Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

krzyniek

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez krzyniek

  1. to co fura Flyera to jakiś rozklekotany parch czy jak że mówisz że nawet :polew:
  2. siemacie ogry
  3. diesel ma dużą sprawność i się nie nagrzewa szybko to tak w skrócie
  4. siema dziewuszki
  5. nie mają szans jeśli układ sił będzie wyrównany gorzej jak któryś z naszych dostanie czerwoną kartkę wtedy to już będzie pozamiatane
  6. czyli to dobrze założenie "kakaowy..." jo jak będziesz u poziomki po blaszki to się rozejrzyj za tarczą hamulcową dla mnie
  7. czyli to dobrze założenie "kakaowy..."
  8. dla mnie sprawa jest prosta "kakaowy ślipek" powiem tak: Moskal chyba (reszta na democie) [br]Dopisany: 07 Listopad 2009, 13:28_________________________________________________i coś na zlot
  9. opis można rozumieć dwojako :gwizdanie:
  10. dokladnie te to nie ma ich numeru
  11. ale to nie ełu to stare forum a4cp.xt.pl LEGIA dobra dobra no tak administrator tamtego forum jest z siedlec byłem tam moderatorem a potem on się dogadał z murzynem i połączył to stare forum z ełu, teraz wchodząc na stary link zostajesz przekierowany na ełu, użytkowników też chyba przenieśli już nie pamiętam....[br]Dopisany: 07 Listopad 2009, 08:41_________________________________________________ panie nie da się tak ostatnio murzyn kazał gościowi worek sprawdzać przez klimę "Lecisz tak: Wybor sterownika (lewy górny róg) 08 - Klimatyzacja Odczyt bledów (zapisz ten blad zeby bylo wiadomo ktora poducha) Kasuj blad" ....więc sam rozumiesz
  12. za ciekawy to on też nie był, jak na mistrza i wicemistrza to słaby ...
  13. wtf ? Masz na pasku w screenie z ETKI już wiem, wedytowałem posta wyżej
  14. ale to nie ełu to stare forum a4cp.xt.pl LEGIA
  15. ale żeście OT przyje***li sorrka Kali nie było mnie ale widzę że już sprawę wyjaśnili
  16. Moskal to ta podkreślona na zielono ?
  17. Aydaho powinien wpierw obejrzeć to http://www.youtube.com/watch?v=VsAwhbyDWoI
  18. lajcik http://www.youtube.com/watch?v=qCHKXICefFw&feature=player_embedded
  19. widzę że metoda witania "na poznaniaka" jest popularna :gwizdanie:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.