Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

domelq

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez domelq

  1. domelq odpowiedział(a) na BartekT81 temat w Audi A4 B5
    Pewnie tak, skoro efekty są zauważalne
  2. Widziałem, nie zbyt miła sytuacja...
  3. Oznaczenie może być związane z zastosowaniem zawieszenia (jego wysokość ,twardość)
  4. Niestety, włożenie nowej RNS-E to chyba najmniej 1500
  5. wahler tylko, nawet Gates potrafi szwankować
  6. Ty chyba byś klimatronika nie zmieniał chyba tylko go przesunął
  7. To zależy na jakim procesorze jest zrobiony. Bo przez kilka lat produkcji radyjka były różne procki wstawiane i jedne są takie, że szwankują a inne nie Czytaj tutaj -> http://www.a4-klub.pl/smf/b5_concert_nie_dziala_regulacja_glosnosci-t1277.0.html
  8. http://www.a4-klub.pl/smf/b5_concert_nie_dziala_regulacja_glosnosci-t1277.0.html
  9. domelq odpowiedział(a) na poziek temat w Audi A4 B6
    Szukaj takich co nie trzeba dłubać, już jest wszystko w komplecie
  10. wkładaj te klucze i od razu ciągnij radio, powinno wyjść
  11. a do tego aby radio nie gasło co godzinę to tylko adapter montujesz (nie jest on tani w stosunku do całej imprezy)
  12. ale to jest opcja szyby czy minicasco?
  13. Problem z głośnością to problem z prockiem w radyjku
  14. No nie do końca wszystko bedzie pasić, nie wystarczy wyjąć i włożyc nowe radio :gwizdanie: Musisz dolutowac kabelek dodatkowy żeby było podswietlenie (jest na forum opisane), pasujace concerty najczęsciej są po 450zł na alegro. Musisz rozgladać sie za modelem A6(chowane gałki) bądź za TT(brak chowanych gałek) obydwa są szerokosci 22cm. Inne Concerty2 musiałbys na własna ręke podcinać. W kazdym wypadku odcień będzie inny niż reszty kokpitu jeśli nie masz czasu a ni checi na przeróbki mozesz kupić adapter do tego radia za ok 300zł wtedy bedzie wszystko chulać prócz RDS na pełnym FIS Model musi być od A6, bo ma okrągłe rogi i wtedy pasuje do B5. Ja mam część tapicerki plastikowej mam szarą, więc kolor auta nawet pasuje i nie bardzo odstaje od reszty. Owszem dłubanie bądź kupienie przejściówki na CAN zapobiegnie braku podświetlenia i wyłączania radia co godzinę. Bo niestety taki jest efekt [br]Dopisany: 24 Czerwiec 2009, 10:04_________________________________________________ Jest to spowodowane różnicą w latach produkcji aut i ich modyfikacjach. Nie od zawsze znano napęd CD
  15. Elegancko . Do środka bym dodał jeszcze jakieś ORI radio
  16. Ja również bym nic nie dolewał/wsypywał. Trzeba po kolej przejrzeć układ, najlepiej na pracującym rozgrzanym/zagrzanym silniku. Wtedy układ działa na maxa i jak będzie coś Ci przeciekało to na pewno będziesz widział
  17. Daj cynk ile za to wołają
  18. domelq odpowiedział(a) na MoorPH temat w Audi A4 B5
    Czytałem gdzieś, że przy tych silnikach jest zalecane
  19. Jeśli wstawisz Concert II to tak. Podmienisz tylko radyjko
  20. domelq odpowiedział(a) na BartekT81 temat w Audi A4 B5
    HID to takie niby Xenony, tylko montujesz żarniki i przetwornice
  21. wczoraj czarny sedan B6 w Mogilanach przy ASO DAFa o 17:00 jechał w stronę Krakowa, raczej na starych ramkach klubowych
  22. powitać wszystkich
  23. Te imiona są dobre, bo są niespotykane Tak jak chciał założyciel posta
  24. Już niektórzy próbowali zaoszczędzić i... ...kupowali wahacze jeszcze raz

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.