Treść opublikowana przez domelq
-
[ALL B5] Kierownice w modelach B5 (1995-2000)
ja mam od s-line w 1998 roku i w kodach wyposażenia jest, że to z fabryki juz tak wyjechało. Także albo była w pakiecie albo ktoś sobie dołozył za dopłatą
-
[ALL B5] Szyba piszczy przy opuszczaniu
mi kiedyś fest przykurzyła wywrotka i naszło tam piachu z kurzem
-
[B5 AFN] Czy turbosprężarka gwiżdże ?
u mnie bardzo delikatnie śwista kiedyś przy wcześniejszym egzemplarzu była cisza i dałem turbo do regeneracji, to później było gwizdanie, śmiałem się że mam dużego fiata
-
[B5 ADR] Lista modów + kilka pytań --> NIEDŁUGO NOWE FOTY !!!!!
puść parę fotek z środka
-
[ALL B5] Koni Sport - pierwsze wrażenia- update o wahacze, juz po naprawie
Czekamy, wrzucaj foty też całego auta, polukamy jak siedzi
-
[B6 AVF] Kontrolka zużycia klocków
Myślę, że warto raz na kiedyś zajrzeć i osobiście oblukać jak tam wygląda stan naszych hamulców
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Oby do 15:50
-
[B5 1Z] Licznik
ogólnie jest szansa że znajdziesz taki, który będzie u do Ciebie pasował, al raczej nie wszystkie funkcje Cie będą pasowały
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
ze tak powiem praca i obowiązki domowe do tego stopnia, ze nawet do Białki nie dotarlem i jeszcze teraz remont mam w chacie , ale powoli sie normuje i juz niedlugo zawitam na spocie
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Bry
-
[B5 AVG] Kolejność gaśnięcia kontrolek
dyskusja było na temat przedliftowych i... gasnie różnie jak chce prawie u każdego inaczej, ale prawie zawsze najdłużej trzyma poducha
-
[ALL B5] Problem z radiem Concert
Wpisz w wyszukiwarkę Concert i CAN
-
[B5 AGB] Zmiana felunku z 17" na 19" w S4 B5, co myślicie? :-)
Wybór 3 albo 6
-
[B5 ADR] Po puszczeniu hamulca coś mi lekko stuka
Nie zaciąga się do końca ręczny
-
[ALL B6] Dziwne dźwięki po zmianie na letnie
szukałbym przyczyny w oponach
-
[ALL B5] Co sądzicie o firmie Pelying ?
dla mnie to troche szpeci wnętrze co do jakości technicznej nie mam pojęcia
-
[ALL B5] Czy uchwyt na napoje z II liftu wejdzie do modelu z 96 roku ?
Musisz szukać takiego w tunel środkowy jak masz w nim miejsce a jak nie to cały tunel i wówczas będziesz miał uchwyt
-
[B5 AFN] Zamiana zwykłych głośników na Bose
Myślę, że nie Marka BOSE mówi sama za siebie, ale myślę, że jak masz sprawne głosniki i wugłuszyłbys drzwi to efekt byłby calkiem zadawalający
-
[ALL B5] Instalacja tylnych głośników
Czy masz instalację ori czy dokładaną?
-
[ALL B5] Czy te radio (Concert II) będzie pasowało do mojego auta ?
Popraw link bo nie działa
-
[Małopolska] Widziany, widziana
To ja Moja żonka Cię wypatrzyła i na dodatek pochawaliła Twoje fele Często zaplątuje sie w Kraku bo tu pracuje i bywam codziennie Pozdro
-
[B5 AEB] Czy będzie pasowało podszybie z A4 1999 do A4 1996 ?
szkoda, że wcześniej nie znałem tych cen Zakupiłem już komplet w ASO w Krakowie i kosztowało mnie to 320 PLN Montować bedę w przyszłym tygodniu
-
[ALL B6] Montaż systemu Bose w Krakowie
Masz jakiś tam telefon?
-
Obliczenie składki za minicasco w PZU ?
Ja ubezpieczałem w czerwcu, więc może teraz się coś zmieniło Ale informację miałem, że normalnie zniżki sa naliczane standardowo
-
[ALL B5] Temperatura silnika
ja miałem tak samo. Błędów brak a temperatura fiksowała