Treść opublikowana przez domelq
-
[ALL B5] Pytanie dotyczące BIOPaliwa
jak miałem OPLA 1,7 TDI to wlałem opałowy i bruździł bez problemu, ale rzeczywiście AFN to troszkę wyższa sprawa więc nie będe ryzykował
-
[ALL B5] Jakie felgi
Z tych dwóch mozliwości ja bym wybrał nr 2
-
pierwszy przeglad w polsce: potrzebne przetlumaczone dok.?
do samego przeglądu nie trzeba mieć tłumaczenia
-
[ALL B5] Pytanie dotyczące BIOPaliwa
:polew: frytki, placki - co za różnica... będzie szedł zapach to i człowiek się głodny zrobi :gwizdanie: A co głodny się zrobiłeś?? i to jak... :> Na frytki jestem wyczulony, żona jest w ciąży i jak czuje frytki to jest bardziej się nakręca niż na przysłowiowe ogórki kiszone
-
[B5 AFN] Radio Audi Concert + głosniki PowerBass S-6C + wzmacniacz, ale jaki???
Witam Posiadam radio Audi Concert I (kaseciak). Postanowiłem wymienić oryginalne głośniki (chyba Nokia, na pewno nie system BOSE), moja instalacja nie posiada wzmacniacza. Wybór padł na zestaw PowerBass S-6C (moc RMS/Max.: 70/210 W, impedancja: 4 ohm, pasmo przenoszenia: 60 - 20000 Hz): - glośniki wysokotonowe (tweetery) - średnica 25mm - głośniki niskotonowe - średnica 165mm, głębokość 58mm - zwrotnice - LP- 6dB / HP- 6dB z termicznym zabezpieczeniem tweetera PTC Potrzebuję do tego wzmacniacz, najlepiej 4 kanałowy (wówczas bym pomyślał o instalacji głośników w tylnych drzwiach). Oczywiście nie chcę wydawać fortuny, nie jestem melomanem ani też nie przepadam za słuchaniem muzyki podgłośnionej na maxa. Niestety nie jestem mistrzem jeśli chodzi o elektronikę, więc proszę Was o pomoc w wyborze wzmacniacza i podpowiedzi. Z góry dziękuję
-
[ALL B5] Pytanie dotyczące BIOPaliwa
:polew: frytki, placki - co za różnica... będzie szedł zapach to i człowiek się głodny zrobi :gwizdanie:
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Może się już np. nie garbi - bez urazy
-
[ALL B5] Pytanie dotyczące BIOPaliwa
Też jestew ciekaw. Wczesniej lałem do starej Astry BIO i spoko (chociaz mocy brakowało)... a przy silniku AFN, który posiadam ciężko stwierdzić jak to wpłynie na żywotnośc i wogóle... Troszkę strach nalewać BIO tym bardziej, że co znajde jakiś artykuł to co innego wyczytuję
-
[ALL B5] Może mi ktoś to wytłumaczyć?
pełną listę kodów otrzymasz tylko w ASO lub od kogos kto ma dostęp do bazy... Co do wykluczajacych sie kodów to sprawdź jeszcze raz te kody czy nie rąbnąłeś się w przepisywaniu :gwizdanie:
-
[B5 AKN] Pokrętło regulacji lusterek, lewo prawo - powinno być podświetlone?
Poczekaj do wieczora to sprawdze u siebie bo nie pamietam :gwizdanie:
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Ja myślę, że ten zakład to nie jest tylko o tzw. seks to mi smierdzi grubą kasą :gwizdanie:
-
[B5 AFN] ile może kosztować lakierowanie tylnego zderzaka w avancie
w 200 PLN powinieneś się zmieścić
-
[B5 AJM] Zużycie paliwa na postoju
spalanie na wolnych waha sie w granicach 0,4 L ale na 1 godzine pracy
-
[B5 AJM] Skrzypnięcie przy ruszaniu z miejsca.
a może gdzieś ręczny Ci się blokuje
-
[B5 AFN] Drgania podczas hamowania i jazdy podczas prędkości powyżej 120-130 km/h
Miałem to samo, u mnie była to wina piasty
-
Wypadek
a myślenie "boli" :gwizdanie:
-
[B5 1Z] Czyszczenie wnetrza
Jakbyś mógł to podeślij mi priva namiar na tego gościa
-
Car Detailing - Miodzio :)
Efakt super, lustereczko tylko ciekawy jestem jak to sie prezentuje po deszczu
-
[ALL] Dzień chłopaka
Wielkie dzięki
-
[B6 ALT] concert + wzmacniacz?
Panowie Jest możliwość i jest pełno na ten temat...
-
[B5 AFN] Dziwne miejsce w którym przedostaje się woda do kabiny (zdjęcie)
Gdzie dokładnie jest to łączenie wężyka ???? Pytam,bo mi nie chodzi spryskiwanie tylnej szyby. Łączenie jest wśród wiązki kabli koło lewej nogi kierowcy. Poniżej masz linka z całym opisem co i jak http://www.a4-klub.pl/smf/a4_avant_19_tdi_avg_tylny_spryskiwacz-t2593.0.html;msg35821#msg35821
-
[B5 AFN] Dziwne miejsce w którym przedostaje się woda do kabiny (zdjęcie)
jesli Ci sie ten przewód rozczepił to wówczas nie powinien Ci działac spryskiwacz tylnej wycieraczki
-
[B5 AFN] Dziwne miejsce w którym przedostaje się woda do kabiny (zdjęcie)
U mnie w tym miejscu też sie pokazała woda. Okazało się, że jest to płyn do szyb. Pomiędzy wiązkami kabli jest łączenie węzyka, który biegnie do tylnej szyby i ma tendencje do rozpinania się
-
[B5 APU]Kierunkowskazy
Ja miałem identyczna sytuacje jak mi szwankował alarm. Wówczas centralka alarmu sie sypała. Ale zacząłbym szukać w przerywaczu
-
[B6 AWX] Instrukcja obsługi NAVI PLUS RNS 4.1
Ssorki, ale innej nie mam