Treść opublikowana przez David
-
[B6 AVB] A4 S LINE Pakiet RS4 19" RNS E 193 320/300 mm BRD AL 188KM/380Nm
ja jestem pod wrazeniem srodka ja zrobie u siebie podobnie - najlepsza jest kiera od audi TT. grzes1150 ja bym sie nie chwalil ze nastepne auto to bedzie BmW nie na forum :>
-
[B6 AWX] Pobieranie oleju po chipie
a ja sprawdzam olej zanim uruchomie auto i wsiade kiedys mialem opla vectre A 1.6 benzyna to co 1000 km musialem dolewac
-
[ALL B5] Skóra do czerwonego auta - jaki kolor ?
mi sie podoba biala skora wentylowana - dla mnie no i jeszcze kremowa
-
[ALL B5] Koncepcja na pomalowanie Audi
odgrzewam temat znalazlem takowe audi rs4 na otomoto http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C10074808 sprzedajacy opisuje ze obkleil je profesjonalnie w berlinie-powiem szczerze ze ja nie zorientowalem sie ze auto jest obklejone...
-
[B6 AVB] A4 S LINE Pakiet RS4 19" RNS E 193 320/300 mm BRD AL 188KM/380Nm
popieram kolega tylko mi 2 aukcje juz podsunal z allegro z czego z jednej skorzystalem - a i pewnie innym osobom tez pomaga no i dobrej muzy slucha
-
[ALL B6] Potrzebna pomoc przy wyborze przełącznika świateł
juz kupilem ten :> dzieki wszystkim za pomoc dzieki wrclaguna za podrzucenie linka powiem Ci ze tej auckji chyba nie bylo wczoraj bo szukalem wlacznikow. potrzebuje czegos takiego jeszcze bo na moj to zostala jakas kawa wylana i jest popekany http://moto.allegro.pl/item748315247_nowy_oryg_wlacznik_rolety_audi_a4_8e.html ale cena za przycisk to chyba kosmos co ?? bo jak wrzucilem po tym numerze na tej stronie sklep.gajos.pl to pokazalo mi ze po 58 zl a z allegro z wysylka 87 zl
-
[ALL B6] Potrzebna pomoc przy wyborze przełącznika świateł
bardzo bym chcial ale z tego co czytalem to ciezko go wyjac-nie chce niczego polamac...
-
[B5 1Z] moja nowa i pierwsza włoszka :D NOWE FOTY
upss rzeczywiscie :gwizdanie: wybacz byla 3 w nocy moje oczy juz widocznie spaly popieram kolege mARCIN607 co do lamp
-
[ALL B6] Potrzebna pomoc przy wyborze przełącznika świateł
chlopaki pomozcie przy zakupie przelacznika swiatel do B6,w moim jest wytarty,znalazlem klika w allegro,czy te przelaczniki z b7 pasuja bez problemow do b6 czy sa np jakies problemy z komputerem i jak sie ma sprawa z ta funkcja auto na jakiej zasadzie to dziala- ja u siebie na przelaczniku nie mam takiej opcji,zapodaje linki z ofertami ktore mnie interesuja,co myslicie o tych aukcjach,chce kupic oryginalny nie wytarty przelacznik http://allegro.pl/item757899362_wlacznik_swiatel_8e0_audi_a4_rok_pr_2007.html http://allegro.pl/item756170865_przelacznik_wlacznik_swiatel_audi_a4.html http://allegro.pl/item755109818_przelacznik_swiatel_audi_a4_s4_rs4_avant_05_09rok.html orientuje sie ktos ile w aso moze kosztowac przelacznik od esp i elektrycznej rolety-te takie male obok uchwytu na kubek
-
Wasze przebiegi w dieslach 1.9 TDI
b6 1.9 awx 2002 r 183 tys.km ksiazka serwisowa,TUV z 2007r (miala wtedy 136 tys.km)
-
[B5 AFN] Problem z temp. cieczy chłodzącej - nie trzyma stałej temp.
