Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

domelq

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez domelq

  1. Też jestem za ORI, pasuje idealnie, jakość CONCERTa zadawalająca.
  2. domelq odpowiedział(a) na !Tommy temat w Audi A4 B5
    Te są fajne. Przynajmniej ten pasek jest przydymiony i nie widać tak bardzo tego Lexus looka Wyglądają całkiem całkiem, ale przy dzisiejszej cenie euro to chyba bym ich nie zapodał Fajne LEDy do tanich nie należą Tylko inaczej kosztowały jak euro było po 3,20 PLN Ale zawsze można na allegro kupić w PLN Licz się z tym, że kupujesz od gościa, który to sprowadza i rozlicza się w euro
  3. Ja również bym na razie na Twoim miejscu z wymiana pierścieni się nie spieszył. To zawsze jakiś koszt a nie masz pewności, że to Ci pomoże
  4. Tego Ci na odległość nie powiem, ale wygląda na: 1. Brak alarmu 2. Jakimś cudem masz zdeaktywowany ten alarm Proponuję, abyś podjechał do jakiegoś machera. Może centralka od alarmu siada, może czujniki nie działają - przyczyn może byc wiele
  5. inaczej nigdy nasz prędkościomierz nie będzie wiedział jakie mamy opony aktualnie założone itp. Na liczniku miałem 200 i myślę, że jakieś 10 km/h jeszcze mogłem mu przycisnąc
  6. Wogóle dziwna sytuacja z tymi palącymi się LEDami. Kazdy co miał chociaż troszeczkę doświadczenia z elektroniką wie, że LED z definicji to źródło światła, które ma sie nie palić. Ale rzeczywistość jest zawsze inna
  7. jak dobrze wyklepiesz to nikt nie zauwazy roznicy a jak nie maróżnicy to po co przepłacać bry wszystkim
  8. domelq odpowiedział(a) na corny07 temat w Audi A4 B5
    Jak masz poziom ładowania 11,75 to troszkę mało. To może być przyczyna alternatora
  9. Odpowietrz układ a jak nie pomoże to szukałbym w problemu w czujniku U Ciebie jeden kanał to temp. płynu a drugi to temp. bloku silnika
  10. Za piaskowanie 500 PLN to zdzierstwo. Jak masz kogoś kto pracuje na odlewni to Ci za dobrą wódkę to zrobią... Ja piaskowalem zimówki, cały syf i rdza usunięta. Oczywiście później trzaby wyrównać czyms powierzchnię. Ja domowym pistolecikeim psiknąłem. Nie wyglądają najgorzej, przynajmniej nie świecą rdzą
  11. A po to żeby szybki nie parowały To wówczas spróbuj użyć opcji odparowania szyb
  12. Ustaw inne czasu połączenia Podaj oprogramowanie jakiego używasz
  13. Chyba ciężko mu by było samemu je wypiaskować (podobno są już na rynku specjalne pistolety i podchodzą pod zwykłe kompresory) a co więcej odpowiednio pomalować
  14. Na jego ubezpieczeniu (przynajmniej OC, nie wiem jak AC) możesz jeździć do końca trwania umowy. Chyba, żebyś Ty zrezygnował, inaczej ubezpieczenie cały czas działa
  15. Podpiąć VAGa, lub sprawdzić na kodach klimatronika silniczki klapek itp. Tylko nie wiem czy w B7 klimatronikiem sie to da
  16. Nie wiem czy jedynym, ale Wahler jest dostawcą tzw. OEM
  17. domelq odpowiedział(a) na !Tommy temat w Audi A4 B5
    Te są fajne. Przynajmniej ten pasek jest przydymiony i nie widać tak bardzo tego Lexus looka Wyglądają całkiem całkiem, ale przy dzisiejszej cenie euro to chyba bym ich nie zapodał Fajne LEDy do tanich nie należą Tylko inaczej kosztowały jak euro było po 3,20 PLN
  18. ale to na "plasteline" wyglada :gwizdanie: O jakości to inna gadka. Ja tylko wzór wybierałem
  19. Spotkałem się z czymś takim jak zestaw naprawczy do zacisków. Także szukaj
  20. Ja myślałem o kamieniu... Kiedyś płukałem, ale zwykłe grzejniki octem. Masakra jaki syf, szlam wypłynął
  21. a wszyscy piszą, że jak termostat to tylko ORI :gwizdanie: niekoniecznie. moze byc Wahler bo Wahler robi dla ORI
  22. co innego jest podejście, że nie szanuję bo będę sprzedawał
  23. Sprawdx czy wszystkie świece grzeją
  24. domelq odpowiedział(a) na kuska13 temat w Audi A4 B5
    Proponuję zakupic nowy alarm. Jak masz centralny to jeszcze będziesz mial domykanie z pilota itp. Mi jak szwankowała centralka to za naprawe krzyczeli 100 PLN to chyba lepiej zainwestować w nowy kompletny alarm

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.