Treść opublikowana przez domelq
-
[B5 ACK] głowica 2.4 2.8 czy spasuje
Czytaj tutaj http://www.a4-klub.pl/smf/jak_umieszczac_zdjecia_na_forum-t81258.0.html
-
[B5 AFN] Problemy ze sprzęgłem
na razie nie musi hamować bo ma problem z rozpędzeniem się
-
[ALL B6] Problem z pęcherzami
polukam w domku
-
Jaki samochód do małej firmy ?
Na pewno kombi są mniej pojemne U mnie w pracy było (5-6 lat temu) Pegout Partner i zero problemu. Teraz mamy Citroena C5 2.0 HDI (ten sam koncern) i są problemy z autkiem (elektronika)
-
[B5 AFN] Problemy ze sprzęgłem
poszukaj u kogoś z forum kto czai temat, np. tutaj -> http://www.a4-klub.pl/smf/czesci_w_super_cenach_z_hurtowni_duze_upusty_dla_klubowiczow-t30793.0.html
-
[B5 ADR] Lampy przednie
też myślę, że za VALEO + HID 900 PLN to troszkę za dużo
-
[ALL B5] Zmiana chorusa na jakiś CD
Jeśli ORI i coś lepszego to tylko Concert II. Chyba, że chcesz troszkę podłubać to bierz RNS-E
-
[ALL B6] Pokrewieństwo z Seatem Exeo
Ceny np. w Skodzie i VW różnią się dość znacznie. Może nie będzie różnicy bo to nowość...
-
Antyradary - możliwość dobrej ceny dla Klubu
Może był postawiony żeby drogówka z krzaków mogła spisać auta z antyradarem bo tylko oni są w stanie przejeżdżając go wyczaić :gwizdanie:
-
[B5 ADR] Wymiana rozrządu
500 PLN to troszkę za dużo za taką usługę
-
[ALL B6] Pokrewieństwo z Seatem Exeo
Myślę, że jakość takiej części nie będzie dużo gorsza od Audi a cena powinna być niższa
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Cuber, jak tam? Zlokalizowałeś "Myszoskoczka"?
-
[B5 AFN] Problemy ze sprzęgłem
i na hamowni Ci wyszło, ze masz 160 KM?
-
[ALL B7] 215 55 16 97y a 235 45 17 93y
Mi tam nie sprawdzali na przeglądzie A tak na przyszłość i ku przestrodze: Dowiedz się od tych znajomych co im ta drogówka napisała na uzasadnieniu.
-
[B5 AFN] Problemy ze sprzęgłem
Wygląda, że sprzęgło i w dodatku pomyśl o dwumasie. Robiłeś coś oprócz podniesienia mocy? Byłeś na hamowni, że wiesz, że ma teraz 160 KM?
-
[ALL B7] 215 55 16 97y a 235 45 17 93y
Myślę, że jesteś troszkę w błędzie. Owszem, jeśli indeks nośności będziesz miał troszkę za niski co do swojego auto to może i tak jest... Ale z indeksem prędkości to nie wydaje mi się, że tak jest
-
Komunikat BREAKE przy uruchamianiu silnika
a sprawdzałeś stan tego płynu?
-
[B6 AWX] Wymiana turbosprężarki AWX/BRD - ceny
tzn. trafiłeś na tego "nie złodzieja" koniec z OT, ssorki
-
[B7 BLB] Czy przy wymianie rozrządu profilaktycznie wymienic "IMBUSIk"
To do roboty i następnym razem wymieniaj od razu całość. Zaoszczędzisz czas i pieniążki i będziesz miał pewność, że wszystko jest OK
-
[B5 ADR] Lampy przednie
To piękny prezent na Dzień Ojca. Ładne są, ale troszkę drogie. Pomyśl o zespolonych i HIDach jeśli chcesz stylizowac na Xenony
-
Jakie imie dla syna/córki ?
Niespotykane dla dziewczynki to Brunhilda OPIS -> http://pl.wikipedia.org/wiki/Brunhilda_(walkiria) Niespotykane dla chłopczyka to Bożydar OPIS -> http://pl.wikipedia.org/wiki/Bo%C5%BCydar_(imi%C4%99) jeszcze dla dziewczynki - Amelia
-
[B6 AVF] Straszny stukot i brak mocy
Ale te zabiegi to proponuję naprawdę komuś kumatemu bo inaczej będzie jeszcze gorzej. W B5 da się to zrobić bez ściągania pasa przedniego, ale nie przy wszystkich silnikach
-
[ALL B6] Problem z pęcherzami
od nieprawidłowo wycynkowanej blachy a że autka mają swoje lata i nie są do końca serwisowane to gwarancja nie obowiązuje ;(
-
[B6 AWX] Wymiana turbosprężarki AWX/BRD - ceny
Tak jak pisali wyżej jak złapiesz kogoś konkretnego i nie złodzieja to zrobi to i za 150 PLN Ja u siebie co prawda w B5 za przekładke turbo płaciłem 100zł w sewisie (stały klient) Tyle zapłaciłeś w ASO AUDI? - To Ty chyba nie jesteś stałym klientem tylko synem właściciela
-
[ALL B6] Po wymianie sprężyn kierownica delikatnie uciekła w prawo
Raczej wskazane jest ustawienie zbieżności jak coś majstrowałeś przy zawieszeniu