Treść opublikowana przez krzyniek
-
[B5 1Z] Lampeczki drzwiowe - gdzie je wsadzić ?
oświetlenie na nogi
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
jest w moim podpisie a także w temacie http://www.a4-klub.pl/smf/przestroga_dla_wszystkich-t47597.0.html
-
[ALL B5] Schemat przewodów dochodzących do licznika
rozpiska pinów licznika http://www.a4-klub.pl/smf/empty-t5530.0.html;highlight=rozpiska+pin%C3%B3w+licznika
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
navi http://pl.youtube.com/watch?v=g2lfMd2a5gk&feature=related
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
dla mnie hit na dziś http://gazetaolsztynska.wm.pl/Kradl-prad-z-fotoradaru,62954
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
nie wiem czy było ale http://video.google.pl/videosearch?q=czary&hl=pl&emb=0&aq=f#
-
Nowicjusz - wątek powitalny
siemka :>
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
to jest to jego całe "polerowanie" to coś w rodzaju maseczki błotnej na twarz ....
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Adrian z tym dzwonieniem to wczoraj było ale tak to jest jak ktoś nie wie jak ma numer komórki
-
I Twoja A4 może być największym brudasem tej zimy - KONKURS
Krzyniek, Ty to jak zwykle. No witki mi opadły... Powinieneś zostać klubowym TATUSIEM.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
- I Twoja A4 może być największym brudasem tej zimy - KONKURS
no jak się nie wie gdzie parkować to tak się kończy :gwizdanie: swoją drogą to to nie bierze udziału w konkursie bo brud nie jest zdobyty i przechowywany na aucie podczas podróżowania nim po drogach ino na jakimś zaj***m błotem parkingu.....- [ALL B5] Montaż wskaźnika doładowania na słupku
i tak ma być wskazania powinny byc odczytywane pod obciązeniem dokładnie tak ja bardzo nie gazowałem (bo nie lubię) ale na postoju też wskazówka za bardzo nie reaguje- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
ja.... radomskie- Piłka ręczna - mężczyzn
mury mogą im pomagać :gwizdanie: oby tylko sędziowie byli bezstronni- [ALL B5] Montaż wskaźnika doładowania na słupku
bo nie wiem czy zauważyliście w trójniku jest metalowa wstawka spełnia rolę redukcji po to żeby wskazówka płynniej pracowała, co do ciśnienia to w momencie przyśpieszania rośnie ono do wartości maksymalnej ale gdy auto osiągnie zadaną prędkość spada.- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Coś jak ten pilot Czopika z filmiku: "Nie pękamy, jedziemy dalej .." kiedy prawie dzwona by zaliczyli nom http://interia360.pl/artykul/z-pamietnika-hipokrytki-czyli-katolickiej-narzeczonej,17051[br]Dopisany: 28 Styczeń 2009, 11:47_________________________________________________MRoger następnym razem wezmę vaga....- Nowicjusz - wątek powitalny
- Nowicjusz - wątek powitalny
cześć :> zapraszamy na spota warszawskiego- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
bry Wenta: "mamy jeszcze 15 sekund... a za chwile spokojnie panowie to dużo czasu"- Moje tablice rejestracyjne
Rogal jeśli dobrze kombinuje to z Rogalem on ma tylko avatara wspólnego/takiego samego :gwizdanie:- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
stary klasyk [br]Dopisany: 27 Styczeń 2009, 14:54_________________________________________________Sławeq dealer jak dealer ale jaki pośrednik- Strefa Śmiechu
Reniu stary hicior (był) :gwizdanie:[br]Dopisany: 27 Styczeń 2009, 11:06_________________________________________________Lodówka zrobila impreze. Nazapraszala samych znajomych. wszyscy bawia sie niezle: odkurzacz sie nawciagal, kaloryfer juz rozgrzany, kuchenka daje ostro w palnik, pralka sie rozkreca, w lazience wiatrak dmucha suszarke, impreza na calego. Gospodyni chodzi po mieszkaniu i rozdaje zimne drinki. Patrzy a pod sciana stoi smutne Audi. Podchodzi do niej i mówi: - Ej Audi, a co Ty taka smutna stoisz i sie nie bawisz? Masz tu seteczke walnij sobie to sie od razu rozruszasz. A Audi na to: - Nie moge jestem samochodem... [br]Dopisany: 27 Styczeń 2009, 11:09_________________________________________________Dwaj mali chlopcy stoja przed kosciolem, z którego wychodza wlasnie nowozency. Jeden z chlopców mówi: - Patrz jaki teraz bedzie czad! Po czym biegnie do pana mlodego i wola: - Tato, tato!!!- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Dwaj mali chlopcy stoja przed kosciolem, z którego wychodza wlasnie nowozency. Jeden z chlopców mówi: - Patrz jaki teraz bedzie czad Po czym biegnie do pana mlodego i wola: - Tato, tato!!!- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
to z niemieckiego Fahrende Bierkiste zobacz to http://pl.youtube.com/watch?v=3dr8zcDZ3fQ&feature=related i tego typu pojazdami robią wyścigi, nawet na torze Nurburgring - I Twoja A4 może być największym brudasem tej zimy - KONKURS