Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

David

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez David

  1. znaczy moj elektryk powiedzial ze nie mam pelnego Fisa,na fisie mam srednie spalanie,chwilowe,zasieg,czas przejazdu-to wszystko moge te funkcje odczytywac i resetowac nic wiecej.no i Fis nie jest kolorowy.a powiedzcie mi jaki modul kupic pod kierownice multi taka z TT/R8 bo kiedys taka planuje,moze ktos wrzucic link? Antonio nie mam Vaga
  2. ja wymieniam w pl z racji kosztow nie wiem ile w Danii ale z 250zl za wymiane oleju :gwizdanie:
  3. moj EGR tez zyga i tez dolewam ok 200-300ml. a co ile wymieniacie olej? ja co 15 tys km,ale okazalo sie ze mam wirusa to powinienem co 12 tys?
  4. Panowie mam taki problem,zamontowalem tempomat-zlecilem to mojemu elektrykowi, i on mowi tak: -ze auto widzi tempomat -ale mam zly modul -mam kierownice 3-ramienna czyli wg opisu z 1 strony powinienem miec wlasciwy modul,bo mam kierownice opcjonalna -czy moze byc cos jeszcze? zle zaprogramowany tempomat? szukalem w Etce ale nie wiem czy dobrze bo mam ja od 2 dni i wg Etki powinienem miec dobry modul.
  5. jaki mod teraz planujesz? nie czasem :gwizdanie:
  6. ja mam w planach 2 kwietnia jak bede w polsce,mam nadzieje ze pogoda mnie nie zaskoczy :gwizdanie:
  7. David odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Lifestyle i Hydepark
    chcialbym zeby Barca wygrala na Bernabeu LM - tak z milosci do Realu ale jezeli Rooney bedzie tak gral to moze Man wygrac final...ale z drugiej strony co robi Messi ostatnio dla mnie nie widzialem jeszcze tak grajacego czlowieka-on chyba smaruje buty klejem :gwizdanie:
  8. David odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Lifestyle i Hydepark
    sa duze szanse ze bedzie final jak rok temu
  9. komputerow - 6 moc - 100ps :gwizdanie: trafilem ?? ciekawe ile by wyplul jakbym wrzucil takie graty do mojeg awx jezeli przekroczylbym 200ps to moze zaczne myslec nad tym Koval to 6-biegowa skrzynia moze miec taki wplyw na spalanie? ja jadac trasa polska-dania 650km 160-170 km/h na kompie mam 7,2-7,5...
  10. no wlasnie nie dostalem od Ciebie Pw a to pewnie przez to ze mialem pelna skrzynke na tym zdjeciu mam jeszcze prawy przedni kolpak :gwizdanie: moze ktos widzial w szczecinie kolpaka
  11. bylem we Wroclawiu w tamte wakacje i drogi to masakra...pelno kostki.ale potwierdza sie im wieksze miasto tym gorsze drogi.podobno wawa ma 70 % drog do remontu :gwizdanie: na polskie drogi 17
  12. ustawilem sie dzisiaj do Roberta z Tune-Up data 1 kwietnia,rozmawialem z nim i te wibracje moga byc przez program,ciekawe co ten Niemiec za wirusa wrzucil
  13. jak sie pogoda poprawi mozna gdzie sprobowac sie ustawic,najlepiej w srodku Danii
  14. ja poznaje zdjecie zrobione jak bylem na urlopie w Egipcie a autem jezdzil moj mechanik-walczacy z moim problemem niedaleko na ul.Krakowskiej jest moj serwis.
  15. Maciek zrobisz jak uwazasz ale dla mnie te lampy Jarek mialem w b5 ledy z tylu i mi sie podobaly,przez pol roku zadnych probemow z ledami, wizulanie odmladzaja auto,ledy maja duzo przeciwnikow i zwolennikow :gwizdanie:
  16. Marek lej motula
  17. i slusznie powiem Ci ze ja z b6 mam zamiar przesiasc sie na a6 3.0 lub bmw 5 3.0d lub 535d chce cos wiekszego,podoba mi sie bardzo a5 ale za drogie poki co :gwizdanie: z tego co widze to 2 lata masz to audi,szybko sie znudzilo
  18. Rany Olek czarny Olek wyglada wuju poprawilem sie
  19. silnik u mnie bazowy AVB 74 Kw 101Km Ty masz w serii 101 ps? myslalem ze masz awx lub Avf no to wynik za***isty jak na ten silnik prawie 2 x wiecej :oklaski: za mod
  20. David odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Lifestyle i Hydepark
    Inter przeszedl dalej normalnie nie lubie Interu ale Plus dla SerieA Messi w weekend sam wygral z Valencia
  21. w weekend ogladalem rec 2 i up the air rec 2 calkiem fajna kontynuacja ale odzial hiszpanskiego SWAT- totalne dno, i dobrze ogladac przy dobrym naglosnieniu up the air - szalu nie ma ale mozna obejrzec
  22. na co zmieniasz?? pewnie b7 3.0 tdi Q :gwizdanie:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.