Treść opublikowana przez domelq
-
[ALL B5] Emulator zmieniarki na MP3
szukaj wklejaj
-
[A4 B5] Jakie jest najbardziej pasujące radio do naszego auta ?
Też jestem za ORI, pasuje idealnie, jakość CONCERTa zadawalająca.
-
[ALL B5] Nowe LEDy do tyłu
Te są fajne. Przynajmniej ten pasek jest przydymiony i nie widać tak bardzo tego Lexus looka Wyglądają całkiem całkiem, ale przy dzisiejszej cenie euro to chyba bym ich nie zapodał Fajne LEDy do tanich nie należą Tylko inaczej kosztowały jak euro było po 3,20 PLN Ale zawsze można na allegro kupić w PLN Licz się z tym, że kupujesz od gościa, który to sprowadza i rozlicza się w euro
-
[B5 AHL] Wymiana pierścieni
Ja również bym na razie na Twoim miejscu z wymiana pierścieni się nie spieszył. To zawsze jakiś koszt a nie masz pewności, że to Ci pomoże
-
[ALL] Alarm Votex bez dzwięku
Tego Ci na odległość nie powiem, ale wygląda na: 1. Brak alarmu 2. Jakimś cudem masz zdeaktywowany ten alarm Proponuję, abyś podjechał do jakiegoś machera. Może centralka od alarmu siada, może czujniki nie działają - przyczyn może byc wiele
-
[B5 AVG] Maksymalna prędkość 1.9 TDI 110KM 1999r.
inaczej nigdy nasz prędkościomierz nie będzie wiedział jakie mamy opony aktualnie założone itp. Na liczniku miałem 200 i myślę, że jakieś 10 km/h jeszcze mogłem mu przycisnąc
-
[ALL B5] Oświetlenie wnętrza - wymiana na LED(info 1 post)
Wogóle dziwna sytuacja z tymi palącymi się LEDami. Kazdy co miał chociaż troszeczkę doświadczenia z elektroniką wie, że LED z definicji to źródło światła, które ma sie nie palić. Ale rzeczywistość jest zawsze inna
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
jak dobrze wyklepiesz to nikt nie zauwazy roznicy a jak nie maróżnicy to po co przepłacać bry wszystkim
-
[B5 AJM] Akumulator Varta
Jak masz poziom ładowania 11,75 to troszkę mało. To może być przyczyna alternatora
-
[B5 ADR] Temperatura chłodzenia
Odpowietrz układ a jak nie pomoże to szukałbym w problemu w czujniku U Ciebie jeden kanał to temp. płynu a drugi to temp. bloku silnika
-
[ALL B5] Upiększenie felgi '17
Za piaskowanie 500 PLN to zdzierstwo. Jak masz kogoś kto pracuje na odlewni to Ci za dobrą wódkę to zrobią... Ja piaskowalem zimówki, cały syf i rdza usunięta. Oczywiście później trzaby wyrównać czyms powierzchnię. Ja domowym pistolecikeim psiknąłem. Nie wyglądają najgorzej, przynajmniej nie świecą rdzą
-
[B5 AFN] Klimatronik - śnieżka na wyświetlaczu znika po włączeniu
A po to żeby szybki nie parowały To wówczas spróbuj użyć opcji odparowania szyb
-
[B6 AVF] Brak komunikacji VAG
Ustaw inne czasu połączenia Podaj oprogramowanie jakiego używasz
-
[ALL B5] Upiększenie felgi '17
Chyba ciężko mu by było samemu je wypiaskować (podobno są już na rynku specjalne pistolety i podchodzą pod zwykłe kompresory) a co więcej odpowiednio pomalować
-
[ALL] Kiedy należy wykupić ubezpieczenie
Na jego ubezpieczeniu (przynajmniej OC, nie wiem jak AC) możesz jeździć do końca trwania umowy. Chyba, żebyś Ty zrezygnował, inaczej ubezpieczenie cały czas działa
-
[ALL B7] Tylko ciepłe powietrze po prawej stronie
Podpiąć VAGa, lub sprawdzić na kodach klimatronika silniczki klapek itp. Tylko nie wiem czy w B7 klimatronikiem sie to da
-
[B5 ADR] Temperatura chłodzenia
Nie wiem czy jedynym, ale Wahler jest dostawcą tzw. OEM
-
[ALL B5] Nowe LEDy do tyłu
Te są fajne. Przynajmniej ten pasek jest przydymiony i nie widać tak bardzo tego Lexus looka Wyglądają całkiem całkiem, ale przy dzisiejszej cenie euro to chyba bym ich nie zapodał Fajne LEDy do tanich nie należą Tylko inaczej kosztowały jak euro było po 3,20 PLN
-
[ALL B6] Które felgi kupić do sedana ?
ale to na "plasteline" wyglada :gwizdanie: O jakości to inna gadka. Ja tylko wzór wybierałem
-
[B5 AFN] Stukanie w lewym przednim kole - znika przy hamowaniu
Spotkałem się z czymś takim jak zestaw naprawczy do zacisków. Także szukaj
-
[B5 ADR] Jak i czym poprawić przepływ przez nagrzewnicę ?
Ja myślałem o kamieniu... Kiedyś płukałem, ale zwykłe grzejniki octem. Masakra jaki syf, szlam wypłynął
-
[B5 ADR] Temperatura chłodzenia
a wszyscy piszą, że jak termostat to tylko ORI :gwizdanie: niekoniecznie. moze byc Wahler bo Wahler robi dla ORI
-
Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
co innego jest podejście, że nie szanuję bo będę sprzedawał
-
[B5 AEB] Czy możliwe, że auto posiada lewe obroty ?
Sprawdx czy wszystkie świece grzeją
-
[ALL B5] Problem z alarmem
Proponuję zakupic nowy alarm. Jak masz centralny to jeszcze będziesz mial domykanie z pilota itp. Mi jak szwankowała centralka to za naprawe krzyczeli 100 PLN to chyba lepiej zainwestować w nowy kompletny alarm