Treść opublikowana przez domelq
-
[B5 AWT] Przyciemnianie oświetlenia licznika
Ustawiasz zegar przyciskając przycisk po lewej stronie, wtedy wskazówka zasówa "z prędkością światła" i ustawiasz Aby skasować licznik to wciskasz przycisk po prawej stronie
-
[B5 AFN] Czy taka turbina może być ?
We Wrocławiu masz niezłych specy od turbin. Kiedyś u nich regenerowałem i wszystko OK. To ich strona http://www.turbojulita.pl/
-
[B5 ADP] Czy takie sprężyny Weitec będą pasowały do mojego auta ?
Powinny pasować
-
Rysy na ekranie nawigacji
Z dotykowego to chyba nie bardzo usuniesz rysy, ale możesz się zabezpieczyć przed następnymi kupując folie ochronną
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
bry
-
[A4 B5] Jakie jest najbardziej pasujące radio do naszego auta ?
Wyświetlacz też masz czerowny?
-
[B5 ADR] Temperatura chłodzenia
Z odpowietrzeniem to raczej musisz mu pomóc Temperatura 97o nie jest w porządku. mało korzystnie dla silnika jest jak się przegrzewa...
-
[B5 AFN] Jazda na rezerwie - silnik zgasł
Ale wcześniej bym spróbował go jeszcze zakręcić zalewając filterek paliwem
-
[ALL] Felgi firmy WSPI
Nie raczej tylko napewno ...Tylko napewno?? Jeździłeś na nich??
-
[ALL B7] Co wybrać ?
Nie tylko Ty słyszysz że auto jest ważniejsze Już widzę ten wzrok jak mówię, że idę do garażu tylko olej sprawdzić...
-
[ALL B5] Nowe LEDy do tyłu
Te są fajne. Przynajmniej ten pasek jest przydymiony i nie widać tak bardzo tego Lexus looka Wyglądają całkiem całkiem, ale przy dzisiejszej cenie euro to chyba bym ich nie zapodał Fajne LEDy do tanich nie należą Tylko inaczej kosztowały jak euro było po 3,20 PLN Ale zawsze można na allegro kupić w PLN Licz się z tym, że kupujesz od gościa, który to sprowadza i rozlicza się w euro Tylko ze ceny lamp aż tak bardzo się nie zmieniły od czasu wzrostu kursu Euro. Pewnie sprzedający ma mniejszy zysk. Albo ma jeszcze zapasy ze starej dostawy
-
[B7 BPW] Jak naładować akumulator ?
Ale jak masz normalne ładowanie, akumulator nie szwankuje to nie wiem czym sie martwisz... Na żaś możesz wymienic, ale to dodatkowe niepotrzebne koszty A jak Ci nie odpali to wtedy będziesz miał pewność, że aku jest do wymiany U mnie było w styczniu przez tydzień po -20, auto nie odpalane przez ponad 4 doby, wsiadłem, zakręciłem jakieś 8-10 razy i zapalił. Ale akumulator burzył, jakby odmówił posłuszenstwa to wtedy bym myslał o wymianie...
-
[B5 AFN] Problemy z ABS-em
otóż to, na wstępie posprawdzaj czujniki
-
[B7 BPW] Jak naładować akumulator ?
piotreki jak normalnie kręci i ma odpowiednie ładowanie to nie kombinuj. Tylko wsiadaj i jedź a sam go doładuje ile trzeba
-
[B5 AFN] Jazda na rezerwie - silnik zgasł
Zalej filtr paliwa i kręć i ponownie...
-
[ALL] Opłata skarbowa ,kłopocik
Najwyżej przy roliczeniu rocznym sobie sami odliczą należność
-
[ALL] Opłata skarbowa ,kłopocik
To siedź 5 lat jak na szpilkach, czy przypadkiem "dziady" nie naliczą odsetek...
-
[B5 AHL] Wymiana pierścieni
to chyba troszkę dużo. Jakby tyle Ci wziął na 15000 km to bym się wtedy nie martwił
-
[B5 AFN] Klimatronik - śnieżka na wyświetlaczu znika po włączeniu
Zgadza się, ale niestety klima ma ten minus, że ma ten niby "termostat"
-
[ALL] Felgi firmy WSPI
Wygląd fajny, ale jakość to raczej plastikon
-
[B5 ADR] czy jest róźnica w przegubach ?
myślę, że nie powinno być różnicy, ale lepiej sprawdzić
-
[ALL B7] Podmianka wzmacniacza BOSE
KERCZI i sieman, Wy to jak Bolek i Lolek. Cały czas tym samym torem, ale każdy każdego poprawia
-
[ALL] Opłata skarbowa ,kłopocik
j jak kupiłem to zarejstrowałem autko bez problemu i przy ibezpieczeniu babka "odkryła", że w różnych dokumentach miałem 3 różne VINy (skarbowy, przegląd itp.) Także POLSKA to jest dziwny kraj
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Panowie znacie jakiegoś dobrego majchra od webasto?
-
[ALL B7] Co wybrać ?
Z linków co podałeś to wzór nr 2, ale co do ich jakości to bym miał wielkie zastrzeżenia. Radzę zainwestować większą kasę i iść w ORI