Treść opublikowana przez domelq
-
[B5 AFN] Całkowity wyciek płynu z prawej strony
Proponuję zwykłe odpowietrzanie...
-
[B6 ALT] Zbierzność i skręcona kierownica
Może być wina opon, ale zacząłbym od ustawienia kierownicy na wieloklinie
-
[B5 ADP] Po wymianie oleju w skrzyni problem z biegami
Ja miałem problem z 2, ale tylko na zimnym silniku, potem bezproblemowo. Ale również zdecydowałem się na wymianę oleju, wlewam dzisiaj MOTUL GEAR 300 SAE 75W90. Jaki będzie efekt, dam odpowiedź jutro...
-
[ALL B6] Felgi Audi R8 Black Line na zimę
ładne są tylko poczytaj opinie o ich jakości
-
[B6 ALT] Czy wymieniać napinacz paska rozrządu ?
Ja bym wymienił pasek, rolki i pompę ale bez samego naciągacza tylko jego rolkę Nie wiem jak to robią, ale jest to możliwe. Mi padł naciągacz (jako mechanizm, nie rolka) i bez problemu mi to zrobili bez ściągania pasa. Dodatkowo zagadalem czy trzeba będzie ściągać pas tak jak do rozrządu to popatrzyli na mnie dziwacznie jakbym z kosmosu przyleciał
-
[B5 AJM] Czy luzy na turbinie mają wpływ na jej efektywność pracy ?
normalne, że luzy mają wpływ Jeśli masz luzy to nie życzę Ci jak turbina wejdzie na obroty i się krzywo ustawi, to grozi jej roztrzepaniem.
-
[ALL B5] Kontrolka MIN oleju i spryskiwaczy
Ja bym na Twoim miejscu zaczął od sprawdzenia poziomu oleju
-
[ALL B5] Bardzo ważne pytanie odnośnie radia
Z opisu wygląda, że ma a jak jest naprawdę to nie wiem. Trzeba by skoczyć do jakiegoś MEDIA i oblukać osobiście Albo zadzwoń na infolinie to Ci odpowiedzą najdokładniej http://www.blaupunkt.com/pl/infoservices_3_2.asp
-
[ALL B5] Mikrowłącznik w zamkach-naprawa
Powinieneś kupić. Ja kupiłem kiedyś w sklepie motoryzacyjnym SKODY za 35 PLN
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
bry
-
[B5 AFN] Traci moc od 70 km/h
to tryb awaryjny
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
bry Podobno w Selgrosie jest teraz w dobrej cenie jakiś SONY 40" albo 42" Full HD Poza tym zawsze trzeba podłączyć sygnał cyfrowy i analogowy i zobaczyć na własne oczy... Ja już kupowałem mamie i to co po parametrach na kartce w ogóle nie brałem pod uwagę to kupiłem bo dla mnie obraz był najlepszy
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Ciekawe co z nim zrobili kibice??? :gwizdanie:
-
[ALL B8] Które felgi wybrać ostatecznie do A4 B8 ?
Tomason TN5 lub MTM Forged
-
Jak przerejestrować auto na siebie ?
mi kiedyś taniej wyszło jak odkupiłem auto niżbym je przepisał bo wtedy potraktowano to jako darowiznę
-
[B5 AGB] Wyjęcie dużej navi
czasami radio dobrze siedzi i trzeba sie przypocić i mocno pociągnąć aby to wyszło, więc jeśli kupujesz wyjmaki zwróć uwagę aby ucha były powleczone jakąś gumę itp. Wówczas nie będą Cię tak palce bolały mam na mysli coś takiego http://cgi.ebay.pl/2x-Radio-Entriegelung-VW-Audi-Seat-Ford-Skoda-Becker-MB_W0QQitemZ380086394263QQcmdZViewItemQQptZCE_Auto_Hi_Fi_Autoradios?hash=item587eea1d97&_trksid=p3286.c0.m14&_trkparms=65%3A2|66%3A2|39%3A1|240%3A1318|301%3A0|293%3A1|294%3A50
-
[B5 ADP] Moje cudo techniki ;)
Felgi OK, ale przód jak dla mnie fatalnie - kojarzy mi się z płógiem
-
[B5 AFB] Kopci na niebiesko w spalinach czuć olej
w najgorszym wypadku padnięta turbina, ale zacząłbym od sprawdzenia odmy
-
[B5 AFN] Czego brakuje w tym miejscu ?
mocowanie siatki
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
hehe bo za tyle co ja kupiłem to nigdzie nie znajdziesz, nawet nie szukaj :polew:[br]Dopisany: 17 Czerwiec 2009, 08:23_________________________________________________ tel.500195400 Wąski, ten numer to już do gościa co regeneruje?
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
bry Nie każdy ma nocne zmiany jarko :gwizdanie:[br]Dopisany: 17 Czerwiec 2009, 07:49 _________________________________________________ _________________________________________________ Panowie, pytam tutaj bo może ktoś będzie wiedział co i jak: Potrzebuję zregenerować maglownicę. Macie jakieś sprawdzone miejsca a może nawet w Krakowie... Znalazłem na forum parę namiarów, ale nie ma za dużo na ich temat opini co do jakości usług...
-
[ALL B5] Po wymianie pompy i regeneracji magla
ja też myślę, że to pompa... Po co zmieniałeś pompę na początku jak wszystko było OK?
-
[ALL B5] Poszukiwany sprawdzony zakład regenerujący maglownice w okolicy Krakowa
Witam Poszukuję sprawdzonego zakładu, gdzie mógłbym zregenerować maglownicę do A4 w okolicach Krakowa. Wiem, można w sieci znaleźć wiele takich, ale szukam sprawdzonych...
-
[ALL B5] Czy te radio (Concert II) będzie pasowało do mojego auta ?
otóż to do B5 musisz szukać radia Concert II od A6
-
[ALL B5] Regulacja fotela kierowcy
Myślę, że nie będziesz miał problemów. Zawsze możesz podejść do jakiegoś komisu i się przymierzyć