Treść opublikowana przez krzyniek
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
dzień dobry
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
o Tosik tak, w bagażniku ma większy warsztat niż Motor
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
i nie ma komu ich wymieniać
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Z chęcią usłyszę a tak to miśki tak Bryna pisze same zablokowały ulice, przykre ale prawdziwe, to co do jutra tak? Idź już spać, bo jutro Twój wielki dzień od razu mówię jutro z mojego Vag_owania nici..... bateria padła i nie będzie wielkiego dnia :gwizdanie:
-
[B5 AFN] Dlaczego ABS sam sie wyłącza ?
podpiąłem koledze vag_a i z abs_u i układu hamulcowego nie ma żadnych błędów zapisanych w sterowniku.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
No i tylko dlatego nie miałbym do przewoźnikow i kierowców pretensji, gdyby zablokowali ulice. Byłby kocioł, ale przynajmniej w słusznej sprawie. a tak to miśki tak Bryna pisze same zablokowały ulice, przykre ale prawdziwe, to co do jutra tak?
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
jeżdziłeś tirem zresztą ja tez, to wiesz czym to pachnie ja im się wcale nie dziwię, stać na granicy w kolejce 30godzin bez warunków sanitarnych itd. to wcale nie jest miłe jakby mógł w tym czasie zrobic kurs albo dwa i zarobic kase. co do rządowych beeemek to opowiem wam coś na spociku co kiedyś zrobiliśmy w wawie.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
blokada dziś odwołana, słyszałem na cb że w Wawie "miśków jak mrówków" i kontrolowali te ciężarówki prawie jedną za drugą
-
nie wiem jak wkleić zdjęcie, pomóżcie.
http://www.postimage.org/ a na forum kopiujesz link z Forum BBCode: .......................
-
[B6] INSPEKCJA - Kasowanie Dominatorem/V-Checker
nie ma sprawy lepiej poczekać i nic nie kombinować
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
ja poproszę
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
:gwizdanie:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
To nie jest tłumaczenie. Po prostu jestes nowy witasz sie ze wszystkimi. jak idziesz do kogoś, to też się witasz ze wszystkimi a nie każdy przylatuje do Ciebie, żeby sie przywitać. i znów Kasiu masz rację :oklaski: takie są obyczaje na tym zwariowanym świecie
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
pamietaj zeby sie z kazdym przywitac bo Cie potem ochrzania na forum jak mnie Powiem Ci, że mnie podczas Twojej pierwszej wizyty na spocie nie było, ale każdy przyjeżdżał kiedyś pierwszy raz i witał się ze wszystkimi. Tak to u nas wygląda. dokładnie tak, a spocik na -1 obok komisu samochodowego
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
ja bym powiedział "wyobrażnia wasza działa"
-
[B5 AFN] Jak uruchumic CB radio w angli..
prawdopodobnie Ty nadajesz na AM a oni na FM więc nie możesz ich słyszec. rozwiązanie: 1.przestroić cb (o ile to możliwe, opłacalne) 2. nie kombinowac i kupić radio tam
-
[B6] INSPEKCJA - Kasowanie Dominatorem/V-Checker
http://www.a4-klub.pl/smf/index.php/topic,14842.0.html
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Nikt w to nie wątpi Ja tez w to nie wątpie. poważnie
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
:polew: bez głupich skojarzeń może lepiej POZIEKTRANS
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
TRANSPOZIEK TRADEX GROUPEX
-
Garwolin i okolice spot........
emilmuha dostałeś pw??? spocik był było aut dwa ... i jeden gosciu który krążył po stacji a raczej na niej miał tzw. pętle bo lansował się po mieście
-
Auto z wymienionym silnikiem
albo po dzwonku i całą klapę przełożyli z innego
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
dzień dobry wszystkim jednak chyba pojadę na sopcik- musze się przecież z Kasią zobaczyć
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Czekaj no, przyjedź na spota nie to nie, nie jadę
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
A Tobie co ? :> robi mu się niedobrze jak czyta te posty