Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

marda16

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez marda16

  1. w 2007 poprawili uszczelkę pod głowicą
  2. no nie każdy jest szpecem jak Ty, miałeś szczęście u mnie poszło coś grubszego i zapłaciłem 300zł
  3. do tarcz 320mm,numer 974 to jak na moich czyli z A6 2008r.
  4. Ja swojego Fisa wysyłałem do Aceef ,dobry kontakt wszystko ok......
  5. Audi A6 Klub Polska :: [Audi A6 C6] Wymiana gałki zmiany biegów automat.
  6. marda16 odpowiedział(a) na CinekZip temat w Układ Jezdny
    bez czujników:hi:
  7. tu masz Bartka http://a4-klub.pl/uklad-napedowy-12/all-b6-and-b7-multitronic-encyklopedia-80905/
  8. Wygluszenie maski audi a4 - Części samochodowe - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
  9. możesz trochę jaśniej powiedzieć o tym głośnym odpalaniu
  10. przecież możesz dokupić 2 szt.z lepszej półki aby były takie same na jednej osi,a w ogóle jakieś mało znane Duńskie opony z linku przynajmniej mi....
  11. czyli wychodzi że są te same do moich 288 i 320:facepalm: niepotrzebnie kupowałem?
  12. takie właśnie kupiłem i to są pod 288:buhaha:
  13. Jak w temacie potrzebuję nr.osłon przednich tarcz do 3.0 TDI
  14. Ja mam przednie 288 a te co kupiłem to 8E0 615 311 A i 8E0 615 312 teraz mam dwa takie same komplety..
  15. Witam,jakiś czas temu kupiłem nowe osłony przednich tarcz i miały być większe pod tarcze 321mm,dziś po zdjęciu starych okazało się że są identyczne podajcie mi nr.osłon pod 321 bo się coś namieszało:facepalm:
  16. No to chyba większość miała problem ze śrubami,dobrze że ja oddałem auto do mechanika i on to jakimś cudem zrobił a chciałem się zabrać za to sam:facepalm: Wszystko Plug & Play,chyba że masz zużyte gumy pod sprężynami:hi:
  17. koła 225/45/17:wink:
  18. auto lepiej się prowadzi nie buja budą w zakrętach a i na komforcie nie ubyło za bardzo:wink: ---------- Post dopisany at 23:11 ---------- Poprzedni post napisany at 21:12 ---------- przed obniżeniem
  19. będziesz miał jak u mnie na zdjęciach w opisie moje auto:banan: ---------- Post dopisany at 12:59 ---------- Poprzedni post napisany at 12:49 ---------- obniżone na sprężynach Eibacha
  20. nie są z wyglądu inne...
  21. Jeżdżę trzy lata zacząłem czwarty przebieg 201tyś km.silnik BPW potwierdzone i mam fis po naprawie i wymienione uszczelniacze pompek,wymiany standardowe płynów i filtrów, nigdy nie jęknął przy odpalaniu i w czasie jazdy:naughty:
  22. Tylu letnie opony to osobiście bym wywalił ale też słyszałem że po 2002r. czy jakoś tak to opony są lepsze chodzi tu o skład mieszanki bo ponoć mniej parcieją...

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.