powiem Ci ze robil mi ta nagrzewnice jakis tam elektryk ( teraz juz mam zaufanego :> ) to skasowal mnie wtedy 1100 zl ale podobno trzeba caly srodek wywalac - cala deske rozdzielcza zeby sie tam dostac-caly dzien to robil,powiem Ci ze ja nie wiedzialem ze mozna plukac-moze lepiej zacznij od tego
-
[B5 1Z] moja nowa i pierwsza włoszka :D NOWE FOTY
ja bym te brewki wywalil jeszcze :gwizdanie: stawiam ze masz podgrzewane lusterka,ja tez mialem w b5 a nie wiedzialem a okazalo sie ze mialem maty przepalone - wymienilem wklady i cieple lustra byly :>
-
[B5 AFB] Jakie tarcze i klocki
wiesz brembo nie trzeba rekalmowac :gwizdanie:
-
[B5 AFN] Problem z temp. cieczy chłodzącej - nie trzyma stałej temp.
wymienilem u siebie termostat i wszystko gra szybko lapie 90 C i tak trzyma caly czas. wedlug mnie masz do wymiany nagrzewnice lub jak kolega pisal trzeba ja przeplukac,mialem ten problem w b5,jak go kupowalem w lipcu to sie nie zczailem ale jak przyszedl wrzesien to wyszlo ze nie leci cieple powietrze mimo ze temp tez trzymala 90 - wymienili mi nagrzewnice i bylo cieplo az milo , lepiej to ogranij przed zima :gwizdanie:
-
[ALL B5] Co sądzicie o nowym gadżecie ?
mod interesujacy czekam na koncowy wynik
-
[ALL B5] Ledy w angel eyes
Dawid (tak jak ja ) a jezdzisz czasem w nocy ? ja mialem angel w swojej bylej b5 i powiem Ci ze tragedia-swieca jak swieczki-wygladaja spoko bo sa zespolone i odmladzaja auto ale bezpieczenstwa na trasie nie daja pzdr
-
[ALL B5] Skóra do czerwonego auta - jaki kolor ?
jesli chodzi o jednolity kolor to kremowy czerwony jak dla mnie no ale ja ogolnie nie lubie tego koloru...jak byk
-
[B6 AVF] Zwiększenie siły hamowania
stempel72 to jakie klocki lepsze od ATE ? Ferodo ? pzdr
-
[B5 AFB] Jakie tarcze i klocki
ja mialem klocki Ferodo a tarcze Brembo w mojej bylej (b5) i bylem zadowolony
-
[B6 AVF] praca w toku:-)
spoko fura calkiem niezle wyposazona co od czarnych felg to wedlug mnie pasuja najbardziej na bialym aucie- na innym kolorze one po prostu gina powodzenia w modach
-
[B5 1Z] moja nowa i pierwsza włoszka :D NOWE FOTY
i slusznie ze powrot do audi powiem Ci ze calkiem dobre masz wyposazenie jak na ten rocznik zapodaj jakies foty zrobione w dzien i zdjecia srodka
-
Dobrzy chiptunerzy
Takiego starego pazdziora to juz malo kto nie ogarnia. a Twoj pazdzioch starszy ogarnac to ogarnie wiekszosc ale jak.. nie liczy sie dlugosc tylko technika
-
[B6 ASN] Co lepsze - skóra czy welur ?
rafi 72 ja mam w swoim b6 skore + alcantre ale alcantre bede zmienial na skore wentylowana-skora to luksus i pasuje do takiej marki jak audi,skore jest latwiej utrzymac w czystosci
-
[B6 AVB] A4 S LINE Pakiet RS4 19" RNS E 193 320/300 mm BRD AL 188KM/380Nm
za***isty ten kawalek chemical ja pamietam jeszcze oryginal ale ta wersja
-
[B6 AWX] Moja niunia
pomysl z obszyciem fajny ja tez mam w planach cos podbnego, tylko ze ja bede chcial czarno biala skore na fotele. pomaluj dokladki w kolor-bedzie o niebo lepiej