Treść opublikowana przez domelq
-
Obliczenie składki za minicasco w PZU ?
Ja do AVANT 1,9 TDI z 1998 roku, 0% zniżki - zapłaciłem 260 PLN Najlesze jest to, że znizki uzbierane na minicasco można później przenieść na pełne autocasco. Minicasco chroni przed kradzieżą (80%), dewastacją i dzikimi zwierzętami...
-
[ALL B5] Temperatura silnika
raczej czujnik coś fiksuje
-
[B5 AEB] Czy będzie pasowało podszybie z A4 1999 do A4 1996 ?
1. 150 PLN za komplet podszybia do wersji przed liftem. 2. 200 PLN za komplet podszybia do wersji po lifcie + 100 PLN osłona ta pozioma + 20 PLN za klapkę na akumulator takie ceny na wczoraj w ASO Bełtowski Kraków
-
[B5 AEB] Czy będzie pasowało podszybie z A4 1999 do A4 1996 ?
Pasuje, właśnie też jestem na montażu nowszego podszybia Prem napisz, w którym ASO powiedzieli Ci 100 PLN. W Krakowie za komplet wołają około 150 PLN
-
[B5 AEB] Pytanie o podszybie
Cena z dzisiaj w ASO Bełtowski Kraków. Kompletne podszybie do A4 B5 z 1998 roku - 146 PLN. Także nie dać sie naciągnąć na gości co na allegro.pl sprzedają po 200 PLN
-
[ALL] Serwis blacharsko lakierniczy KANIA, Radziszów k. Krakowa
Potwierdzam. Jestem zadowolony z ich usług. Na dodatek odebrałem auto wyczyszczone z zewnątrz jak i wewnątrz
-
[ALL B5] Avant - klapa tył - mocowanie rejestracji
Podłuż sobie jakąś cienką gumę pod blachę wtedy unikniesz prawdopodobieństwu brzączenia przy zamykaniu klapy
-
III Urodziny A4 Klubu w Bukowinie Tatrzańskiej - zapisy
Panowie, sniegu dowaliło, że będzie prawdzwy ZIMOWY ZLOT. Dzisiaj rano wałiłem do pracy do Krakowa i: - zero odśniezania na drodze Zakopane - Pcim - w Skomielnej (za zakrętem "Łazaka) pod górkę TIR stanął w poprzeg Proponuje kontrolowac sytuację na drodze i jak coś to walic na objazdy[br]Dopisany: 20 Marzec 2009, 09:04_________________________________________________ Na kaca :gwizdanie:[br]Dopisany: 19 Marzec 2009, 22:28_________________________________________________:!: Panowie z bazy na miejscu - pytanie do was :!: Buty można brać takie nieco lżejsze, czy koniecznie ciężkie zimowe glany Po dzisiejszych opadach weź jakieś "zimowe klapki"
-
[ALL B7] Jakie opony letnie ?
Michelin Pilot Sport Ja kiedyś miałem Pilot Primacy i były super. Nie ścierały się jakoś nadmiernie
-
Program jaki
Myślę, że to bardzo dobre rozwiązanie. rzynajmniej stworzysz taką formułę jak Tobie pasuje[br]Dopisany: 30 Styczeń 2009, 11:29_________________________________________________ Niech dorwie jakiegoś studenta z informatyki i mu w pół dnia coś takiego skrobnie. Napisz jak ma to mnie więcej wyglądać to się pomyśli. Fucha zawsze się przyda
-
[B5 AJM] Co dzieje się w układzie chłodzenia ?
diesla ciężko dogrzać na postoju przy włączonym ogrzewaniu, szczególnie w zimę
-
[ALL B5] Upiększenie felgi '17
zalezy jak kto położy lakier na feldze. Ale zawsze przydałaby sie. Też uważam, że przy zwyklym malowaniu zawsze jakaś chropowatość ozstanie, którą może polerka usunąć.
-
[B5 ADR] Temperatura chłodzenia
niesprawny termostat kolego a czemu piszesz ze niesprawny termostat ?jeżeli kolega swierszcz30na poprzedniej stronie napisał ze ma ori termostat ,inie tylko on bo i ja mam z tym problem. Oki, masz termostat ORI. Kiedy go zmieniałeś?
-
[B5 AFN] Jak włączyć podgrzewanie lusterek zewnetrznych ?
Dobrz poszukaj mat, bo czasami można niexle przepłacić...
-
[B5 AJM] Wyciek płynu po wymianie czujnika temperatury cieczy chłodzacej
Fakt jest kilka. Musisz sprawdzić ilość pinów i kolor kostki, ale najlepiej sprawdzic w ETKA lub podobnym
-
[ALL B5] Upiększenie felgi '17
Możliwe, że ktoś tak czyscił, aż zeszła warstwa anodowania, której poddaje sie odlewu aluminiowe. Efekt jest taki, że do powierzchni kiepsko sie klei lakier
-
[B5 ADR] Temperatura chłodzenia
niesprawny termostat
-
[B5 ADR] Szumy w przednim prawym kole (więcej ich na zakrętach)
podnieść auto i ściągnij koło bo czasami ono też przytłumi szumy
-
[ALL B7] Co wybrać ?
Wzór nr 3
-
[ALL] Felgi firmy WSPI
Nie raczej tylko napewno ...Tylko napewno?? Jeździłeś na nich?? Jakbyś trochę przejrzał forum i poczytał o takich felgach to byś wiedział. Temat lipnych firm był już wałkowany. I nie trzeba kupić każdej "plasteliny" żeby o niej tak napisać. Ja sie pytam czy Ty na nich jeździłeś?? To, że to plastelina to ja wiem, bo po to służy to forum Szkoda ciągnąć temat, ssorki za OT
-
Kody climatronika Audi A4 B5
Pamietajcie, że w różnych rocznikach było różne kodowanie i nie zawsze ten sam kod oznacza to samo
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Wiem, że możesz to odbębnić w jeden dzień w kościele na Bronowicach. Ale to cała sobota z życia wyrwana Zeby było jasne to nie ja ale dobry kolega szuka wiec pytam , a w którym kościele???? Nie wiem jak się on nazywa, ale taki duży przy wiadukcie Bronowicka/Balicka - Armii Krajowej. To jest kościół chyba Św. Jana Kantego Ozi juz myslalem ze popracowales w VIPIE i zakochales sie na zaboj... :polew: :polew: Chłopaki już na kawalerskie się szykowali i tak ich zawiodłeś...
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Wiem, że możesz to odbębnić w jeden dzień w kościele na Bronowicach. Ale to cała sobota z życia wyrwana
-
[B5 ALG] sub w audi
Z tego co ja doczytałem na forum to nie
-
[B5 ADR] Auto stało 2 dni nie ruszane a teraz problem z obrotami sam dodaje gazu
Nie sądzę, aby przyczyną była zmiana paliwa, także daj znać co wyszło na VAGu