Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

virus

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez virus

  1. virus odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    łopatki wywali
  2. virus odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    wy wycięcie wygląda jak uszkodzone u ciebie jest całkiem inne
  3. virus odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    wygląda jak by ktoś próbował wyciąć pod wydech
  4. virus odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Ja mam taki za nie całe 200zł i nic więcej nie potrzeba, jeszcze nic nie urwałem a nieraz ciągnęło się rurką
  5. virus odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    kup sobie coś podobnego i odkręcisz większość śrubek http://allegro.pl/zestaw-kluczy-nasadowych-108-el-crv-torx-katowice-i1462808948.html
  6. virus odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    środek w czarnym macie a reszta na kolor zobacz jak się maluje s-lina
  7. virus odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Nic nie pokazuje Za kata wstawiłem łącznik elastyczny
  8. virus odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    A niby czego ma dostawać bardziej ? chyba raczej odwrotnie bo nie zabija ją sadzą bo wydech jest udrożniony. Ja mam wycięty i ciut głośniej silnik pracuje ale da się przeżyć. Kata sprzedałem za 300zł po przebiegu 120tys
  9. jaki zalozysz to bedzie
  10. byly po przegiegu 14000 km wyciagniete z LEONA 2008 rok no nic szukam jednej pompki .......... i dalej ogien reszta pompek sa idealne , cos zatkalo jedna . Przyznaje sie ze ostatnio zatankowalem paliwo jak mialem na Fisie 0 km To trzeba bedzie wymienic filt paliwa :gwizdanie:
  11. Kiera taka jak koja No i te Heble są
  12. no było grubo ponad 20 samochodów czyli całkiem nieźle
  13. Ja mam takie tylko 100mm i są :kox: Tylko napisałeś ze wziąłeś średnicę montażową 55mm jeśli masz wydech z 2.5 TDi to średnica powinna być 60mm
  14. Zrób nastawy podstawowe jak kolega napisał, jeśli nie pomoże to trzeba sprawdzić silniczek może się zablokował i trzeba go popsikać WD
  15. Wydech najlepiej kupić cały od 2.5 TDi i praktycznie nic nie przerabiasz trzeba tylko dospawać 10cm rury Tu masz fajny temat Bartka http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=92224.0;highlight=wydech+2+5
  16. to zależy jaką kiere chcesz założyć czy z b6 multi czy z b7 Jeśli ma to być kiera z B7 to taśma musi być 4E0-953-541 z końcówką A, B lub E bez końcówki nie będzie. Ta taśma jest z B7 i zakładasz ją do b6 razem z modułem od b7
  17. No ja też pewnie będę
  18. ja tam dałem 150zł i wszystko działa poprawnie
  19. Jeśli sprawdziłeś pompkę czyli podłączyłeś prosto pod akumulator i ona nie działa to nadaje się do wymiany. :gwizdanie: Spryski działają razem ze spryskiwaczami szyby, ale wysuwają się dopiero po około 2-3 sek jak przytrzymasz manetkę wycieraczek
  20. ja montowałem pompke chyba taką jak na foto i niby jest ok Grześ ma chyba taką samą
  21. no nic trzba by u mnie założyć takie cudo i zobaczyć ile pazdzierz wypluje
  22. Stary nie tylko z gnoju bierze się moc, do tego jest jeszcze potrzebne powietrze żeby ten gnój się spalił. Diesel bez turbiny to straszny pazdzierz i przez to w takim czymś są moce rzędu 60HP. Jak dajesz przykład takiego golfa to zrób z niego 170HP samym gnojem
  23. Fajne mody jak założysz końcówki to będzie

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.