Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

David

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez David

  1. ja jestem pod wrazeniem srodka ja zrobie u siebie podobnie - najlepsza jest kiera od audi TT. grzes1150 ja bym sie nie chwalil ze nastepne auto to bedzie BmW nie na forum :>
  2. a ja sprawdzam olej zanim uruchomie auto i wsiade kiedys mialem opla vectre A 1.6 benzyna to co 1000 km musialem dolewac
  3. mi sie podoba biala skora wentylowana - dla mnie no i jeszcze kremowa
  4. odgrzewam temat znalazlem takowe audi rs4 na otomoto http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C10074808 sprzedajacy opisuje ze obkleil je profesjonalnie w berlinie-powiem szczerze ze ja nie zorientowalem sie ze auto jest obklejone...
  5. popieram kolega tylko mi 2 aukcje juz podsunal z allegro z czego z jednej skorzystalem - a i pewnie innym osobom tez pomaga no i dobrej muzy slucha
  6. juz kupilem ten :> dzieki wszystkim za pomoc dzieki wrclaguna za podrzucenie linka powiem Ci ze tej auckji chyba nie bylo wczoraj bo szukalem wlacznikow. potrzebuje czegos takiego jeszcze bo na moj to zostala jakas kawa wylana i jest popekany http://moto.allegro.pl/item748315247_nowy_oryg_wlacznik_rolety_audi_a4_8e.html ale cena za przycisk to chyba kosmos co ?? bo jak wrzucilem po tym numerze na tej stronie sklep.gajos.pl to pokazalo mi ze po 58 zl a z allegro z wysylka 87 zl
  7. bardzo bym chcial ale z tego co czytalem to ciezko go wyjac-nie chce niczego polamac...
  8. upss rzeczywiscie :gwizdanie: wybacz byla 3 w nocy moje oczy juz widocznie spaly popieram kolege mARCIN607 co do lamp
  9. chlopaki pomozcie przy zakupie przelacznika swiatel do B6,w moim jest wytarty,znalazlem klika w allegro,czy te przelaczniki z b7 pasuja bez problemow do b6 czy sa np jakies problemy z komputerem i jak sie ma sprawa z ta funkcja auto na jakiej zasadzie to dziala- ja u siebie na przelaczniku nie mam takiej opcji,zapodaje linki z ofertami ktore mnie interesuja,co myslicie o tych aukcjach,chce kupic oryginalny nie wytarty przelacznik http://allegro.pl/item757899362_wlacznik_swiatel_8e0_audi_a4_rok_pr_2007.html http://allegro.pl/item756170865_przelacznik_wlacznik_swiatel_audi_a4.html http://allegro.pl/item755109818_przelacznik_swiatel_audi_a4_s4_rs4_avant_05_09rok.html orientuje sie ktos ile w aso moze kosztowac przelacznik od esp i elektrycznej rolety-te takie male obok uchwytu na kubek
  10. b6 1.9 awx 2002 r 183 tys.km ksiazka serwisowa,TUV z 2007r (miala wtedy 136 tys.km)
  11. powiem Ci ze robil mi ta nagrzewnice jakis tam elektryk ( teraz juz mam zaufanego :> ) to skasowal mnie wtedy 1100 zl ale podobno trzeba caly srodek wywalac - cala deske rozdzielcza zeby sie tam dostac-caly dzien to robil,powiem Ci ze ja nie wiedzialem ze mozna plukac-moze lepiej zacznij od tego
  12. ja bym te brewki wywalil jeszcze :gwizdanie: stawiam ze masz podgrzewane lusterka,ja tez mialem w b5 a nie wiedzialem a okazalo sie ze mialem maty przepalone - wymienilem wklady i cieple lustra byly :>
  13. David odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A4 B5
    wiesz brembo nie trzeba rekalmowac :gwizdanie:
  14. wymienilem u siebie termostat i wszystko gra szybko lapie 90 C i tak trzyma caly czas. wedlug mnie masz do wymiany nagrzewnice lub jak kolega pisal trzeba ja przeplukac,mialem ten problem w b5,jak go kupowalem w lipcu to sie nie zczailem ale jak przyszedl wrzesien to wyszlo ze nie leci cieple powietrze mimo ze temp tez trzymala 90 - wymienili mi nagrzewnice i bylo cieplo az milo , lepiej to ogranij przed zima :gwizdanie:
  15. mod interesujacy czekam na koncowy wynik
  16. Dawid (tak jak ja ) a jezdzisz czasem w nocy ? ja mialem angel w swojej bylej b5 i powiem Ci ze tragedia-swieca jak swieczki-wygladaja spoko bo sa zespolone i odmladzaja auto ale bezpieczenstwa na trasie nie daja pzdr
  17. jesli chodzi o jednolity kolor to kremowy czerwony jak dla mnie no ale ja ogolnie nie lubie tego koloru...jak byk
  18. stempel72 to jakie klocki lepsze od ATE ? Ferodo ? pzdr
  19. David odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A4 B5
    ja mialem klocki Ferodo a tarcze Brembo w mojej bylej (b5) i bylem zadowolony
  20. spoko fura calkiem niezle wyposazona co od czarnych felg to wedlug mnie pasuja najbardziej na bialym aucie- na innym kolorze one po prostu gina powodzenia w modach
  21. i slusznie ze powrot do audi powiem Ci ze calkiem dobre masz wyposazenie jak na ten rocznik zapodaj jakies foty zrobione w dzien i zdjecia srodka
  22. Takiego starego pazdziora to juz malo kto nie ogarnia. a Twoj pazdzioch starszy ogarnac to ogarnie wiekszosc ale jak.. nie liczy sie dlugosc tylko technika
  23. rafi 72 ja mam w swoim b6 skore + alcantre ale alcantre bede zmienial na skore wentylowana-skora to luksus i pasuje do takiej marki jak audi,skore jest latwiej utrzymac w czystosci
  24. za***isty ten kawalek chemical ja pamietam jeszcze oryginal ale ta wersja
  25. pomysl z obszyciem fajny ja tez mam w planach cos podbnego, tylko ze ja bede chcial czarno biala skore na fotele. pomaluj dokladki w kolor-bedzie o niebo lepiej

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.