Treść opublikowana przez David
-
Wymiana modułu kierownicy (pod tempomat kierownicę multifunkcyjną)
znaczy moj elektryk powiedzial ze nie mam pelnego Fisa,na fisie mam srednie spalanie,chwilowe,zasieg,czas przejazdu-to wszystko moge te funkcje odczytywac i resetowac nic wiecej.no i Fis nie jest kolorowy.a powiedzcie mi jaki modul kupic pod kierownice multi taka z TT/R8 bo kiedys taka planuje,moze ktos wrzucic link? Antonio nie mam Vaga
-
[B6 AVF] Szybko opadający poziom oleju na bagnecie
ja wymieniam w pl z racji kosztow nie wiem ile w Danii ale z 250zl za wymiane oleju :gwizdanie:
-
[B6 AVF] Szybko opadający poziom oleju na bagnecie
moj EGR tez zyga i tez dolewam ok 200-300ml. a co ile wymieniacie olej? ja co 15 tys km,ale okazalo sie ze mam wirusa to powinienem co 12 tys?
-
Wymiana modułu kierownicy (pod tempomat kierownicę multifunkcyjną)
Panowie mam taki problem,zamontowalem tempomat-zlecilem to mojemu elektrykowi, i on mowi tak: -ze auto widzi tempomat -ale mam zly modul -mam kierownice 3-ramienna czyli wg opisu z 1 strony powinienem miec wlasciwy modul,bo mam kierownice opcjonalna -czy moze byc cos jeszcze? zle zaprogramowany tempomat? szukalem w Etce ale nie wiem czy dobrze bo mam ja od 2 dni i wg Etki powinienem miec dobry modul.
-
[B6 AVB] A4 S LINE Pakiet RS4 19" RNS E 193 320/300 mm BRD AL 188KM/380Nm
jaki mod teraz planujesz? nie czasem :gwizdanie:
-
[ALL] Kiedy zakładacie letnie opony ?
ja mam w planach 2 kwietnia jak bede w polsce,mam nadzieje ze pogoda mnie nie zaskoczy :gwizdanie:
-
Liga Mistrzów 2009-2010
chcialbym zeby Barca wygrala na Bernabeu LM - tak z milosci do Realu ale jezeli Rooney bedzie tak gral to moze Man wygrac final...ale z drugiej strony co robi Messi ostatnio dla mnie nie widzialem jeszcze tak grajacego czlowieka-on chyba smaruje buty klejem :gwizdanie:
-
Liga Mistrzów 2009-2010
sa duze szanse ze bedzie final jak rok temu
-
[B6 AVB] A4 S LINE Pakiet RS4 19" RNS E 193 320/300 mm BRD AL 188KM/380Nm
komputerow - 6 moc - 100ps :gwizdanie: trafilem ?? ciekawe ile by wyplul jakbym wrzucil takie graty do mojeg awx jezeli przekroczylbym 200ps to moze zaczne myslec nad tym Koval to 6-biegowa skrzynia moze miec taki wplyw na spalanie? ja jadac trasa polska-dania 650km 160-170 km/h na kompie mam 7,2-7,5...
-
[B6 AVB] A4 S LINE Pakiet RS4 19" RNS E 193 320/300 mm BRD AL 188KM/380Nm
bylo 100 km z gorki
-
Kto, Gdzie, Kiedy , Kogo widział
no wlasnie nie dostalem od Ciebie Pw a to pewnie przez to ze mialem pelna skrzynke na tym zdjeciu mam jeszcze prawy przedni kolpak :gwizdanie: moze ktos widzial w szczecinie kolpaka
-
[B6 AVF] 225/55/R16 - Czy do B6 Avanta wejdą? a może 17'..?
bylem we Wroclawiu w tamte wakacje i drogi to masakra...pelno kostki.ale potwierdza sie im wieksze miasto tym gorsze drogi.podobno wawa ma 70 % drog do remontu :gwizdanie: na polskie drogi 17
-
[B7 Blb] Siemianowe Audi. Black Mat Project. Nowy Silnik ;-P
Dobre foty
-
[B6 AWX] Lewa poduszka silnika AWX , wibracje
ustawilem sie dzisiaj do Roberta z Tune-Up data 1 kwietnia,rozmawialem z nim i te wibracje moga byc przez program,ciekawe co ten Niemiec za wirusa wrzucil
-
Zlot w Danii- czy jest ktoś z A4-klubu, kto pracuje w Danii ???
jak sie pogoda poprawi mozna gdzie sprobowac sie ustawic,najlepiej w srodku Danii
-
Kto, Gdzie, Kiedy , Kogo widział
ja poznaje zdjecie zrobione jak bylem na urlopie w Egipcie a autem jezdzil moj mechanik-walczacy z moim problemem niedaleko na ul.Krakowskiej jest moj serwis.
-
[ALL B6] Pomóżcie mi sie Zdecydować- które lampy na tył?
Maciek zrobisz jak uwazasz ale dla mnie te lampy Jarek mialem w b5 ledy z tylu i mi sie podobaly,przez pol roku zadnych probemow z ledami, wizulanie odmladzaja auto,ledy maja duzo przeciwnikow i zwolennikow :gwizdanie:
-
Zachodniopomorskie pogaduchy
Marek lej motula
-
[B6 AWX] A oto moja śliczna 1.9 TDI - 18", LAMPY LED, BIX, VIRUS. SPRZEDAM!!!!!
i slusznie powiem Ci ze ja z b6 mam zamiar przesiasc sie na a6 3.0 lub bmw 5 3.0d lub 535d chce cos wiekszego,podoba mi sie bardzo a5 ale za drogie poki co :gwizdanie: z tego co widze to 2 lata masz to audi,szybko sie znudzilo
-
[B6 AVF]full chrom madafaka black bitch edyszyn / juz nie moja
Rany Olek czarny Olek wyglada wuju poprawilem sie
-
[B6 AVB] 74 Kw 101 Km seria+BRD+AL+FMIC+ MOD ROGAL = 188,4 Km 380,6 Nm MRMOTORS
:oklaski:
-
[B6 AVB] A4 S LINE Pakiet RS4 19" RNS E 193 320/300 mm BRD AL 188KM/380Nm
silnik u mnie bazowy AVB 74 Kw 101Km Ty masz w serii 101 ps? myslalem ze masz awx lub Avf no to wynik za***isty jak na ten silnik prawie 2 x wiecej :oklaski: za mod
-
Liga Mistrzów 2009-2010
Inter przeszedl dalej normalnie nie lubie Interu ale Plus dla SerieA Messi w weekend sam wygral z Valencia
-
Ciekawe filmy warte obejrzenia
w weekend ogladalem rec 2 i up the air rec 2 calkiem fajna kontynuacja ale odzial hiszpanskiego SWAT- totalne dno, i dobrze ogladac przy dobrym naglosnieniu up the air - szalu nie ma ale mozna obejrzec
-
[B6 AWX] A oto moja śliczna 1.9 TDI - 18", LAMPY LED, BIX, VIRUS. SPRZEDAM!!!!!
na co zmieniasz?? pewnie b7 3.0 tdi Q :gwizdanie: