Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

domelq

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez domelq

  1. ja mam od s-line w 1998 roku i w kodach wyposażenia jest, że to z fabryki juz tak wyjechało. Także albo była w pakiecie albo ktoś sobie dołozył za dopłatą
  2. mi kiedyś fest przykurzyła wywrotka i naszło tam piachu z kurzem
  3. u mnie bardzo delikatnie śwista kiedyś przy wcześniejszym egzemplarzu była cisza i dałem turbo do regeneracji, to później było gwizdanie, śmiałem się że mam dużego fiata
  4. Czekamy, wrzucaj foty też całego auta, polukamy jak siedzi
  5. Myślę, że warto raz na kiedyś zajrzeć i osobiście oblukać jak tam wygląda stan naszych hamulców
  6. ogólnie jest szansa że znajdziesz taki, który będzie u do Ciebie pasował, al raczej nie wszystkie funkcje Cie będą pasowały
  7. ze tak powiem praca i obowiązki domowe do tego stopnia, ze nawet do Białki nie dotarlem i jeszcze teraz remont mam w chacie , ale powoli sie normuje i juz niedlugo zawitam na spocie
  8. dyskusja było na temat przedliftowych i... gasnie różnie jak chce prawie u każdego inaczej, ale prawie zawsze najdłużej trzyma poducha
  9. Wpisz w wyszukiwarkę Concert i CAN
  10. Nie zaciąga się do końca ręczny
  11. dla mnie to troche szpeci wnętrze co do jakości technicznej nie mam pojęcia
  12. Musisz szukać takiego w tunel środkowy jak masz w nim miejsce a jak nie to cały tunel i wówczas będziesz miał uchwyt
  13. Myślę, że nie Marka BOSE mówi sama za siebie, ale myślę, że jak masz sprawne głosniki i wugłuszyłbys drzwi to efekt byłby calkiem zadawalający
  14. Czy masz instalację ori czy dokładaną?
  15. To ja Moja żonka Cię wypatrzyła i na dodatek pochawaliła Twoje fele Często zaplątuje sie w Kraku bo tu pracuje i bywam codziennie Pozdro
  16. szkoda, że wcześniej nie znałem tych cen Zakupiłem już komplet w ASO w Krakowie i kosztowało mnie to 320 PLN Montować bedę w przyszłym tygodniu
  17. Ja ubezpieczałem w czerwcu, więc może teraz się coś zmieniło Ale informację miałem, że normalnie zniżki sa naliczane standardowo
  18. ja miałem tak samo. Błędów brak a temperatura fiksowała

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.