Treść opublikowana przez musti
-
[ALL B5] Zimowe opony 205/55-16 a 195/65-15
Ja mam 195/65/15 i bardzo dobrze się sprawują.Polecam opony na zimę
-
W co kto gra (X360 & PS3) ?
Pc - Counter-Strike , Max Payne
-
Jakie plany Sylwestrowe?;-)
Ja tam w domku w tym roku przesiaduję
-
[ALL] Jakie felgi
Dziekóweczka wszystkim za dobre słowo / Alutec niebawem w my a4
-
[ALL] Jakie felgi
Wiem Hugo.Chciałbym wiedzieć co sądzicie o tym felunku na lato do mojej a4 przy oponce 225/45/17 ?
-
[ALL B6] Jak sądzicie?? I jak Ktoś może VT na b6 zrobić
Nowag_zg z góry dzięki
-
[ALL B6] Jak sądzicie?? I jak Ktoś może VT na b6 zrobić
Nowak_zg a nie cyknąłbyś i dla mnie VT jednych felunków ?
-
[ALL] Jakie felgi
http://moto.allegro.pl/item484520489_alutec_cult_mirror_czarne_lustro_super.html - - - > Wypowiadać się
-
[ALL] Nowe żarówki Philips 6000 K
No dokładnie.Niebawem wskoczą na allegro itd niby OSRAM I PHILIPS żaróweczki podróbeczki Made in China
-
[ALL] Nowe żarówki Philips 6000 K
Konkurencja się zaczyna , a co podróbek to napewno już idą pełną parą
-
[ALL] Nowe żarówki Philips 6000 K
Dokładnie cena za 1 sztukę.Drogo i to bardzo jak za jedną żarówkę.Poczekamy,aż zejdą z ceny
-
Koledzy co sadzicie o tych FELGACH
krzysiek23 wrzuć jak możesz fotkę swojego autka na tych felach Aluteca bo chcę zobaczyć jak wygląda to u Ciebie.Mam w planach kupno,ale wcześniej chciałbym looknąć na foto.
-
[ALL B5] Jaki macie czas nagrzewania ?
Jak odpalisz klime to spalanie może trochę wzrosnąć ale nie dużo
-
[B5 ADP] Problem z klimą
Mam śnieżynkę na FIS i właśnie się nie załącza ona.Nawiew chodzi,a klima nie więc nie wiedziałem o tym,że zależy to od temperatury na dworzu.
-
[B5 ADP] Problem z klimą
Sprawdzę jak nie będzie mrozu.U ciebie taki sam problem wyskakuje ?
-
[B5 ADP] Problem z klimą
Jakto czyli to zależy od temp na dworzu ?
-
[B5 ADP] Problem z klimą
Witam.Sprawa przedstawia się tak iż wyjąłem akumulator żeby go podładować.Wrzuciłem spowrotem go odpalam auto nawiewy chodzą a klima się nie załącza . Wiecie koledzy co może być nie tak,że nie odpala się klima?
-
Znaczenie ET Felgi
Czyli 225/45/17 takie są najlepsze do 1,6 ?
-
Znaczenie ET Felgi
Yelo ee to spoko moge śmiało zamawiać fele i oponki .Oponki chcę kupić Continentala 225/45/17 i przy tej opcji zostaję.Dzięki w każdym razie za pomoc Yelo and Fafał1 [br]Dopisany: 17 Grudzień 2008, 23:57_________________________________________________a jeszcze mam pytanko czy zamiast 225/45/17 mogę zakupić te opony http://moto.allegro.pl/item509646685_235_40r17_conti_sport_contact_235_40_17.html ? będą pasowały do felgi o tym rozmiarze 8 X 17 5x112 35 ?
-
Znaczenie ET Felgi
Dziękówka za foto.Kurna bo fele które mi się podobają są 8 X 17 5x112 35 i moim zdaniem 8 powinny pasować do 225
-
Znaczenie ET Felgi
FAFAŁ1 to spoko wrzuć jakiegoś fotosa to lookne sobie jakto mniej więcej wygląda.Yelo auta nie mam zamiaru obniżać ponieważ wole jak wyżej stoi i chociaz pod wszystkie krawężniki podjade
-
Znaczenie ET Felgi
"Yelo" czyli w takim razie 8 X 17 5x112 35 i opony 225/45/17 odpadają ?
-
Znaczenie ET Felgi
a jak bedzie na 205 ? bedzie dobrze?
-
Znaczenie ET Felgi
8 X 17 5x112 35 felgi o takim znaczeniu będą pasowały do oponki 225/45/17 ? nie będzie nic tarło ?
-
[B5] Lampy "Angel Eyes"
A przy tych lampkach FK dzielonych nic nie trzeba dłubać typu cięcia błotników?