Treść opublikowana przez David
-
[B6 AWX] Oem +
wszystko zalezy tez przy jakich obrotach bedziesz mial jaki Nm , jak przy 1800 bedziesz juz mial 420 to nie sadze ze dlugo dwumas wytrzyma... ale jak bedziesz mial tak przy 2400 to co innego lepiej powiedz Witkowi zeby Ci zrobil max Nm tak od 2200-2400
- Piłka nożna
-
[B6 AWX] Oem +
na moment z 4 z przodu to bym sie nie nastawial
-
[ALL] Pompowtryski z koncówka 073Q
Piotrek nie jedz przez 3 dni i nie bedzie problemow na kresce z Seba
-
[ALL] Pompowtryski z koncówka 073Q
bo ty miałes te same co Piotrek . Od Adamoo ... załuje ze sam wtedy nie brałem, a Cena było mega promocyjna zgadza sie mialem od adamooo nie wiem skad je bral ale cena jak za nowki z nowymi oringami byla
-
[ALL] Pompowtryski z koncówka 073Q
czekam co tam u Ciebie wyjdzie pompki mamy te same pamietam ze jak Robert robil mi korekte na nich to mowil ze sa bardzo mocne a do tego ja mialem wkladane nowki
-
Siłownia
Takie cos? http://www.sfd.pl/sklep/Megabol_DAA-stin-opis940.html a faja lepiej stoi od tego ??
-
[B5 TDI++] Śnieżynka.. Rolling shoots + FILMIKI str.49 i 50
do mocno wyrezanego audi bialy pasuje i musi byc mocna gleba i duze kolo - Twoja spelnia te warunki
-
[B5 TDI++] Śnieżynka.. Rolling shoots + FILMIKI str.49 i 50
grubo wal w biel taka jak ma Nosb
-
[B6 AWX] Oem +
to wloz kola 15 bedziesz mial lekko mi sie te kola nie podobaja co chcesz,juz lepiej Twoje w biel walnac do Twojego koloru auta beda pasowac biale kola
-
Siłownia
aha no to jedno chyba Ci juz tylko zostalo :gwizdanie: a Ty jaka kreatyne polecasz? ja tez tak chce zrobic z 2-3 miechy przerwy od kreatyny
-
Siłownia
masa jest pewnie foty po treningu + 10 do wygladu miesni fajne majtki bral ktos z was Hemo Rage UC ?? ja wlasnie koncze puszke i zdecydowanie nie polecam,pierwszy tydzien cos czulem ale pozniej prawie zero pobudzenia teraz wale 1,5 miarki i tez slabo, teraz kupie White Flood mialem probke i to jest chyba to czego szukam Piotrek probowales to? jezeli ktos z was szuka dobrej kreatyny z gornej polki zdecydowanie polecam Green Magnitude http://www.sfd.pl/sklep/Controlled_Labs_Green_MAGnitude-opis1580.html starcza na 2 cykle po 6 tygodni do tego sila idzie mi na kazdym cyklu teraz np przez 6 tyg na przysiadzie glebokim przeszedlem ze 120kg x 8 na 140 x 8
-
B6 DIVISION
ostanio byl komplet na allegro za 180zl ale ktos kupil momentalnie i bylem zly http://allegro.pl/audi-a4-8e0-b6-b7-listwy-s-line-i1836894555.html Nooooo ....David przespales WojtekA4 wrzucil w ciekawe aukcje allegro ale jak wszedlem to juz kliniete byly ;( sam sprawdzam co jakis czas te listwy na allegro
-
[B6 AWX] Oem +
planujesz fele zmienic ??
-
B6 DIVISION
ostanio byl komplet na allegro za 180zl ale ktos kupil momentalnie i bylem zly http://allegro.pl/audi-a4-8e0-b6-b7-listwy-s-line-i1836894555.html
-
[ALL] Pompowtryski z koncówka 073Q
witaj w klubie dobra sprawa rozwiazana ZAMYKAM
-
[ALL] Pompowtryski z koncówka 073Q
ja mialem w awx ori pompki AR a tez wkladalem BQ i Robert z Tune Up mi zmienial pompki i nic nie mowil zeby byly jakies problemy przy wymianie to Ty Seba jeszcze nie wlozyles tych pompek BQ? a program za 2 tyg :gwizdanie:
-
Piłka nożna
f*ck juz w plecy a tak ladnie sie zaczelo lipa jest to ze polska druzyna a na boisku tylko jeden polski pilkarz :thumbdown:
-
[B6 AVJ] 150 konna baza do modów
piekna a4 kolor sedan pisales do mnie PW ale nie wiem czy odpisalem co do siatki to znalazlem na allegro ale jak patrzalem teraz to tego sprzedawc nie widze juz ja bym pomalowal na czarno ta listwe w klapie z tylu tak samo grill
-
Piłka nożna
dyplomatycznie : dobry mecz niech będzie Pirlo żeby coś trafił niestety ale dla juve wrocil Ibra a Milan bez niego nie istnieje,tak samo teraz duzo w juve zalezy od dyspozycji Pirlo. Marzy mi sie zwyciestwo ale bede zadowolony z remisu a w tamtym sezonie Milan wygral u nas po szmacianym strzale Gattuso oby Kielon mial forme bo to on bedzie kryl Ibre
-
[B6 AWX] Jakie wartości trzyma oryginalne sprzęgło, dwumas awx ?
masz taki Nm i jeszcze chcesz wiekszy ??
-
B6 DIVISION
licznik kolor rb4 do b6 diesiel http://moto.allegro.pl/licznik-z-kolorowym-fisem-audi-a4-diesel-rb4-b6-i1844322913.html
-
Piłka nożna
co oni w saunie ten wywiad robili Skyliner Juventus sie nie popisal teraz,ogladales mecz?
-
2006 VOLVO VN 780. Dom na kółkach.
grubo
-
2006 VOLVO VN 780. Dom na kółkach.
a ile ten silnik ma Nm