Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

krzyniek

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez krzyniek

  1. jak zgram, to zamieszczę foty... sam zobaczysz
  2. ale normalnie fajne autka przyjeżdżają na spoty "składaczki", "klepaczki" :gwizdanie:
  3. jak na razie nic podpowiedź jest taka: to jest podchwytliwe, proste aż banalne, musicie skojarzyć pewne fakty z... (nie mogę powiedzieć) :gwizdanie:
  4. święta racja
  5. no to przypomnij sobie nazwę bo jesteś blisko
  6. zaraz wkleję montowałem zegar ciśnienia doładowania :gwizdanie:[br]Dopisany: 15 Lipiec 2008, 15:29 _________________________________________________ jak coś nie teges to poprawię
  7. TA..zajade przy okazji na stadion po nowe buty i dres do zdjęć Tak na serio to przydało by sie pare fajnych zdjęć po delikatnych zmianach zmieniłeś przedni pas ..... na ten od diesla :gwizdanie:
  8. Panhard 24BT :gwizdanie:
  9. krzyniek odpowiedział(a) na krzyniek temat w Audi A4 B5
    tak jak Ci już pisałem na gg kupiłeś manetkę od a6, oddaj ją i dla sprzedającego za wprowadzanie kupujących w błąd
  10. no i co można ? można jacekm uznaję odpowiedź a dokładnie to studebaker hawk coupe `62 ps. miałem dać następną podpowiedź "że taka nazwa ostatnio padła przy którymś z poprzednich aut"
  11. i znów pudło dobra wykorzystałeś literki które nie pasują więc zostało między R a W
  12. witamy na forum
  13. jak dotąd nikt nie trafił nie jest to trudne [br]Dopisany: 14 Lipiec 2008, 12:45 _________________________________________________podpowiedź: jego nazwa zaczyna się na literkę która znajduje sie między K a W
  14. fota była już wczoraj na AKP w strefie śmiechu,a także parę innych fajnych
  15. nie [br]Dopisany: 12 Lipiec 2008, 11:02 _________________________________________________to amerykaniec
  16. widać był bardzo potrzebny tam na górze [ * ]
  17. pompy nie muszę wymieniać?? czyli ta którą mam teraz wystarczy?? Jaki jest koszt takiej turbinki z BRD? Czy IC z ARL na przodzie dobrym rozwiązaniem? Z rozluźnieniem wydechu co się wiąże? pompy nie bo masz pompowtryski (PD) i to je wymieniasz na wydajniejsze kosz turbiny zależy czy nówka czy regenerowana, co do IC to bym zrobił tak jak niektórzy koledzy z klubu mają, centralny z przodu rozluźnienie wydechu = wybebeszenie katalizatora
  18. witamy na forum
  19. witaj i życzę udanego zakupu

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.