Treść opublikowana przez krzyniek
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
angge sławek nas/Ciebie inwigiluje
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
sam sobie dał !!! miał w podpisie pod avatarem [br]Dopisany: 25 Czerwiec 2008, 22:39 _________________________________________________zresztą dalej ma
-
Nowicjusz - wątek powitalny
siemka
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
raggaman, następny spotowicz :gwizdanie:[br]Dopisany: 25 Czerwiec 2008, 22:28 _________________________________________________a Angee ja już z redżim na pw pisałem (i wózek nawet mam ale ...) także wie co robię jutro
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
angee jemu wózek jest potrzebny a nie jakiś las
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
angee wiem czytam to i owo :gwizdanie:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Yyyyyhy.. poważnie mówię, ale co tam się urodziło ? mów co i jak to coś się wymyśli:)
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witaj na forum, i życzę Ci mniej problemów z autem, ps poczytaj w odpowiednim dziale było już o podobnych problemach
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
to w serii jest -30? a nie -20??? [br]Dopisany: 25 Czerwiec 2008, 21:53 _________________________________________________ Panie Krzyniek .. co jutro robisz ? kręgosłup mnie boli i nogi i w ogóle do lekarza pójdę chyba
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
e to redżi ich kładzie wszystkich po kolei powiedz tylko żeby pjedyńczo podchodzili [br]Dopisany: 25 Czerwiec 2008, 21:48 _________________________________________________ Wiesz jak Ty wpadasz na pięć sekund a potem na randki uciekasz, albo do radomia na spoty jeździsz to tak jest. na jego miejscu to bym na 2 sekundy wpadał na spota a potem na randkę wiem bo widziałem i naprawdę warto !!!! więc musimy mu wybaczyć
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
no spoko .... :gwizdanie:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
widać kto często na spoty przyjeżdża :polew:
-
Nowicjusz - wątek powitalny
siemka
-
Nowicjusz - wątek powitalny
siemka
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Tak i oficjalnie zostałeś ich twarzą zespołu ! sratatatatata
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
ragga dobre jesteś ich menadżerem?? :gwizdanie:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
kolega chciał, a mi wcięło wszystkie zapamiętane zakładki ja jak na razie to jeszcze nie mam z czym
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
thx Poziu :th:
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witaj, wpadaj na spociki warszawskie, oj chyba może być audiczka która będzie szybsza od twojej :gwizdanie:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
mógłby ktoś podać linka do tej stronki wyścigi 1/4 mili co Norbi i Poziek startowali?
-
[ALL B5] [1,9 TDI] Gotowy FMIC - pytanie ??
ok, ale do uchwytów montażowych jest 700mm http://cgi.ebay.de/Ladeluftkuehler-Iveco-Daily-NEU_W0QQitemZ140062713366QQihZ004QQcategoryZ61230QQrdZ1QQssPageNameZWD1VQQcmdZViewItemQQ_trksidZp1638Q2em118Q2el1247
-
[ALL B5] co to za kontrolka?? i co się dzieje ze wskaźnikiem temp.
stawiam na padnięty czujnik cieczy chłodzącej,
-
Czarnobyl 1986-2006
opuszczone miejsce zawsze robi wrażenie a całe miasto to już w ogóle thx za fajną stronkę to może kiedyś zorganizujemy wycieczkę klubową
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witaj, pytania to w odpowiednim do tego dziale
-
Test Wskaznika Boost w przystępnej cenie...
a jak się zastanawiałem jakie wskaźniki kupić to "ktoś" tu z forum polecał AUTOGAUGE, mówił że Norbi ma i jest oki, itd. :gwizdanie: