Treść opublikowana przez Daimos
-
[ALL B5] Spinki / kołki od podszybia
Ja też kupiłem podszybie w ASO i było już z kołkami mocującymi, jedyną rzecz jaką dokupiłem to dwa metalowe zatrzaski mocujące
-
[ALL B5] Spinki / kołki od podszybia
A nie jest to przypadkiem integralna część podszybia Jak wymieniałem u siebie podszybie to nie kojarzę żeby kołki występowały osobno
-
[ALL B5] Ciężko wchodzi wsteczny i jedynka
sprawdź sprzęgło kolego, wg mnie nie rozłącza do końca i przez to ciągnie pomimo wciśnięcia pedału
-
[B5 ATJ] Problem z mocą
Diagnoza z zawilgoconą wiązką od ECU będzie chyba jak najbardziej trafna. Rozbierz obudowę od kompa i zobacz czy nie zbiera się tam woda. Sprawdź też podłączenie akumulatora.
-
Jakie są formalnosci związane z postawieniem garażu na posesji kamienicy/bloku ?
Podstawowe pytanie, jak kolega chce cokolwiek wybudować na nie swoim gruncie?? W myśl prawa jednym z wymaganych dokumentów do zgłoszenia (pozwolenie na budowę obiektu w przypadku powierzchni do 25m2 nie jest wymagane) jest oświadczenie o prawie do dysponowania gruntem (własność, współwłasność, użytkowanie wieczyste).
-
[INNE] Proszę o szybką opinię stanu silnika (Peugeot Partner)
No nie wiem czy takie super są te silniki. Miałem Berlingo 2.0 HDI z 2001r z przebiegiem 278000km i wtryskiwacze miał już wymieniane 3 razy, wymieniana pompa wysokiego ciśnienia, wymieniana pęknięta sprężyna zaworowa (wszystko jeszcze w Holandii), natomiast ja wymieniałem 2 razy koło pasowe wału korbowego (podobno wada fabryczna) a o ilości zapalonej kontrolki silnika i wrażliwości na paliwo nie wspomnę. Kultura pracy silnika oraz elastyczność też pozostawia wiele do życzenia, jak przesiadłem się na A4 z AJM to różnica straszna, a podobno CR jest lepszy od PD
-
F1, Rajdy i Motorsport
Heidfeld największym farciarzem w tym sezonie nie dość, że wystartował z dalekiej pozycji, nikogo nie wyprzedził, to jeszcze większość brała go jak chciała i ...zajął 2 miejsce :gwizdanie: Zadowolony był jakby zdobył tytuł mistrza :>
-
[B5 AHU] Problem z odpalaniem
Do sprawdzenia rozrusznik a konkretnie włącznik elektromagnetyczny i szczotki. Spróbuj go uruchomić na krótko wtedy jak objawy będą te same to wykluczysz stacyjkę.
-
F1, Rajdy i Motorsport
Jest szansa na deszcz http://f1.sport.pl/Artykul.82+M54fc258a403.0.html
-
F1, Rajdy i Motorsport
A tak działa KERS http://www.dailymotion.pl/video/x8v70e_f1-2009-sepang-fp1-raikkonen-kers-f_auto
-
[ALL B5] Pulpit sterowania klimą - co i jak działa ?
Nie tak, klima działa w zależności od włączenie jej przyciskiem econ, tryb auto/manual nie ma tutaj znaczenia.
-
F1, Rajdy i Motorsport
Nie jest źle A i tak lepiej od Heidfelda, który jeździ z KERS'em
-
F1, Rajdy i Motorsport
Nie czytaj tego co jest na onecie bo z reguły tylko ściemniają i robią niepotrzebne sensacje, zero profesjonalizmu
-
[ALL B6] Stukanie w pedał sprzęgła
A masz u siebie dwumasa Bo jak nie masz to stukania nie będzie.
-
F1, Rajdy i Motorsport
Z Hamem to trochę dziwna sprawa http://www.f1wm.pl/php/wiad_gen.php?id=11418
-
[B6 AWX] Wahania obrotów silnika
Zacząłbym od sprawdzenia czujnika temperatury cieczy chłodzącej
-
[ALL B6] Stukanie w pedał sprzęgła
Kolego, to delikatne uczucie stukania nie jest żadnym defektem, przerabiałem temat u siebie i po pozytywnych opiniach mechaników przestałem się przejmować
-
[B5 1Z] Regeneracja silniczka wycieraczek
Ogólnie musisz wszystko w środku przesmarować oraz sprawdzić czy rurka od spryskiwacza nie jest zapieczona. Temat regeneracji jest tutaj: http://www.a4-klub.pl/smf/all_b5_naprawa_tylniej_wycieraczki_avant-t4698.0.html
-
[ALL B5] Bąbel pod dywanikiem kierowcy - jakieś pomysły dlaczego (foto)
Wymień podszybie na nowe bo Twoje jest trochę zdeformowane. Tam nie powinno być żadnego silikonu. A o przecieki się nie martw, pod szybą przednią masz rynienkę która odprowadza wodę na boki, natomiast pod komputerem woda będzie się pojawiać bo ścieka tamtędy do otworu odpływowego pod serwem hamulcowym (sprawdź jego drożność bo często się zapycha i wtedy stoi woda w tym miejscu), drugi otwór odwadniający masz pod akumulatorem - też sprawdź jego drożność.
-
F1, Rajdy i Motorsport
Święta prawda
-
F1, Rajdy i Motorsport
Jak w przyszłym sezonie wejdzie w życie system medalowy (liczba zwycięstw zadecyduje o tym kto zostanie mistrzem) to dopiero będzie walka o pozycję czołową, chociaż dla mnie system punktowy jest bardzie sprawiedliwy dla kierowców
-
[B5 AFN] Wentylator chłodnicy
dokładnie przyciskiem ze śnieżynką
-
[B5 AFN] Wentylator chłodnicy
Jak otworzysz maskę i staniesz przodem do silnika to masz dwa wentylatory. Ten po prawej stronie (większy) napędzany jest paskiem od silnika poprzez sprzęgło wiskotyczne i obraca się zawsze po uruchomieniu silnika, natomiast po lewej stronie masz wentylator elektryczny który pracuje tylko wtedy kiedy wzrośnie temperatura silnika ponad normę oraz jak włączysz klimę. Wentylator ten posiada dwa biegi. Podejrzewam, że u Ciebie pracował bo właśnie miałeś włączoną klimę także wyłącz ją (przycisk econ) i zobacz czy dalej pracuje, powinien być nieruchomy :gwizdanie:
-
F1, Rajdy i Motorsport
A jak jeżdził to popatrzmy: http://www.youtube.com/watch?v=cUmubOSsNSs szczególnie zacięte były pojedynki z Hillem
-
[B5 AFN] Problem ze wspomaganiem - dziwne odgłosy pompy
Wymień płyn na nowy (z płukaniem), odpowietrz układ i zobaczymy co dalej