Treść opublikowana przez Daimos
-
[ALL B5] W jakiej firmie zamontować klimatyzację ?
Chyba przesadziłeś kolego, max to ok 4kW w zależności od różnicy temperatur pomiędzy parownikiem a skraplaczem
-
[B5 AFN] Drgania z tyłu samochodu
A może przyczyną są drgania układu wydechowego Sprawdziłbym wieszaki.
-
[B5 AFN] Drgania przy hamowaniu
Przednie tarcze najprawdopodobniej do wymiany. A przy przy niskiej prędkości (np dojeżdżając do skrzyżowania i hamując) nie występuje u Ciebie takie niejednostajne hamowanie?
-
[B5 AJM] Opadniety zderzak po obtarciu o krawężnik
Ja na Twoim miejscu odkręciłbym całkowicie zderzak i spróbował założyć od nowa, sprawdzając wcześniej boczne mocowania. Cena 60 zł trochę wysoka, ale wiadomo fachowcy w dzisiejszych czasach się cenią
-
[B5 AJM] Rurka plastikowa, łącznik plastikowy miedzy silnikiem a ścianką - jaki nr części ?
przewód podciśnienia z zaworem zwrotnym, nr 4B1 611 931 P, koszt w ASO ok. 80zł
-
F1, Rajdy i Motorsport
Nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło, także skupmy się teraz na wyścigu w Bahrajnie, a to już za tydzień Miejmy tylko nadzieje, że BMW będzie tym razem szybsze od Force India Wywiad z Robertem: http://f1.sport.pl/Artykul.82+M58d4bdd215e.0.html ...a za brak komunikatu o powolnym Trulli'm to panie Theissen
-
F1, Rajdy i Motorsport
Brawa dla Vettel'a nie zapominajmy, że w tym sezonie BMW walczy o tytuł mistrza
-
F1, Rajdy i Motorsport
Dokładnie, nie ma co porównywać sytuacji, tym bardziej, że Trulli miał kiepskie tempo
-
F1, Rajdy i Motorsport
Massa znowu bez punktów
-
F1, Rajdy i Motorsport
powodzenia panie Theissen w doborze taktyki
-
F1, Rajdy i Motorsport
Wywiad z Kubicą: http://f1.sport.pl/Artykul.82+M57bdaddfd81.0.html
-
F1, Rajdy i Motorsport
Wypowiedź Roberta: http://f1.sport.pl/Artykul.82+M5d6fd1f617a.0.html a jak dla mnie to gdyby przejechał jeszcze jedno kółko to wszedłby spokojnie do Q2, ponieważ znikłby kompletnie graining, także trochę błąd zespołu, od razu powinien na miękkiej mieszance zaczynać kwalifikacje
-
F1, Rajdy i Motorsport
Zobaczymy co BMW przygotuje w Hiszpanii, ma być wtedy nowy pakiet aero, a jak narazie Chiny i Bahrajn nie będą rewelacją ;(
-
F1, Rajdy i Motorsport
Weber wysoko w kwalifikacjach ponieważ Red Bull posiada w tym sezonie bardzo dobry bolid, projektantem jest Adrian Newey, a to mówi samo za siebie. Natomiast jak w przyszłym sezonie KERS będzie obowiązkowy i nie zostanie podwyższony limit wagi bolidu to Kubica nie ma co się ścigać w F1 tylko np przenieść się do WRC :gwizdanie:
-
F1, Rajdy i Motorsport
Bo po co testowali w piątek na treningach jazdę z kers'em jak nic to nie daje Kubicy , teraz bez kers'a nie zdążył zbalansować bolidu i efekty widać BMW zawsze lubiło eksperymenty i zawsze szuka złotego środka... :gwizdanie:
-
F1, Rajdy i Motorsport
Poczytaj: http://f1.wp.pl/kat,1775,title,Wiemy-po-co-Kubicy-KERS,wid,11044826,wiadomosc.html Jak odchudzą bolid to może być jeszcze lepiej. Niestety ale bolidu nie odchudzą znacząco bo to bardzo duża ingerencja w konstrukcje a tej zmienić tak sobie nie można w trakcie sezonu ponieważ nadwozie jest homologowane przed sezonem i tylko niektóre elementy można przeprojektowywać. Robert jednak bez KERS
-
[B5 AFN] Przy hamowaniu buja mi się auto
Może ABS się załącza w ostatniej fazie hamowania? Co oczywiście nie jest normalne.
-
[ALL B5] Po wymianie tylnego łożyska ABS zwariował
Dociśnij czujnik do pierścienia zębatego i sprawdź sam pierścień czy nie jest uszkodzony w wyniku wymiany łożyska.
-
F1, Rajdy i Motorsport
wypowiedzi po piątkowych treningach: http://www.f1wm.pl/php/wiad_gen.php?id=11573
-
[B5 AJM] Wariujące wskaźniki licznika
Ja też stawiam na procka w zegarach wymiana 300-500zł
-
[ALL] Dodatki do olejów i paliw
Do paliwka polecam STP (czarna buteleczka), widoczna poprawa w pracy silnika po zapodaniu środka, stosowałem też coś takiego http://www.autokosmetyki.pl/wynns_diesel_cetane_podnosi_liczbe_cetanowa_ropy_zwieksza_moc_silnika,p160.html przyrost mocy raczej minimalny natomiast do oleju silnikowego nie przyszłoby mi na myśl żeby cokolwiek dolewać (poza MOTUL cleanerem)
-
F1, Rajdy i Motorsport
Tylko nie wiem po co wsadzili Kubicy kers skoro niewiele mu daje przewagi (a może nawet wcale)
-
[B5 AEB] Problem lewarka skrzyni i pedału sprzęgła - drgania i mrowienie
Koszt samych poduszek skrzyni w ASO to ok 350zł, także nie wiem skąd ta cena u mechaniora
-
[B5 1Z] Dodatkowy wtyk w regulatorze napiecia w alternatorze
Wygląda to jak podłączenie kabelka do lampki sygnalizującej ładowanie
-
F1, Rajdy i Motorsport
http://f1.sport.pl/Artykul.82+M57527909050.0.html http://www.formula1.com/news/headlines/2009/4/9175.html można się było tego spodziewać