydowanie większa wiedza i poziom forumowiczów Co do twojego auta to widzę, że rezasz ostro Kiedy zaczynasz zabawe z ledami na przód bo po zakupie jak już ochłonę to też bedę chciał zapodać ledy od modelu 09 tak więc fajnie byłoby mieć pełne info co gdzie i jak Pozdro
-
Wszystko o pielęgnacji auta - kosmetyki samochodowe
Zapamiętaj sobie raz na zawsze - NIGDY NIE MÓW ŻONIE ZA ILE KUPUJESZ KOSMETYKI, a jak już musisz to podziel kwotę przez 5 lub przesuń przecinek o 1 miejsce w lewo :naughty: Nic dodac nic ująć, żarty żartami ale to jest świeta prawda, inaczej będzie wypominać, że jej prezentu za takie pieniadze nie kupisz bo twierdzisz, że nie masz albo szkoda siana a na jakies pierdoły do auta jest. Skąd ja to znam Bogu dzieki ja mam jeszcze ugodową żone i idzię ją nagadac jak juz jest taka potrzeba
-
Rejestracja auta, a opłata skarbowa
czyli jak na umowię wpisze ze auto kupiłem za 50 tys to zapłacę 1000zł podatku, a idzie zaniżyć cenę czy czepiaja się?? albo maja jakies książki i sprawdzaja ze takie i takie auto z danego rocznika jest warte przykładowo 80000 tys i od tego trzeba zapłacic 2% podatku??
-
[ALL] Objawy padających wtryskiwaczy
Czyli VCDS i jazda, bez tego ani rusz
-
Rejestracja auta, a opłata skarbowa
Chłopaki a jak kupie juz auto na PL blachach to co trzeba zapłacic oprócz zmiany blach 260zł jeśli sie nie myle, do skarbówki jakies wzbogacenie tez trzeba zapłącić??
-
[ALL] Objawy padających wtryskiwaczy
Sory mam na mysli wtryski tak jak w temacie a napisałem pompowtryski to z przyzwyczajenia bo od 3 lat ma B6