Treść opublikowana przez marda16
-
Jak to jest naprawdę z tą awaryjnością 2.0 TDI?
w 2007 poprawili uszczelkę pod głowicą
-
Jaką firmę polecacie do wymiany wyświetlacza FIS?
no nie każdy jest szpecem jak Ty, miałeś szczęście u mnie poszło coś grubszego i zapłaciłem 300zł
-
Jaką firmę polecacie do wymiany wyświetlacza FIS?
te 4 dni musisz liczyć...
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
do tarcz 320mm,numer 974 to jak na moich czyli z A6 2008r.
-
Jaką firmę polecacie do wymiany wyświetlacza FIS?
Ja swojego Fisa wysyłałem do Aceef ,dobry kontakt wszystko ok......
-
Galka od automatu.
Audi A6 Klub Polska :: [Audi A6 C6] Wymiana gałki zmiany biegów automat.
- tył klocki
-
regeneracja dwumas multitronic? gdzie? kto? za ile?
tu masz Bartka http://a4-klub.pl/uklad-napedowy-12/all-b6-and-b7-multitronic-encyklopedia-80905/
-
Wygłuszenie pokrywy silnika
Wygluszenie maski audi a4 - Części samochodowe - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
-
regeneracja dwumas multitronic? gdzie? kto? za ile?
możesz trochę jaśniej powiedzieć o tym głośnym odpalaniu
-
prosba o ocene opon
przecież możesz dokupić 2 szt.z lepszej półki aby były takie same na jednej osi,a w ogóle jakieś mało znane Duńskie opony z linku przynajmniej mi....
-
NR.osłon tarcz przód 3.0 tdi
czyli wychodzi że są te same do moich 288 i 320:facepalm: niepotrzebnie kupowałem?
-
NR.osłon tarcz przód 3.0 tdi
takie właśnie kupiłem i to są pod 288:buhaha:
-
NR.osłon tarcz przód 3.0 tdi
Jak w temacie potrzebuję nr.osłon przednich tarcz do 3.0 TDI
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
Ja mam przednie 288 a te co kupiłem to 8E0 615 311 A i 8E0 615 312 teraz mam dwa takie same komplety..
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
Witam,jakiś czas temu kupiłem nowe osłony przednich tarcz i miały być większe pod tarcze 321mm,dziś po zdjęciu starych okazało się że są identyczne podajcie mi nr.osłon pod 321 bo się coś namieszało:facepalm:
-
Chcę obniżyć swoje autko
No to chyba większość miała problem ze śrubami,dobrze że ja oddałem auto do mechanika i on to jakimś cudem zrobił a chciałem się zabrać za to sam:facepalm: Wszystko Plug & Play,chyba że masz zużyte gumy pod sprężynami:hi:
-
Chcę obniżyć swoje autko
koła 225/45/17:wink:
-
Chcę obniżyć swoje autko
auto lepiej się prowadzi nie buja budą w zakrętach a i na komforcie nie ubyło za bardzo:wink: ---------- Post dopisany at 23:11 ---------- Poprzedni post napisany at 21:12 ---------- przed obniżeniem
-
Chcę obniżyć swoje autko
będziesz miał jak u mnie na zdjęciach w opisie moje auto:banan: ---------- Post dopisany at 12:59 ---------- Poprzedni post napisany at 12:49 ---------- obniżone na sprężynach Eibacha
-
Zderzak tył A4 B7 Avant od S-line
nie są z wyglądu inne...
-
Montaż Ledowego Podświetlenia Tablicy rejestracyjnej z A5/B8
jednego
-
Jak to jest naprawdę z tą awaryjnością 2.0 TDI?
Jeżdżę trzy lata zacząłem czwarty przebieg 201tyś km.silnik BPW potwierdzone i mam fis po naprawie i wymienione uszczelniacze pompek,wymiany standardowe płynów i filtrów, nigdy nie jęknął przy odpalaniu i w czasie jazdy:naughty:
-
9letnie opony letnie do wyrzucenia ?
Tylu letnie opony to osobiście bym wywalił ale też słyszałem że po 2002r. czy jakoś tak to opony są lepsze chodzi tu o skład mieszanki bo ponoć mniej parcieją...
-
Montaż Ledowego Podświetlenia Tablicy rejestracyjnej z A5/B8
ja tak,,,