Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

miron78

VIP
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez miron78

  1. koledzy co za różnica w odległości jak się jedzie audi hm........ no może 2 różnice 1. Większa odległość - dłuższa przyjemność jazdy 2. Mniejsza odległość - więcej kasy na piwko zostanie [ Dodano: 04-01-2007, 12:17 ] w moim przypadku mniej przyjemności z jazdy więcej piwka ( 95km )
  2. Autko rewelka - tylko kto by mi to tankował przy przebiegach 25 tyś km rocznie :<
  3. co tu pisać - wszystko już zostało powiedziane - długo się można w zdjęcia wpatrywać. BRAK SŁÓW.Wszystko rewelka jedynie może bym pomyślał ( ale to takie moje spostrzeżenie ) nad zmianą tylnych lamp( mam na myśli te po lifcie ) ale ogólnie MIODZIO - a fele to dla mnie mistrzostwo śiwata
  4. skoro tak to już ja Ci prześlę mapę dojazdu taką że z noclegiem pojedziesz a 1000 km to Ty będziesz na półmetku [ Dodano: 29-12-2006, 11:59 ] już Ty się nie baw w ZAPOZNAWACZA - wszyscy sobie dają rade - lepiej pamiętaj że mnie do tej Waszej Warszawki zapraszałeś - i napewno sie zjawimy ( a z tego co wiem to się więcej chętnych do odwiedzin zgłosiło ) [ Dodano: 29-12-2006, 12:00 ] sprawdzimy Wasze umiejętności zapoznawcze
  5. nie sugeruj się odległością - na cały wekend myślę że warto - napewno bedzie rewelacyjnie(ekipa , atmosfera i górski krajobraz zrobią swoje ) [ Dodano: 28-12-2006, 22:22 ] jedno mogę zagwarantować - klimat i krajobraz - REWELACJA
  6. Kunio nie denerwuj się - jak ma takie plany to widocznie do nich powoli dąży [ Dodano: 28-12-2006, 22:15 ] a tak przy okazji to chętnie bym Kunio zobaczył Twój wózek na żywo
  7. ok REX - tymbardziej się cieszę że kolejne 1.8T przybędzie ( pamiętaj o zaliczce )
  8. ja latam na 215/45/17 i myślę że lepiej nie eksperymentować tylko poto żeby mieć super szerokie laczki bo nic nie daje - na Twoim miejscu zatrzymałbym sie za 215
  9. koledzy jak jesteście chęni to się zapisujcie - wtedy będę rezerwował coś w pobliżu - tylko potrzebna mi liczba chętnych na dodatkowy pensjonacik ( im szybciej tym lepiej )
  10. Kupuj 18 wygląd extra a skutków ubocznych brak.
  11. dopisuję się do listy naciągniętych sprężynek - moja nie jest jeszcze tragiczna ale napewno ze strony kierowcy dużo luźniejsza od pozostałych
  12. ja nie narzekam : jest klima , xenon , 17 , szyberdach , kilka elementów S4 , turbo +chiptuning ale do ideału i pełnego wypasu jeszcze dddduuużżżooo brakuje, szkoda by wymieniać
  13. chętnie bym polecił ale woj.śląskie raczej Cię nie zainteresuje :mrgreen:
  14. cóż tu się rozpisywać.........są powody do dumy :!:
  15. chrom już na klapie masz i tak niech zostanie - a ramka tylko klubowa i autko będzie miodzio
  16. ładniutki - z wyglądu widać igiełka
  17. Piękna - jest na co popatrzeć - jeżeli jeszcze jest na xenonie to wielkie gratulacje - dla mnie ma wszystko co można chcieć - daj znać jak będziesz chciał sprzedać
  18. Hugo nie wiem do jakiego stopnia jest posunięta sprawa rezerwacji tego pensjonatu ale jeżeli lepszym wyjściem byłaby rezerwacja czegoś większego a tam jeszcze nie wpłacałeś kasy to mogę poszukać czegoś lepszego ( mam kilka konkretnych miejsc na myśli - korzystałem już z ich usług ) [ Dodano: 23-11-2006, 09:19 ] chyab niema to jak wszyscy pod jednym dachem ale oczywiście decyzje zostawiam Tobie - to tylko moje sugestie
  19. Hugo jak tam rozmowy w sprawie rezerwacji ? są już jakieś szczegóły ? Jeżeli jest potrzebna pomoc w organizacji imprezki to służę pomocą. Mam tam coprawda 90 km ale znam te tereny, spędzam tam znaczna część zimy tak więc jeżeli będzie potrzeba rozeznania terenu lub konieczność podjechania dla ustalenia jakiś szczegółów to tylko daj cynk. Jeżeli będzie dużo więcej chętnych niż ilość miejsc w tym pensjonacie to również mogę podjechać i poszukać czegoś w sąsiedztwie lub wogóle poszukać czegaoś o większej ilości noclegów ( a jest tam kilka ciekawych obiektów ).
  20. Witam po dłuższej nieobecności (wracam do żywych :smile: ) przy okazji pozdrowienia dla wszystkich, właśnie przeczytałem o urodzinkach i oczywiście nie ośmiele się ominąć tej imprezy dla mnie REZERWACJA dla 2 osób.
  21. miron78 odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A4 B5
    co do samego montażu to Ci nie doradzę - jak napisał Keżor autko już z blendą kupiłem i nie mam pojęcia jak długo przedemną blenda była zamontowana- narazie jest ok.
  22. widziałem ją na żywo na Kraków Tuning Schow 2006 - robiła wrażenie
  23. miron78 odpowiedział(a) na Krawalek temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    Furka wygląda ciekawie - tylko wytłumacz nam się ( skoro mieszkasz w Tychach ) czemu jeszcze za spotkanko nie wpadłeś - wtedy na żywo byś się pochwalił.
  24. miron78 odpowiedział(a) na skulcz temat w Audi A4 B5
    co do silniczka to macie jedne z lepszych jednostek w gamie audi a apetytowi przy tej mocy niema się co dziwić. Postaram się zbliżyć do Was moca silnika a momentem może nawet przeskoczyć zobaczymy jak u mnie wyjdzie ze spalaniem ( mimo że mam lpg )
  25. miron78 odpowiedział(a) na miron78 temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    Dzięki za wszystkie opinie> Niektórych może zmartwię ale przednie boczne szybki zostaną białe ( takie jak są ), natomiast boczne listwy drzwi też pozostaną bez zmian , wolę nic nie poprawiac, te listwy są gumowe i wolę je zostawić bez malowania ( czarne też mi nie przeszkadzają.Wielkie dzięki za uwagi o bocznych kierunkach, już wymieniłem na dymione wyglądają SUPER doskonale komponują się z tylnymi lampami, różnica z pomarańczowymi ogromna( DZIęKI ZA DORADZTWO ).A co go gałki zmiany biegów to fakt jest podświetlana kupiona z Alegro ( zainteresowanym mogę przesłać link ) tania nie była ale było warto-wygląd super a wykonanie i jakość materiałów najwyższa półka - polecam. [ Dodano: 2006-09-04, 09:01 ] myślę że na tym przeróbek koniec - chyba że ktoś ma jakieś ciekawe sugestie ? Choć narazie wygląd chciałbym pozostawić tak jak jest - czas pomyśleć o tym co pod maską

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.