Treść opublikowana przez domelq
-
[ALL B5] Co to jest ?
Potwierdzam. czujniki wyglądają jak czujki ultradźwiękowe
-
[B6 i B7] Szyba przednia info
Nie wiem jak to jest, ale... W pracy mam C5 i też mam szybę solarną i piloty śmigają
-
[B5 AFN] Kapie z przewodu przy silniku. Wymiana zacisku ?
To śmiało ściągaj przewód i wymień opaskę
-
[ALL B6] Kierownica multi
błąd poduchy raczej będzie Ci wyskakiwał
-
[ALL B6] Przestały grać tylne głośniki
Jak masz suba to popatrz na kable kostki przy wzmacniaczu przy subie
-
[B5 AEB] Tarcze + klocki - proszę o pomoc
Ja jeżdżę na komplecie ATE i nic nie piszczy, wszystko elegancko. Ale klocek czasami przypyli i wówczas nie fajnie felga wygląda
-
Premium Club m.in. Sta*oil - odbiór nagród
Powinieneś odebrać
-
[ALL B5] Jakie sprężyny ?
Czemu chcesz zmieniać sprężyny? Nie dowiesz sie dopóki nie sprawdzisz, ale jak kolega wyżej zauważył możesz mieć sytuację, że auto troszkę się podniesie
-
[ALL B5] Przejście line out do Concerta pod wzmacniacz
ale, piszesz o ORI subie czy jakimś dokładanym?
-
[B5 AHH] Zły odczyt /czujnik temperatury płynu
Sprawdź jeszcze temperaturę VAGiem Przy takich skokach temperatury obstawiałbym czujnik
-
[B6 AWX] Problemy z obrotami podczas przyspieszania
A co ze sprzęgłem wówczas robiłeś? Może już zaczyna się dopominać
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj
-
A4 B5 ADR ADP Termostat
Jeśli Ci temperatura skacze to wówczas raczej czujnik. Natomiast jak te wskazani są w miarę stabilne to może być termostat
-
Jakiej firmy wahacze polecacie do Audi?
Przynajmniej nie przepłaciłeś bo cena dość spoko jak na FEBI
-
Kody climatronika Audi A4 B5
a nie szaleje Ci np. domykanie szyb, centralny lub alarm?
-
[B5 AWT] Gdzie w avancie jest miejsce na gaśnicę ?
ja owinąłem w stary ręcznik, żeby się tłukła i wrzuciłem do schowka w bagażniku
-
[B5 AKN] Skrzypienie i chrobotanie
Najpierw dokładna diagnoza, później działania
-
[ALL B5] Zatrzasnięty kluczyk
To działało bez problemów, sam sprawdzałem... ale na FIATACH 125P
-
[B5 AVG] Nie mogę sprawdzić błędów od ABS
Spróbuj na kilku softach
-
[ALL B5] Miga rezerwa - ile litrów ropy zostało ?
Coś masz nie tak, może masz gdzieś zassany zbiornik?
-
[ALL B5] Problem z szyberdachem
Cena nie kiepska Tak na marginesie w Krakowie na ulicy Narvik jest firma KONSOR. Jakby zerwała sie linka to oni to naprawiają
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
all
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj
- Nowicjusz - wątek powitalny