Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

krzyniek

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez krzyniek

  1. witamy na forum i zapraszamy do czynnego udziału w życiu klubu/forum :>
  2. "Łyk-end" mamy więc cisza
  3. to chyba produkcja na jakieś targi/wystawę (pewnie wersja limitowana)
  4. ostatnio w poniedziałek widziałem jak goście wieźli samym ciągnikiem siodłowym cielaka w klatce którą to przypięli pasem obok tego siodła od naczepy, aparatu nie miałem a telefonem to taka jakość że nic nie widać, normalnie pomysłowość ludzi jest nieograniczona
  5. było :tongue4:[br]Dopisany: 20 Czerwiec 2008, 08:36 _________________________________________________wklejajcie coś nowego
  6. siemka i kolejny ajm_ik
  7. witamy na forum i zapraszamy do czynnego udziału w życiu klubu a także na spociki warszawskie :>
  8. gdzieś jeszcze mam te historyjki z gum :gwizdanie:
  9. a i tak najlepsza jest księżycówka (uśmiech sołtysa czy jak tam ją jeszcze zwą)
  10. e tam nie znacie sie na zakupach jest fajnie i Flyer wyżej dobrze pisze, do wyboru do koloru :gwizdanie:
  11. dobrze wiesz i inni wiedzą że tego nie zrobią może skończą budowę tych co zaczęli i to będzie na tyle a my nic na to nie poradzimy.
  12. wejdą albo i nie, w polsce zawsze długo coś sie robi/wprowadza w życie ale jak już wprowadzą to będzie taki że hej.... tak jak przy przeglądzie płaci się na system ewidencji pojazdów, kasa idzie a systemu jak nie było tak nie ma, a na dodatek politycy mówią że ile to oni kasy muszą wyłożyć ze skarbu państwa na ten system. przecież to kasa kierowców/właścicieli pojazdów
  13. fajnie było, ale u nas na forum
  14. naewt nie pytam co znów- wnioskuje że znów nic wygrywamy a z kim ...>?
  15. naewt nie pytam co znów- wnioskuje że znów nic
  16. a to taki lans był, chciał pokazać że nie zapomniał jak się piłkę kopie
  17. panowie żebyście nie zostali bez aut a turasy w niemczech świętowali całą noc
  18. reklamuje PEPSI w TV1 ale to chyba inny mecz....
  19. a już wytrzeźwiał po ostatnim meczu z austrią ???
  20. a było lepiej [br]Dopisany: 16 Czerwiec 2008, 22:07 _________________________________________________może Leo sam wejdzie chyba nie za bardzo ale co żeby posprzątał po meczu ?? :gwizdanie:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.