Treść opublikowana przez krzyniek
-
Nowicjusz - wątek powitalny
- Nowicjusz - wątek powitalny
witamy na forum i zapraszamy do czynnego udziału w życiu klubu/forum :>- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
"Łyk-end" mamy więc cisza- Majtki audi ;> pytanie
to chyba produkcja na jakieś targi/wystawę (pewnie wersja limitowana)- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
ostatnio w poniedziałek widziałem jak goście wieźli samym ciągnikiem siodłowym cielaka w klatce którą to przypięli pasem obok tego siodła od naczepy, aparatu nie miałem a telefonem to taka jakość że nic nie widać, normalnie pomysłowość ludzi jest nieograniczona- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
było :tongue4:[br]Dopisany: 20 Czerwiec 2008, 08:36 _________________________________________________wklejajcie coś nowego- Nowicjusz - wątek powitalny
siemka i kolejny ajm_ik- Nowicjusz - wątek powitalny
witamy na forum i zapraszamy do czynnego udziału w życiu klubu a także na spociki warszawskie :>- Strefa Śmiechu
gdzieś jeszcze mam te historyjki z gum :gwizdanie:- A my potem się dziwimy
a i tak najlepsza jest księżycówka (uśmiech sołtysa czy jak tam ją jeszcze zwą)- Nowicjusz - wątek powitalny
strzała- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
e tam nie znacie sie na zakupach jest fajnie i Flyer wyżej dobrze pisze, do wyboru do koloru :gwizdanie:- Powariowali - fotoradary
dobrze wiesz i inni wiedzą że tego nie zrobią może skończą budowę tych co zaczęli i to będzie na tyle a my nic na to nie poradzimy.- Powariowali - fotoradary
wejdą albo i nie, w polsce zawsze długo coś sie robi/wprowadza w życie ale jak już wprowadzą to będzie taki że hej.... tak jak przy przeglądzie płaci się na system ewidencji pojazdów, kasa idzie a systemu jak nie było tak nie ma, a na dodatek politycy mówią że ile to oni kasy muszą wyłożyć ze skarbu państwa na ten system. przecież to kasa kierowców/właścicieli pojazdów- [ALL] Chorwacja - Polska - jakie typy ? mecz o honor
fajnie było, ale u nas na forum- [ALL] Chorwacja - Polska - jakie typy ? mecz o honor
naewt nie pytam co znów- wnioskuje że znów nic wygrywamy a z kim ...>?- [ALL] Chorwacja - Polska - jakie typy ? mecz o honor
naewt nie pytam co znów- wnioskuje że znów nic- [ALL] Chorwacja - Polska - jakie typy ? mecz o honor
a to taki lans był, chciał pokazać że nie zapomniał jak się piłkę kopie- [ALL] Chorwacja - Polska - jakie typy ? mecz o honor
i co ???- [ALL] Chorwacja - Polska - jakie typy ? mecz o honor
panowie żebyście nie zostali bez aut a turasy w niemczech świętowali całą noc- [ALL] Chorwacja - Polska - jakie typy ? mecz o honor
to inna bajka- [ALL] Chorwacja - Polska - jakie typy ? mecz o honor
reklamuje PEPSI w TV1 ale to chyba inny mecz....- [ALL] Chorwacja - Polska - jakie typy ? mecz o honor
a już wytrzeźwiał po ostatnim meczu z austrią ???- [ALL] Chorwacja - Polska - jakie typy ? mecz o honor
a było lepiej [br]Dopisany: 16 Czerwiec 2008, 22:07 _________________________________________________może Leo sam wejdzie chyba nie za bardzo ale co żeby posprzątał po meczu ?? :gwizdanie:- [ALL] Chorwacja - Polska - jakie typy ? mecz o honor
nie jest dobrze - Nowicjusz - wątek powitalny