Treść opublikowana przez domelq
-
[ALL B5] Kody wyposażenia - prośba o przetłumaczenie
Może źle odczytałeś kody
-
[B5 AFN] Jak fachowo nazywa się gumowy korek / zaślepka w błotniku tylnym
Szukam w ETKA, ale nie bardzo mogę to namierzyć. Pewnie się tak skończy.
-
[B5 AFN] Jak fachowo nazywa się gumowy korek / zaślepka w błotniku tylnym
Witam Posiadam Audi A4 B5 AVANT z 1998 roku. W każdym tylnym błotniku (jego dolnej części) jest gumowy korek/zaślepka. Na marginesie to myślę, że są po to, aby ewentualnie odporowadzić z tamtąd wodę... Chciałbym dokupić taki jeden bo mi go brakuje. W związku z tym mam pytanie: Jak fachowo nazywa się taki gumowy korek/zaślepka. Lub jeśli ktoś by wiedział to poproszę o numer identyfikacyjny tej części.
-
[ALL B5] Niebieska tapicerka i kierownica
To wszytsko się wyjaśniło. Możesz spać spokojnie, z Twoim autem nikt nie kombinował
-
[ALL B6] Na fisie pokazała mi się ikonka i nie wiem co to jest ?
Tak, od granatu. Ale jak nie miga to spokojnie, zawleczka nie została jeszcze odbezpieczona
-
[ALL B5] Niebieska tapicerka i kierownica
Z niebieską tapicerką widziałem, ale miał kierownicę trójramienną czarną
-
[ALL] Nie grają tylne głośniki
pawelmienko najpierw klikamy a jak nic nie znajdziesz to wybieramy dział i pytamy
-
Notebook - prośba o ocenę
Już lepiej poszukaj coś w USA
-
Chciałbym kupic NOKIA N95 .Prosze o opinie na temat tego tel.,warto czy nie?
Chodzi mi o to, abyś nie zapychał pamięci na 100%
-
Chciałbym kupic NOKIA N95 .Prosze o opinie na temat tego tel.,warto czy nie?
Zero zarzutów, super fonik. Jedna wada - uważaj żeby nie dopchać mu pamięci, nawet wiadomościami sms - wówczas są problemy z odpaleniem telefonu
-
Audi A4 2002 Avant instrukcja obslugi PL
Spoko, spoko do B5 jest tylko do modeli polifcie (np. z FIS) a co do modeli sprzed nie spotkałem książkę "Sam naprawiam" do B6 po prostu jeszcze w Polsce nikt nie wydał a do B5 można znaleść info na forum
-
Bardzo prosze o porade AKCYZA!!!!
Ja Ci nie powiem co wtedy. Możesz naprawić, ale na pewno wtedy zawołają o zdięcia, rachunek naprawy itd... To są goście co zrobią wszystko, żeby udowodnić, że nie miałeś racji - wtedy oni się wykażą przed swoimi przełożonymi. Nie leżą tylko pracują = większa premia. Taka ich praca Czytałem o gościach co powykręcali reflektory a w ASO troszke to kosztuje, więc już jest troszkę mniejsza wartość - ale nie wiem czy to przeszło Reasumując: Wszystko Ci przejdzie jak udowodnisz.
-
[ALL B5] Identyfikacja głośnika
Mam podobny problem i jak kolega nie jestem żadnym audiofilem. Może ktoś zaproponuje jakiś zestaw. Ja potrzebuję i do przednich i do tylnych drzwi głośniczki. Też jestem zdania, że jak wymieniać to już komplet
-
[ALL B6] Ciśnienie przy maksymalnym (!) załadowaniu samochodu
Zawsze tak jest. Jak sie klinet nie "pulta" to lepiej wyciągnąć od niego parę złotówek więcej. Dlatego sobie plecamy warsztaty, mechaników bo inaczej to byśmy byli kantowaniu nawet na wymianie żarówek
-
[B5 AFN] Pozycjonowanie wycieraczek
Jak podpowiedź z góry nie pomoże to luknij w książce "Sam naprawiam A4", tak jest rozpiska jak ustawić kąt i położenie wycieraczek, ale do tego potrzeba specjalnego kątomierza...
-
Bardzo prosze o porade AKCYZA!!!!
tylko teraz możesz wręcz przepłacić bo ocenią Ci wartość auta po kosztach katalogowych, tzn.: Cena zakupu 2000 euro Wykazałeś 1300 euro A oni wykażą, że wartość auta wg katalogu to 2400 euro I płacisz wszystko od wartości 2400 euro Możesz wykazać, że auto jest warte te 1300 bo np. nie ma tylnej kanapy, jest wybita szyba, zniszczona tapicerka albo uszkodzone. Ale jak tego nie udowodnisz (na pewno będą oględziny) to bulisz od 2400.
-
[ALL] Kupuję nowy komplet kół 17" - nie wiem jakie oponki ??
numer 1
-
[B5 ADP] Ucieka paliwo z baku jak jest ponad 3/4 zbiornika
Najprawdopodobniej ma małą dziurkę
-
[ALL B5] Zmieniarka CD
Zgadzam się zupełnie. Jak najbardzoej chodzi o uniknięcie błędów
-
[ALL B5] Zmieniarka CD
Różnica: Na napęddach do komputera masz zapisane z jaką maksymalną prędkością (np. x48) dany napęd CD czy DVD odczytuje lub zapisuje płyty. Jak bedziesz miał płytkę nagraną z większą prędkością to jej nie łyknie. Autoradia CD czy domowy jakiś sprzęt mają tak samo, ale z natury mają mniejsze prędkości niż napędy komputerowe. Dlatego diagnozę proponujemy od takiej właśnie czynności.
-
250km/h moja A4
Niezłe musiało byc spalanie, bak prawie pusty
-
[ALL B5] Zmieniarka CD
Zdecydowanie zacznij od nagrania z mniejsza prędkością. A najlepiej spróbuj sklonowac daną płytę
-
Transimiter car audio - ma ktoś doświadczenie ???
Wydaje mi się, że lepszy wybór to emulator zmieniarki np. http://www.allegro.pl/item398133738_masz_zmieniarke_vw_rns2_chcesz_mp3_wma_z_sd_usb.html
-
[B5 ADR] Jaki olej po 230.000 km ?
Na pewno bym nie zalał mineralnym, a przebieg tez duży na pełen syntetyk. Wybór to półsyntetyk - MOTUL 100 SYNERGIE 10W-40
-
kolor zaciskow do BIALEGO auta na 18
Do białego jak pryszniesz je na czarno to będzie super