Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

virus

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez virus

  1. virus odpowiedział(a) na MAGIC87 temat w Audi A4/S4 B6
    No to teraz czekamy na korektę programu Pompki jakie wpakowałeś
  2. Wygląda na 120mm
  3. virus odpowiedział(a) na Hugo temat w Lifestyle i Hydepark
    http://www.cda.pl/video/1823536/Przesluchanie-na-policji
  4. Tylko jeśli ma fabryczny alarm po zamknięciu samochodu i odpięciu klemy zacznie wyć
  5. tu macie listę nagrywarek które są 100% kompatybilne COMPATIBLE BURNER: ------------------ [Asus] DRW-1814BLT // [FW: 1.14] [Pioneer] DVR 108 DB | FW: PioData DVR-108DX FW118EU 109 110 | Firmware: 1.39 111D | Firmware: 1.29 seems crucial 112D | Firmware: 1.09 112BK | Firmware: 112L 115 115D 116D DVR-A09XLB | Firmware: 1.59 212D | Firmware: 1.21 DVR-216D | (FW: 1.09) DVR-216DBK | (FW: 1.09) DVR-216L | (FW: 1.09) [LITE-ON] LH-20A1L | FW: BL06 DH20A3S [Plextor] PX-880SA PX-L890SA [MATSHITA] BD-CMB UJ-120 | FW: 1.00 [Optiarc] AD-5680H | FW: 3AHB
  6. Mapę trzeba nagrać odpowiednią nagrywarką był gdzieś opis w necie jakimi modelami można nagrywać
  7. zawsze można przerobić taki kabel, ja u siebie robiłem wiązkę sam
  8. BT mam z końcówką C
  9. U mnie telefon na androidzie łączy się bez problemu
  10. Trzeba listę zrobić kto chętny i zorganizować coś przez cały dzień
  11. zrób logi vagiem przyczyną mogą być pompowtryski
  12. Dziś pooglądałem nową b8 Grześka, auto i do tego już kupił 2 przyczepy części na mody
  13. Spania nie ma czy co
  14. spoko quattro się doreza a i moc też się zrobi
  15. konsole to juz mam teraz wychodzi Wiedzmin 2 bedzie na czym grac wziolem gtx560
  16. Musze kupić nową grafikę do PC zastanawiam się nad GTX 470 ale nie wiem czy dopłacić i wziąć chłodniejszego i szybszego GTX 560
  17. no to fakt że belki za dużo nie zostało a co do modów to jest jak najbardziej
  18. wyglądają na więcej jak 100mm , no ale w zderzaku s-line wygląda to zawsze inaczej bo ma mniejsze otwory :gwizdanie:
  19. Te pierwsze to są chyba coś w rodzaju nakładki którą się przykręca, a te ostatnie to takie jak ja mam Tak wygląda ulter 90mm
  20. do zderzaka S4 100mm są idealne,a w zderzak s-line 90mm są ok.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.