Treść opublikowana przez krzyniek
-
Wypadek samolotu
podobnie jak wtedy gdy rozbił się samolot Casa z elitą WP
-
Wypadek samolotu
nie ma dokładnych info ale mówią że nikt nie przeżył http://wiadomosci.gazeta.pl/Wiadomosci/1,80277,7752546,Polsat_News__Awaria_samolot_prezydenta.html
-
Nowicjusz - wątek powitalny
siemka
-
[ALL B5] Czy 1be z a4 2000r. podejdzie do a4 z 98r
tak oznaczone są sprężyny
-
[B7 BKE] Pilne- czujnik temperatury cieczy chłodzącej -potrzebny nr
pisałem już mu o tym wczoraj ale jak widzę nie uwierzył....
-
Liga Mistrzów 2009-2010
więc jest tak jak mówiłem, zero wyspiarzy w półfinałach brawo Bayern
-
Liga Mistrzów 2009-2010
ważne,że MU odpadnie za chwile racja ps, kto wyłączył forum ????
-
[B5 AJM] Jak napiąć rolkę napinająca pasek rozrządu
ręcznie ustawiasz i dokręcasz, a potem wyciągasz blokadę z napinacza hydraulicznego i napinacz napina pasek
-
Liga Mistrzów 2009-2010
jak nigdy ale muszę się z tym zgodzić
-
Liga Mistrzów 2009-2010
e tam od razu rozwaliła... Messi rozwalił co do MU to jak pisałem wczoraj nie będzie żadnego angielskiego zespołu w półfinałach Bayern się nie podda
-
[B7 BKE] CZUJNIK TEMPERATURY CIECZY CHŁODZĄCEJ???
wg etki masz 4pinowy w BKE zielony (teraz chyba czarne robią, bo ja taki u siebie zakładałem) nr 059 919 501 A
-
Liga Mistrzów 2009-2010
mam nadzieję na ładny meczyk [br]Dopisany: 07 Kwiecień 2010, 20:47_________________________________________________no i 1:0 dla MU [br]Dopisany: 07 Kwiecień 2010, 20:48_________________________________________________kufa 2:0 [br]Dopisany: 07 Kwiecień 2010, 20:52_________________________________________________3:0 ..... [br]Dopisany: 07 Kwiecień 2010, 21:26_________________________________________________3:1
-
[B7 BKE] CZUJNIK TEMPERATURY CIECZY CHŁODZĄCEJ???
kup ori jeśli wiesz w którym miejscu jest on umiejscowiony i jest do niego mniej/więcej dobry dostęp to wymienisz sam wypłynie Ci trochę płynu więc potrzebował będziesz płynu na dolewkę
-
[B5 AJM] Jak napiąć rolkę napinająca pasek rozrządu
zdjęcie przed wymianą
-
Nowicjusz - wątek powitalny
siemka zapraszamy na spoty warszawskie
-
Montaż tempomatu A4 B5
w temacie też są wzmianki jak zapodać do benzyny - w skrócie: do 1,8 z pedałem gazu na lince ---> nie opłaca się.
-
[B5 AFN] Cruse control ;Limiter Tempomat
szukaj na ebay, na niemieckim są na pewno gotowe wiązki
-
Nowicjusz - wątek powitalny
siemka
-
Nowicjusz - wątek powitalny
siemka
-
Nowicjusz - wątek powitalny
siemka
-
Liga Mistrzów 2009-2010
no i Barca pięknie
-
Liga Mistrzów 2009-2010
ja stawiam że nie będzie żadnej
-
Nowicjusz - wątek powitalny
siemka
-
Nowicjusz - wątek powitalny
siemka
-
Liga Mistrzów 2009-2010
no Barca dziś gra (sorrka za wprowadzenie w błąd, ale w radio w wiad.sport mówili że jutro, dlatego tak pisałem)