Treść opublikowana przez krzyniek
-
Jaki to samochod - czyli zabawa w wolnej chwili
- [B5 AEB] Gdzie podłączyć wskaźnik doładowania ?
może mi ktoś powie gdzie podłączyć ten budzik w dieslu (dokładnie to 1.9tdi ajm) ?- Jaki to samochod - czyli zabawa w wolnej chwili
nie- Nowicjusz - wątek powitalny
siemka- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
o widzę że kolega moskal 79 zbiera punkty a pytałeś się jakie nagrody za nie dają ? :gwizdanie: a mój kolega wczoraj wyhaczył mandat jak to pan policjant powiedział "za obrazę władzy" bo 'zawarczał do niego jak pies, i powiedział nie gryź" myślałem ze padnę- Jaki to samochod - czyli zabawa w wolnej chwili
Jaguar Lancia gramy dalej- Jaki to samochod - czyli zabawa w wolnej chwili
alfa- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
....jak zwykle wszystko na ostatnia chwile to oszczędność.. idzie tylko po kosztach i nie płaci za przesyłke- Jaki to samochod - czyli zabawa w wolnej chwili
nie niemiec... nie shelby i nie triumph przykro mi panowie , zabawa trwa dalej- Actimel i Red Bull-zastanówcie sie za nim sie napijecie
Kofeina i tauryna.... na burn_ie to aż na czerwono wytłuszczone, jest także napis "Niewskazany: dla dzieci, dla diabetyków, dla kobiet w ciąży i karmiących, dla osób uczulonych na kofeinę, dla osób chodzących wcześnie spać" dodatkowo tez "Najlepiej spożyć przed wyjściem na imprezkę" (stąd mieszanie z alkoholem) na tigerze i red bullu nie ma nawet wzmianki że może byc niewskazany, są tylko same plusy.... kupiłem i red bulla i tigera i burna (bo były mi puszki potrzebne na formę do dodatkowych zegarów) no i chciałem ich spróbować- Nowicjusz - wątek powitalny
strzała- Nowicjusz - wątek powitalny
hallo- Jaki to samochod - czyli zabawa w wolnej chwili
to znana marka - na początek mała podpowiedź :gwizdanie:- Strefa Śmiechu
cyt z innego forum "witm kolegow po dloooogiej nieobecnosci i niestety przychodze po pomoc dzis szczelił przewod....."- Jaki to samochod - czyli zabawa w wolnej chwili
no może coś ma mi nic o tym nie wiadomo :gwizdanie: także szukać dalej- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Flyer nie możesz tych trzpieni wybić bo popęka obudowa tak jak oniak pisze najlepiej jak weźmiesz duży klucz i będziesz je tak jakby wykręcał jak śrubę, ja tak robiłem u siebie i pomogło. wygląda to tak, sorka za fotę ale to byle jakiego z telefonu- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
potwierdzam, bmw 316i lpg M3 Ragga a poważnie to wiem że widziałeś bo się spotkaliście- Nowicjusz - wątek powitalny
siemasz- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
kręcenie bączków wokół studzienki między garażami nauczycieli- wszystkim co się da, do przyjazdu któregoś z nauczycieli :wink4:lub policji- Nowicjusz - wątek powitalny
siemka- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
młodzi wilcy...brawurowa jazda samochodem marki czinqocienko lub polonezem z rynną zamiast wydechu- a umiecie tak? '-)
dokładnie, ja w ogóle nie wzywałem, napisaliśmy oświadczenie i się rozjechaliśmy, jedynie ucierpiała dziewczyna bo w momencie zderzenia piła cole szkoda autka, ale dobrze że nic się nikomu nie stało.- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
jak to mówią... młoda krew :gwizdanie:- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
pielegniarke pewnie drugą dla równowagi a to już swoją drogą :th:- Nowicjusz - wątek powitalny
siemka - [B5 AEB] Gdzie podłączyć wskaźnik doładowania ?