Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

domelq

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez domelq

  1. Ustawiasz zegar przyciskając przycisk po lewej stronie, wtedy wskazówka zasówa "z prędkością światła" i ustawiasz Aby skasować licznik to wciskasz przycisk po prawej stronie
  2. We Wrocławiu masz niezłych specy od turbin. Kiedyś u nich regenerowałem i wszystko OK. To ich strona http://www.turbojulita.pl/
  3. Z dotykowego to chyba nie bardzo usuniesz rysy, ale możesz się zabezpieczyć przed następnymi kupując folie ochronną
  4. Z odpowietrzeniem to raczej musisz mu pomóc Temperatura 97o nie jest w porządku. mało korzystnie dla silnika jest jak się przegrzewa...
  5. Ale wcześniej bym spróbował go jeszcze zakręcić zalewając filterek paliwem
  6. Nie raczej tylko napewno ...Tylko napewno?? Jeździłeś na nich??
  7. Nie tylko Ty słyszysz że auto jest ważniejsze Już widzę ten wzrok jak mówię, że idę do garażu tylko olej sprawdzić...
  8. domelq odpowiedział(a) na !Tommy temat w Audi A4 B5
    Te są fajne. Przynajmniej ten pasek jest przydymiony i nie widać tak bardzo tego Lexus looka Wyglądają całkiem całkiem, ale przy dzisiejszej cenie euro to chyba bym ich nie zapodał Fajne LEDy do tanich nie należą Tylko inaczej kosztowały jak euro było po 3,20 PLN Ale zawsze można na allegro kupić w PLN Licz się z tym, że kupujesz od gościa, który to sprowadza i rozlicza się w euro Tylko ze ceny lamp aż tak bardzo się nie zmieniły od czasu wzrostu kursu Euro. Pewnie sprzedający ma mniejszy zysk. Albo ma jeszcze zapasy ze starej dostawy
  9. Ale jak masz normalne ładowanie, akumulator nie szwankuje to nie wiem czym sie martwisz... Na żaś możesz wymienic, ale to dodatkowe niepotrzebne koszty A jak Ci nie odpali to wtedy będziesz miał pewność, że aku jest do wymiany U mnie było w styczniu przez tydzień po -20, auto nie odpalane przez ponad 4 doby, wsiadłem, zakręciłem jakieś 8-10 razy i zapalił. Ale akumulator burzył, jakby odmówił posłuszenstwa to wtedy bym myslał o wymianie...
  10. otóż to, na wstępie posprawdzaj czujniki
  11. piotreki jak normalnie kręci i ma odpowiednie ładowanie to nie kombinuj. Tylko wsiadaj i jedź a sam go doładuje ile trzeba
  12. Zalej filtr paliwa i kręć i ponownie...
  13. Najwyżej przy roliczeniu rocznym sobie sami odliczą należność
  14. To siedź 5 lat jak na szpilkach, czy przypadkiem "dziady" nie naliczą odsetek...
  15. to chyba troszkę dużo. Jakby tyle Ci wziął na 15000 km to bym się wtedy nie martwił
  16. Zgadza się, ale niestety klima ma ten minus, że ma ten niby "termostat"
  17. Wygląd fajny, ale jakość to raczej plastikon
  18. myślę, że nie powinno być różnicy, ale lepiej sprawdzić
  19. KERCZI i sieman, Wy to jak Bolek i Lolek. Cały czas tym samym torem, ale każdy każdego poprawia
  20. j jak kupiłem to zarejstrowałem autko bez problemu i przy ibezpieczeniu babka "odkryła", że w różnych dokumentach miałem 3 różne VINy (skarbowy, przegląd itp.) Także POLSKA to jest dziwny kraj
  21. Panowie znacie jakiegoś dobrego majchra od webasto?
  22. Z linków co podałeś to wzór nr 2, ale co do ich jakości to bym miał wielkie zastrzeżenia. Radzę zainwestować większą kasę i iść w ORI

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.