Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

michalm320

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez michalm320

  1. Ja miałem ten sam problem i do tego okazało się że miałem jedną pękniętą sprężynę. Kupiłem kpl. ProKit + nakładki na sprężyny w ASO żeby auto stało w tzw. klin. Póki co tył jest jeszcze dość wysoki ale zaczyna się układać. Tak to u mnie wyglądało zaraz po zamontowaniu:
  2. Poduszka wystrzelona była że ta jest czarna a nie popielata?
  3. Ja też musiałem zwracać włącznik bo mi się nie zapaplały przednie przeciwmgielne. Ale wszelkie koszta miałem w kilka dni na koncie. Przy drugim podejściu włącznik jest sprawny w 100%
  4. Ja z własnego doświadczenia niepolecam zestawu naprawczego. Kupiłem włącznik w zamienniku i działa bez problemów a i wygląd jest jak oryginalnego.
  5. Zobaczymy, muszę pojeździć. Jak zajdzie potrzeba to je wywalę
  6. Nakładka to część z nr 2. Na Eibach jest komfortowo, chyba mawet lekko bardziej niż na sprężyna z 1BE
  7. Temat się wyjaśnił. Jednak była pęknięta sprężyna od góry, jakieś 1,5 zwoja. Oprócz efektów wizualnych żadnych negatywnych zmian.
  8. Amortyzatory czerwone 1BE + Eibach ProKit -30mm + nakładki na tylne sprężyny z 1BR +13mm. Przejechane jakieś 70-80km. Jeśli tył nie opadnie wraz z przebiegiem to usunę te nakładki. Co do samej jazdy to odczuwam że na Eibachu jest bardziej komfotowy choć w zakrętach gorzej nie jest. Przed/Po
  9. ProKit założony. Okazało się że jedna tylnia sprężyna była pęknięta (przednie S-line -20mm na sprzedaż). Poza tym że lekko prawa strona była niżej to żadnych negatywnych skutków nie odczuwałem. Zapobiegawczo (być może niepotrzebnie) założyłem nakładki na tylne sprężyny z zawieszenia 1BR które to podnoszą tył o 13mm. Skłoniły mnie do tego zdjęcia innych A4 z tymi sprężynami na których jednak tył jest lekko niżej. Póki co przód jest na wysokości ok 65cm a tył 68cm. Spora różnica ale sprężyny muszą się ułożyć... w ostateczności zdejmę te nakładki. Przed/Po
  10. Eibach ProKit z nakładkami na sprężyny z zawieszenia 1BR (+13mm). Przejechane ok 50km.
  11. Ja miałem Vogtlandy w IS200 i byłem bardzo zadowolony. Obniżają tyle ile podaje producent. Co do komfortu to dla mnie było ok, tak w sam raz. Co do amorków to wiadomo że byłoby lepiej mieć takie o krótszym skoku ale ja te sprężyny miałem na seryjnych amorach i niemiałem podwodów do narzekań
  12. Jak masz zassany bagnet lub korek to na 99% masz zatkaną odmę. Proponowałbym ją wyczyścić.
  13. Nadrobię choć nie się czym chwalić. Zwykły standardzik W koncu będą jakieś zmiany... doszły sprężyny Eibach ProKit oraz nakładki na sprężyny co by d*pa niebyła niżej niż przód
  14. Dla porównania narałem pracę swojego silnika przy przebiegu 180tyś. Wg Was pracuje ok czy nie?
  15. Ludki piszę tu co by nowego tematu nie zakładać... Czy jest ktoś z Turku lub z bliskich okolic co ma A4 B6 1.8T najlepiej AVJ? Chciałbym posłuchać silnika i porównać ze swoim. W razie chęci spotkania się proszę o info na PW. Pozdro
  16. michalm320 odpowiedział(a) na Adas temat w Wielkopolskie
    Ludki piszę tu co by nowego tematu nie zakładać... Czy jest ktoś z Turku lub z bliskich okolic co ma A4 B6 1.8T najlepiej AVJ? Chciałbym posłuchać silnika i porównać ze swoim. W razie chęci spotkania się proszę o info na PW. Pozdro
  17. Napinacz 500zł? Chyba Chiński. Ori kosztuje do 2tyś zł. Myślicie że to ryginał? http://allegro.pl/audi-a4-1-8t-napinacz-lancucha-rozrzadu-058109088e-i4427929853.html
  18. Na miękko spalanie 6,6 do zrobienia. U mnie wszystko się zgadza z danymi z tego linku: A4 1.8T ť B6 ť A4 ť Dane techniczne ť Audi Klub Polska
  19. michalm320 odpowiedział(a) na blind0 temat w Audi A4 B5
    Dla mnie cięcie sprężyn to taki wiejski tuning i kojarzy mi się z tymi fotkami:
  20. michalm320 odpowiedział(a) na blind0 temat w Audi A4 B5
    "Gratuluje"
  21. michalm320 odpowiedział(a) na blind0 temat w Audi A4 B5
    Kumpel miał w Accordzie. Obniżyło w klin, komfort akceptowany więc miło się jeździło. Narzekań nie słyszałem z jego strony.
  22. michalm320 odpowiedział(a) na blind0 temat w Audi A4 B5
    Ta... markowy gwint kosztuje a na MTS-a chyba szkoda kasy
  23. michalm320 odpowiedział(a) na blind0 temat w Audi A4 B5
    W kwestii podniesienia tyłu można zastosować fabryczne podkładki pod sprężyny z tzw. zawieszenia na złe drogi. W ASO do B6 kosztują 20zł/szt. i z tego co wiem unoszą auto o ok 13mm Wątek do poczytania: http://a4-klub.pl/zawieszenie-13/zmianie-sprezyn-1be-h-and-r-tyl-nisko-siedzia-rozwiazanie-278304/
  24. michalm320 odpowiedział(a) na blind0 temat w Audi A4 B5
    Czyli nie ma co kombinować. Trzeba kupić ProKit i tyle. Będzie tzw. złoty środek.
  25. michalm320 odpowiedział(a) na blind0 temat w Audi A4 B5
    A tak w ogóle to seria Sportline będzie ok do amortyzatorów 1BE? Czy raczej trzeba będzie wymienić na jakieś bardziej sportowe?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.