Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

domelq

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez domelq

  1. Może źle odczytałeś kody
  2. Szukam w ETKA, ale nie bardzo mogę to namierzyć. Pewnie się tak skończy.
  3. Witam Posiadam Audi A4 B5 AVANT z 1998 roku. W każdym tylnym błotniku (jego dolnej części) jest gumowy korek/zaślepka. Na marginesie to myślę, że są po to, aby ewentualnie odporowadzić z tamtąd wodę... Chciałbym dokupić taki jeden bo mi go brakuje. W związku z tym mam pytanie: Jak fachowo nazywa się taki gumowy korek/zaślepka. Lub jeśli ktoś by wiedział to poproszę o numer identyfikacyjny tej części.
  4. To wszytsko się wyjaśniło. Możesz spać spokojnie, z Twoim autem nikt nie kombinował
  5. Tak, od granatu. Ale jak nie miga to spokojnie, zawleczka nie została jeszcze odbezpieczona
  6. Z niebieską tapicerką widziałem, ale miał kierownicę trójramienną czarną
  7. pawelmienko najpierw klikamy a jak nic nie znajdziesz to wybieramy dział i pytamy
  8. Już lepiej poszukaj coś w USA
  9. Chodzi mi o to, abyś nie zapychał pamięci na 100%
  10. Zero zarzutów, super fonik. Jedna wada - uważaj żeby nie dopchać mu pamięci, nawet wiadomościami sms - wówczas są problemy z odpaleniem telefonu
  11. Spoko, spoko do B5 jest tylko do modeli polifcie (np. z FIS) a co do modeli sprzed nie spotkałem książkę "Sam naprawiam" do B6 po prostu jeszcze w Polsce nikt nie wydał a do B5 można znaleść info na forum
  12. Ja Ci nie powiem co wtedy. Możesz naprawić, ale na pewno wtedy zawołają o zdięcia, rachunek naprawy itd... To są goście co zrobią wszystko, żeby udowodnić, że nie miałeś racji - wtedy oni się wykażą przed swoimi przełożonymi. Nie leżą tylko pracują = większa premia. Taka ich praca Czytałem o gościach co powykręcali reflektory a w ASO troszke to kosztuje, więc już jest troszkę mniejsza wartość - ale nie wiem czy to przeszło Reasumując: Wszystko Ci przejdzie jak udowodnisz.
  13. Mam podobny problem i jak kolega nie jestem żadnym audiofilem. Może ktoś zaproponuje jakiś zestaw. Ja potrzebuję i do przednich i do tylnych drzwi głośniczki. Też jestem zdania, że jak wymieniać to już komplet
  14. Zawsze tak jest. Jak sie klinet nie "pulta" to lepiej wyciągnąć od niego parę złotówek więcej. Dlatego sobie plecamy warsztaty, mechaników bo inaczej to byśmy byli kantowaniu nawet na wymianie żarówek
  15. Jak podpowiedź z góry nie pomoże to luknij w książce "Sam naprawiam A4", tak jest rozpiska jak ustawić kąt i położenie wycieraczek, ale do tego potrzeba specjalnego kątomierza...
  16. tylko teraz możesz wręcz przepłacić bo ocenią Ci wartość auta po kosztach katalogowych, tzn.: Cena zakupu 2000 euro Wykazałeś 1300 euro A oni wykażą, że wartość auta wg katalogu to 2400 euro I płacisz wszystko od wartości 2400 euro Możesz wykazać, że auto jest warte te 1300 bo np. nie ma tylnej kanapy, jest wybita szyba, zniszczona tapicerka albo uszkodzone. Ale jak tego nie udowodnisz (na pewno będą oględziny) to bulisz od 2400.
  17. Najprawdopodobniej ma małą dziurkę
  18. domelq odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Multimedia, Nawigacja i Elektronika
    Zgadzam się zupełnie. Jak najbardzoej chodzi o uniknięcie błędów
  19. domelq odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Multimedia, Nawigacja i Elektronika
    Różnica: Na napęddach do komputera masz zapisane z jaką maksymalną prędkością (np. x48) dany napęd CD czy DVD odczytuje lub zapisuje płyty. Jak bedziesz miał płytkę nagraną z większą prędkością to jej nie łyknie. Autoradia CD czy domowy jakiś sprzęt mają tak samo, ale z natury mają mniejsze prędkości niż napędy komputerowe. Dlatego diagnozę proponujemy od takiej właśnie czynności.
  20. Niezłe musiało byc spalanie, bak prawie pusty
  21. domelq odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Multimedia, Nawigacja i Elektronika
    Zdecydowanie zacznij od nagrania z mniejsza prędkością. A najlepiej spróbuj sklonowac daną płytę
  22. Wydaje mi się, że lepszy wybór to emulator zmieniarki np. http://www.allegro.pl/item398133738_masz_zmieniarke_vw_rns2_chcesz_mp3_wma_z_sd_usb.html
  23. Na pewno bym nie zalał mineralnym, a przebieg tez duży na pełen syntetyk. Wybór to półsyntetyk - MOTUL 100 SYNERGIE 10W-40
  24. Do białego jak pryszniesz je na czarno to będzie super

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.