Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

krzyniek

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez krzyniek

  1. oświetlenie na nogi
  2. jest w moim podpisie a także w temacie http://www.a4-klub.pl/smf/przestroga_dla_wszystkich-t47597.0.html
  3. rozpiska pinów licznika http://www.a4-klub.pl/smf/empty-t5530.0.html;highlight=rozpiska+pin%C3%B3w+licznika
  4. navi http://pl.youtube.com/watch?v=g2lfMd2a5gk&feature=related
  5. dla mnie hit na dziś http://gazetaolsztynska.wm.pl/Kradl-prad-z-fotoradaru,62954
  6. nie wiem czy było ale http://video.google.pl/videosearch?q=czary&hl=pl&emb=0&aq=f#
  7. to jest to jego całe "polerowanie" to coś w rodzaju maseczki błotnej na twarz ....
  8. Adrian z tym dzwonieniem to wczoraj było ale tak to jest jak ktoś nie wie jak ma numer komórki
  9. Krzyniek, Ty to jak zwykle. No witki mi opadły... Powinieneś zostać klubowym TATUSIEM.
  10. no jak się nie wie gdzie parkować to tak się kończy :gwizdanie: swoją drogą to to nie bierze udziału w konkursie bo brud nie jest zdobyty i przechowywany na aucie podczas podróżowania nim po drogach ino na jakimś zaj***m błotem parkingu.....
  11. i tak ma być wskazania powinny byc odczytywane pod obciązeniem dokładnie tak ja bardzo nie gazowałem (bo nie lubię) ale na postoju też wskazówka za bardzo nie reaguje
  12. ja.... radomskie
  13. mury mogą im pomagać :gwizdanie: oby tylko sędziowie byli bezstronni
  14. bo nie wiem czy zauważyliście w trójniku jest metalowa wstawka spełnia rolę redukcji po to żeby wskazówka płynniej pracowała, co do ciśnienia to w momencie przyśpieszania rośnie ono do wartości maksymalnej ale gdy auto osiągnie zadaną prędkość spada.
  15. Coś jak ten pilot Czopika z filmiku: "Nie pękamy, jedziemy dalej .." kiedy prawie dzwona by zaliczyli nom http://interia360.pl/artykul/z-pamietnika-hipokrytki-czyli-katolickiej-narzeczonej,17051[br]Dopisany: 28 Styczeń 2009, 11:47_________________________________________________MRoger następnym razem wezmę vaga....
  16. cześć :> zapraszamy na spota warszawskiego
  17. bry Wenta: "mamy jeszcze 15 sekund... a za chwile spokojnie panowie to dużo czasu"
  18. Rogal jeśli dobrze kombinuje to z Rogalem on ma tylko avatara wspólnego/takiego samego :gwizdanie:
  19. stary klasyk [br]Dopisany: 27 Styczeń 2009, 14:54_________________________________________________Sławeq dealer jak dealer ale jaki pośrednik
  20. Reniu stary hicior (był) :gwizdanie:[br]Dopisany: 27 Styczeń 2009, 11:06_________________________________________________Lodówka zrobila impreze. Nazapraszala samych znajomych. wszyscy bawia sie niezle: odkurzacz sie nawciagal, kaloryfer juz rozgrzany, kuchenka daje ostro w palnik, pralka sie rozkreca, w lazience wiatrak dmucha suszarke, impreza na calego. Gospodyni chodzi po mieszkaniu i rozdaje zimne drinki. Patrzy a pod sciana stoi smutne Audi. Podchodzi do niej i mówi: - Ej Audi, a co Ty taka smutna stoisz i sie nie bawisz? Masz tu seteczke walnij sobie to sie od razu rozruszasz. A Audi na to: - Nie moge jestem samochodem... [br]Dopisany: 27 Styczeń 2009, 11:09_________________________________________________Dwaj mali chlopcy stoja przed kosciolem, z którego wychodza wlasnie nowozency. Jeden z chlopców mówi: - Patrz jaki teraz bedzie czad! Po czym biegnie do pana mlodego i wola: - Tato, tato!!!
  21. Dwaj mali chlopcy stoja przed kosciolem, z którego wychodza wlasnie nowozency. Jeden z chlopców mówi: - Patrz jaki teraz bedzie czad Po czym biegnie do pana mlodego i wola: - Tato, tato!!!
  22. to z niemieckiego Fahrende Bierkiste zobacz to http://pl.youtube.com/watch?v=3dr8zcDZ3fQ&feature=related i tego typu pojazdami robią wyścigi, nawet na torze Nurburgring

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.