Treść opublikowana przez domelq
-
[ALL B5] MacAudio - zestaw dedykowany na przód Mac Mobil A3/4.F
Pierwszy raz coś takiego widzę, do tej pory raczej ludzie głównie działali z POWERBASSami
-
[ALL] Jakie to felgi ?
HAMANN HAMANN, chyba że jakaś plastelina, ale wzór HAMANN
-
Żarówki R5 czy są jednakowe ??
śmiało możesz inne R5 zarzucić
-
[B5 AHU] Stukające popychacze
jak już chcesz je wymieniać i się zdecydowałeś to wymieniaj od razu
-
[B6 BBK] Czy błotniki w S4 B6 są identyczne jak w A4 B6?
Z tego co się ostatnio dowiedziałem to może troszkę więcej odstawać
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
uff, dobrze że dojeżdżam tylko do Borku W końcu w wakacje najmniejszy ruch w mieście
-
[B5 ADP] Podczas ruszania przy ostrym skręcie w prawo ,,terkocze" przy kole
polukaj jeszcze na łączniki wahaczy
-
[B7 BLB] Czy przy wymianie rozrządu profilaktycznie wymienic "IMBUSIk"
ja bym zmienił cały komplet, inaczej potem sa same problemy
-
[ALL B5] Czy to termostat ?
jeśli temperatura nie skacze a nie trzyma i masz oczyszczony układ to bym obstawiał termostat
-
[B5 AJM] Uchwyt do NOKII 6103
szukaj na allegro bo widziałem tez pojedyncze, albo tak kontrolnie luknij do ASO
-
[ALL] Pajączek na szybie
goń czym szybciej i nakładaj "plaster" bo inaczej cała szyba do wymiany będzie
-
[B5 1Z] Zapala się kontrolka ABS'u
najprawdopodobniej czujniki szwankują
-
[B5 AKN] Gdzie zregenerować maglownicę ?
znajdziesz dobry zakład regenerujący to dostaniesz gwarancję na rok czasu, tak jak przy zakupie nowej
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
bry
-
[ALL] Renowacja MAM8 - polerka, grafit, czarne ?
elegancko się prezentują... tylko nie wiem jak później będzie z utrzymaniem ich elegancji...
-
[B6 AWX] Moja A4 1,9 TDI AWX, w końcu się doczekała sesji.
ale fotek coś brakuje....
-
[B5 AWT] Temperatura silnika od 80-95
Termostat to raz, ale też może być czujnik...
-
[ALL B5] Dołożenie klimy
na pewno jest tak najwygodniej
-
[ALL B5] Dołożenie klimy
myślę, że musisz liczyć koszt około 4000 PLN poczytaj tutaj http://www.autoklimatyzacja.com.pl/?page=montaz_kl
-
[ALL] Paliwo przemysłowe - co to?
To jest prawie to samo paliwo co lejemy do baku tylko inaczej opodatkowane i stąd ta cena... Poczytaj tutaj http://www.a4-klub.pl/smf/empty-t75428.0.html;highlight=shell. Jest gość co ma wirówkę i sprawdza różne paliwa...
-
[ALL B6] Problem z pęcherzami
albo było bite i były małe naprawy bądź odparza Ci cynk blachy. Niestety, ale a Audi się to też zdarza....
-
[ALL] Pomocy problem z radiem audi symphony 2
Jakby padł sam laser to by Ci płyty wciągał itp., ale możliwe że jak nie chce czytać to wówczas cała elektronika nie kontaktuje
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
wszystkim, u mnie to nawet rano śnieg padał, ale utrzymał sie tylko przez 10 minut...
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
możesz wpaść nawet z chłopakiem :gwizdanie: pewnie, żadnych ograniczeń...
-
[B5 ADP] Po wymianie oleju w skrzyni problem z biegami
ja już po wymianie u mnie MOTUL zadziałał, żadnych problemów z 2 jak było do tej pory