Treść opublikowana przez David
-
RPA 2010 - Mistrzostwa Świata - analiza i komentarze
no remisow jest duzo i goli tez malo i te trabki
-
RPA 2010 - Mistrzostwa Świata - analiza i komentarze
krzyniek nie zauwazylem :gwizdanie:
-
RPA 2010 - Mistrzostwa Świata - analiza i komentarze
Reprezentacja Niemiec jest tak niemiecka jak Inter jest wloski :gwizdanie: http://demotywatory.pl/1754566/Niemiecka-reprezentacja-pilkarska zobaczcie tu kolejny slaby mecz i slowacja w ostatniej minucie remis :gwizdanie:
-
[ALL B6] Pytanie o pompowtryski BQ vs AL
Rafal z tego co mi wiadomo to AG byly montowane w 1.9 105 ps wiec nie sadze ze beda bardziej wydajne niz Twoje BA
-
RPA 2010 - Mistrzostwa Świata - analiza i komentarze
mmcv dobre :> wiesz jakie jest moje zdanie na temat tych "trabek" ? dali malpom trabki i kazali trabic a kto bedzie trabil glosniej i dluzej ten dostanie skrzynie bananow po tych meczach widac jaka inteligentna jest ludnosc RPA,oby nigdy wiecej Mistrzostw w Afryce...
-
RPA 2010 - Mistrzostwa Świata - analiza i komentarze
a ja normalnie wyciszylem tv i sie fajnie ogladalo :gwizdanie:
-
RPA 2010 - Mistrzostwa Świata - analiza i komentarze
zobacz tu http://iraqgoals.tv/ch22.html ale slaba jakosc ogolnie zobacz linki z tej strony http://www.meczyki.pl/dzis,0,dzien.html ps nie masz tvp 2? czy tv w poblizu :gwizdanie:
-
RPA 2010 - Mistrzostwa Świata - analiza i komentarze
Jarek masz tu jest fajna strona wg mnie http://mundial.kadra.pl/ ps juz dawno meksyk powinien prowadzic :gwizdanie:
-
RPA 2010 - Mistrzostwa Świata - analiza i komentarze
wygra Meksyk 1:0 lub 2:0
-
[B6 AVF] Skrzynia 5 biegowa a szkrzynia sześcio biegowa?
- [ALL B6] Pytanie o pompowtryski BQ vs AL
ja tez juz mialem kupowac uzywki z allegro no ale na szczescie udalo sie kupic nowe BQ w super cenie :> podobno tez sa wydajne i do 200ps mozna wyciagnac,jak wloze pompki BQ,FIMCA i BRD to i tak nie sadze ze przekrocze 200ps mysle ze wyjdzie ok 190ps a kata wywalic nie moge bo w Danii nie przejde przegladu :gwizdanie:- RPA 2010 - Mistrzostwa Świata - analiza i komentarze
system 3 meczow- [ALL B6] Pytanie o pompowtryski BQ vs AL
Szykuje sie do zmiany pompek no i jak mam zmieniac to wole na jakies mocniejsze,no i tutaj mam pytanie do was ktore lepiej wlozyc? BQ czy AL ? czytalem ze BQ sa bardzo wydajne.Na ktorych pompkach osiagnie sie lepszy moment i Ps? dzieki za info- RPA 2010 - Mistrzostwa Świata - analiza i komentarze
Arek piekne chwile mi przypomniales no Alex nie oszukujmy sie ale nie ma juz formy na RPA- [B6 AVF]full chrom madafaka black bitch edyszyn / juz nie moja
jeszcze nie, jak się wyklaruje po wakacjach czy audi zostanie na dłużej to dorzucimy trochę kunia i Nm szkoda ze dymu nie ma na parkiecie a co myslisz juz nad sprzedaniem??- [ALL B5] Grill al'a RS4 - rezanie
a to takie sztuczki- [ALL B6] cabrio
cabrio teraz na lato fajna sprawa,chociaz w Anglii to lato jest jak w Polsce wiosna :gwizdanie: 2 lata masz audi a dopiero na forum sie chwalisz- [ALL B5] Grill al'a RS4 - rezanie
jak zapraszasz do licytacji to moglbys linka wrzucic :gwizdanie:- [B6 AWX] Mój S-line
srodek masz fajny kolor auta taki sobie ale wazne ze Tobie sie podoba :gwizdanie: fajna tablica Noe a wiec to jest Twoja Arka- RPA 2010 - Mistrzostwa Świata - analiza i komentarze
No i Holandia bedzie miala duzo ciezej teraz,Robben - "czlowiek szklanka" nie zagra na MS http://www.pilka.pl/robben-nie-zagra-na-ms i po co im te mecze towarzyskie a kosza sie itd,ten Japonczyk co wycial Drogbe powinien miec jakas dyskwalifiakacje- [B5 AFN] Chip z allegro sugestie
powiem tyle- [B5 AJM] Przy 200km/h temperatura wody wzrasta do 97C. czy to normalne zjawisko???
Tomeks chyba dobrze mowi u mnie byl do wymiany termostat i jak na autostradzie doszedlem do 210 to moment i mialem 100 stopni wymienilem termostat i jest ok trzyma 90 caly czas- [B6 AWX] Wykres po modzie u Witka
nie za duzo ps w serii ale po programie juz wyniki typowe dla awx-a czyli 163 ps no ale ladnie momentu wyszlo avf czestoi nie maja tyle- [B7 BPW] Dłuższa Jazda z tempomatem dylemat
ja po swojej trasie na tempomacie widze ze spala wiecej, komp pokazuje ok 0,5 litra wiecej sredniej z trasy,no ale przez to ze trzyma idealnie predkosc robie trase w 4,5 h a nie 5 h,zeby utrzymac ciagle 160 trzeba by bylo patrzec tylko na licznik i byc ciagle skupionym :gwizdanie:- [B6] Moja A4
ale hujnia wspolczuje - [ALL B6] Pytanie o pompowtryski BQ vs AL