Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

domelq

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez domelq

  1. Trzeba by sobie wyliczyć: Przykład: Opona o rozmiarze 195/65R15 195 to szerokość opony w [mm] 65 to wskaźnik profilu opony (jest to % z szerokości) 65% ze 195mm to: 195 x 65% = 126,75 [mm] - jest to profil opony a więc wysokość w przypadku opony 195/65 - wysokość będzie 126,75 mm w przypadku opony 205/55 - wysokość będzie 112,75 mm w przypadku opony 215/55 - wysokość będzie 118,25 mm Najniższy profil będzie w przypadku 205/55 a najwyższy w przypadku 195/65. a więc średnica wewnętrzna opony w przypadku opony 195/65/15 - średnica wewnętrzna opony będzie 381 mm w przypadku opony 205/55/16 - średnica wewnętrzna opony będzie 406,4 mm w przypadku opony 215/55/16 - średnica wewnętrzna opony będzie 406,4 mm a więc średnica opony w przypadku opony 195/65/15 - średnica koła to 381+2*126,75 = 634,5 mm w przypadku opony 205/55/16 - średnica koła to 406,4+2*112,75 = 631,9 mm w przypadku opony 215/55/16 - średnica koła to 406,4+2*118,25 = 642,9 mm Opona 195/65/15 będzie nizsza o 8,4 mm od opony 215/55/16
  2. Opona będzie niższa. Profil 55 to jest oznaczenie procentowej wysokości profilu odnośnie szerokości, a więc jak zmienisz z 215 na 205 to opona będzie niższa
  3. Problem z tym numerem bo nic podobnego nie mogę wyszukać. Najlepiej jakbys podjechał pod ASO i pokazał to goście Ci znajdą i będziesz miał numer. Dla zmył możesz powiedziec, że chcesz kupić, ale jest za drogo... :gwizdanie: :gwizdanie:
  4. domelq odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Lifestyle i Hydepark
    Ja w pracy używam Masterlinka i bez problemu dojeżdża po towar, ale może to ze względu na to że mam z nim umowę?? Trzeba by to sprawdzić...
  5. Poszukaj na forum, był gość co kupił kiedys zestaw od http://moto.allegro.pl/item449486326_audi_a3_a4_a6_c4_ster_c_zamka_z_domyk_szyb.html i dostał instrukcję, później jak ktoś chciał to ją rozsyłał do zainteresowanych
  6. Ja mam chyba ta samą felgę i mam założoną oponę 215/55 i spoko siedzi Co prawda opona troszkę jest bańkowata i 205 zdecydowanie lepiej wyglada wizualnie na tych felgach.
  7. Dosłownie, ja bym to zostawił. Chyba, ze Ci mało to zainwestuj w zestaw BOSE
  8. A u mnie pomimo próby wyciągnięcia za pomocą wyjmaków itp. NIC Poprzedni właściciel tak nakombinował przy tym radiu, że zatrzaski puszczają tylko z jednej strony... i zero koncepcji co dalej :gwizdanie:
  9. Możesz zakładać aczkolwiek bywaja lepsze, jak np. Conti....
  10. otóż to, dekli na allegro.pl pod dostatkiem
  11. Dokładnie, tak jak to pisze w opisie aukcji Poszukaj troszkę po forum. Sa opinie na temat tych przejściówek i opisy montażu, uwagi itp.
  12. hejka - koszt - raczej do 100 PLN kupisz używany w dobrym stanie - poszukaj na allegro.pl - raczej wymienisz ten zbiornik bez wiekszej demolki
  13. Moja kotka czarno - biała nazywa się Mieczysława a kot czarno - biały nazywa się Zbigniew Czesław. Nie wiem czy to ładnie czy nie, ale reagują na te imiona
  14. Ten typ tak ma. To jest część mechaniczna, więc czasami kończy się jego żywotność
  15. Może też być łożysko od sprzęgła
  16. przełożysz
  17. taaaa proszę Pana......c4 ma silnik opla :oklaski: HDI to ktos inny wymyślił, nie ja :gwizdanie:
  18. a tak na marginesie kolega do najnowszego HDI zalał olej roślinny bo mu brakło pod marketem i szedł jak wściekły AFN wszystko strawi TaK HDI :polew: To był DTL, czyli Diesel Opla z 1995 roku :kox:
  19. Może coś z centralką
  20. Zależy co tam jest szczelone, ale ogólnie głośniki się naprawia
  21. oryginał to to nie jest
  22. 1. Klocki 2. Nie czaje
  23. i co do ekonomii to mamy jasność, a co do słuszności zastosowania .... :gwizdanie:
  24. Klejenie progów na gazetę i szpachel to stare numery cwaników giełdowych :polew:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.