Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

krzyniek

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez krzyniek

  1. może mi ktoś powie gdzie podłączyć ten budzik w dieslu (dokładnie to 1.9tdi ajm) ?
  2. o widzę że kolega moskal 79 zbiera punkty a pytałeś się jakie nagrody za nie dają ? :gwizdanie: a mój kolega wczoraj wyhaczył mandat jak to pan policjant powiedział "za obrazę władzy" bo 'zawarczał do niego jak pies, i powiedział nie gryź" myślałem ze padnę
  3. Jaguar Lancia gramy dalej
  4. ....jak zwykle wszystko na ostatnia chwile to oszczędność.. idzie tylko po kosztach i nie płaci za przesyłke
  5. nie niemiec... nie shelby i nie triumph przykro mi panowie , zabawa trwa dalej
  6. Kofeina i tauryna.... na burn_ie to aż na czerwono wytłuszczone, jest także napis "Niewskazany: dla dzieci, dla diabetyków, dla kobiet w ciąży i karmiących, dla osób uczulonych na kofeinę, dla osób chodzących wcześnie spać" dodatkowo tez "Najlepiej spożyć przed wyjściem na imprezkę" (stąd mieszanie z alkoholem) na tigerze i red bullu nie ma nawet wzmianki że może byc niewskazany, są tylko same plusy.... kupiłem i red bulla i tigera i burna (bo były mi puszki potrzebne na formę do dodatkowych zegarów) no i chciałem ich spróbować
  7. to znana marka - na początek mała podpowiedź :gwizdanie:
  8. cyt z innego forum "witm kolegow po dloooogiej nieobecnosci i niestety przychodze po pomoc dzis szczelił przewod....."
  9. no może coś ma mi nic o tym nie wiadomo :gwizdanie: także szukać dalej
  10. Flyer nie możesz tych trzpieni wybić bo popęka obudowa tak jak oniak pisze najlepiej jak weźmiesz duży klucz i będziesz je tak jakby wykręcał jak śrubę, ja tak robiłem u siebie i pomogło. wygląda to tak, sorka za fotę ale to byle jakiego z telefonu
  11. potwierdzam, bmw 316i lpg M3 Ragga a poważnie to wiem że widziałeś bo się spotkaliście
  12. kręcenie bączków wokół studzienki między garażami nauczycieli- wszystkim co się da, do przyjazdu któregoś z nauczycieli :wink4:lub policji
  13. młodzi wilcy...brawurowa jazda samochodem marki czinqocienko lub polonezem z rynną zamiast wydechu
  14. dokładnie, ja w ogóle nie wzywałem, napisaliśmy oświadczenie i się rozjechaliśmy, jedynie ucierpiała dziewczyna bo w momencie zderzenia piła cole szkoda autka, ale dobrze że nic się nikomu nie stało.
  15. jak to mówią... młoda krew :gwizdanie:
  16. pielegniarke pewnie drugą dla równowagi a to już swoją drogą :th:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.