Treść opublikowana przez domelq
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Dzień dobry
-
[ALL B6] Piski z układu hamulcowego
AT czy ATE?
-
[B5 AFN] Wymiana uszczelki miski olejowej
Ile Cie ta uszczelka kosztowała?
-
[ALL B5] Oświetlenie wnętrza - wymiana na LED(info 1 post)
A deskę przerabiałeś? Ciekawe jak to się komponuje w całości?
-
Jaki olej silnikowy do Audi?
Odpuściłbym Castrol i także zalał MOTULem
-
Jakiej firmy wahacze polecacie do Audi?
tylko pytanie czy Wam te wahacze wytrzymają te 15 tyś. :gwizdanie: ????
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
bry wszystkim
-
[ALL B5] Miga rezerwa - ile litrów ropy zostało ?
od modelu-silnika na pewno
-
[ALL B5] Miga rezerwa - ile litrów ropy zostało ?
u siebie przejeżdżam śmiało 80 km na rezerwie, dalej się posunąć nie odwazyłem...
-
[B5 AFN] Pytanie w sprawie sprężyn 1BE
Powinny pasować
-
[B6 AVF] Niebieska strzała :D aktualizacja - rezanko wnetrza :
jak dla mnie kolorek dla B6 pierwsza klasa, no może jeszcze mógłby być bordo gratki
-
[ALL B5] Problem z kontrolką rezerwy paliwa
skąd wiesz, że to nie żarówka? sprawdzałeś?
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj na forum
-
[B5 ADR] Lampy przednie
Podjedź kiedyś na spota w Krakowie - Zapraszamy http://www.a4-klub.pl/smf/malopolskie-b83.0
-
[B5 ADR] Lampy przednie
Mam avanta, ale z tylu ładnie Twoje się prezentują
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam a4
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam a4
-
[B5 AKN] Skrzypienie i chrobotanie
a ubywa CI tego płynu?
-
[ALL B6] Logo Audi OOOO na pokrywie silnika
Szukaj całej pokrywy, najlepiej po symbolu silnika
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Tukan co do kosztów eksploatacji, utrzymania S to możesz pytać tego gościa Jarek s4 TO on właśnie był i "zdominował" niedzielny spocik
-
[A4 B5] Jakie jest najbardziej pasujące radio do naszego auta ?
Kolorami pasuje elegancko, a jakie wrażenia z użytkowania?
-
[ALL B5] Zatrzasnięty kluczyk
dobry musi byc i drogiego sprzetu uzywa... Ostatnio miałem z takim styczność. Mówił, że roboty ma FULL. Głównie auta służbowe, tak to jest jak jest kilku właścicieli... Ale elegancko podjechał i poprosił o dokumenty, żeby sprawdzić czy wzywający jest właścicielem auta. Pełna kultura
-
[B5 AKN] Skrzypienie i chrobotanie
Może przegub, wahacze itp.
-
[ALL B5] Problem ze wskaźnikiem poziomu paliwa
Dlatego pytam czy zdarza się to regularnie?
-
[B5 AFN] Wymiana uszczelki miski olejowej
Nie trza było zamawiać uszczelki do póki nie sprawdzisz czy masz michę aluminiową czy metalową, jak koledzy wyżej radzą. Ja jeżdżę na MOTULu 6100 cały czas i nie narzekam... Także zalałem go tym 6100 bo nie wiedziałem co było zalane wcześniej... Jeśli robisz płukankę to nie bardzo rozumiem dlaczego zalewasz wszystko półsyntetykiem a dopiero później pełnym syntetykiem. Po co Ci po płukaniu taki okres przejściowy?