Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Lukaszxxx

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Lukaszxxx

  1. Ocencie Panowie ale cos kiepskawo no nie..Jak tak patrze na wykresy AVF to chyba takiego słabego jeszcze nie widzialem..Fakt taki ze Kat juz moze byc zawalony tak mowili chlopaki z Ecu i kurcze przed chipem nie zmienilem filtra powietrza Jak myslicie wywalic teraz kata??
  2. A czy ja wiem mysle ze kolo 3 dyszek trzba miec zeby z konca produkcji i z jakims tam wypasem miec..polookaj na allegro A co myslisz o b6??
  3. Mysle ze jednak chyba nie..Jest dosc doinwestowana i teraz poprawnie to przyspiesza wiec chyba nie... musialbym duzo za nia wolac a nikt by mi nie dal
  4. :mysli: Twe Lpg chce stanac na kresce
  5. A ja pykłem se panowie chipa w weekend :> Kurcz troszke bida bo tylko 151 kucy i 343Nm, Byłem w EcuProject w Wrocławiu, i troche zajebalem bo filtry, oleje itd mam do wymiany za dwa tysiaki wiec moglem to zrobic przed chipem No i chlopaki mowili ze kata moglem wywalic bo juz dawno nie spelnia swojej roli a raczej tylko przeszkadza.. No al autko bez porownania :decayed: Tomasz mozemy teraz na kresce stawac :naughty:
  6. Bedzie dobrze.. po prostu kolo pójdzie na zewnatrz o 7 mm, optymalne dla szerokosci 225 jest 7,5 cala, ale spokojnie moze byc 7 cali
  7. Damian dopisz mni jak mozesz, dzwonilem do chlopaków i umowilem sie na piątek 23 na 15:30
  8. nie beda wystawały bedzi git Ja tak wlasnie mam, w wzgledem slonczek jakie tam masz et?
  9. Panowie Jak to dziala?? dopisuje sie do listy i dzwonie do Ecu i umawiam termin?? Ile trzeba czekac?? da sie szybko?? bo w piatek lece na weeknd do walbrzycha to bym przy okazji wracal mocniejszy :>
  10. Mozesz szukac, mi sie nie udalo, a tez tak próbowalem..[br]Dopisany: 04 Wrzesień 2011, 22:49_________________________________________________Panowie nie zostal sie komus po wymianie luster wklad grzany lewy??
  11. Jak to mi jeden koles w warsztacie gumiarskim powiedzial "nie ta klasa opon do klasy samochodu" i mial racje dobilo mi gdzies na dolku i potrafilo opone uszkodzic ze strasznie bila przy wiekszych predkosciach a felgi nie ruszylo (alusa) . Nie dalo sie jezdzic z duzymi predkosciami tzn powyzej 150 bo stradznie bujalo autem, tak ze frigo polcam ale do jazdy miejskiej albo lzejszych furek.. Za to dunlop sport - jak dla mnie idealne
  12. różnia sie te sloneczniki zwykle od tych z przelacznikiem wygladem?? w sensie jak na allegro takie wyczaic.. hmm zasilanie pewnie z lampki podsufitki??
  13. Panowie zakladal ktos lampki do podswietlania lusterka w osłonach przeciwsłonecznych?? nie moge sie doszukac..
  14. próbowałem bezskutecznie, nawet bylem w stani zrezygnowac z przlacznika na pilocie do otwierania klapy, al taki cyrk wyszedl ze jak dtwiralem klape recznie to sie lusterka skladaly
  15. Ja na dojsciu sygnalu masy z drzwi kierowcy do domykacza zamontowalm dodatkowy przelacznik bo tez mnie denerwowalo ze za kazdym zamknieciem lustrka sie skladaly..
  16. moj jest firmy exus ale nie moge takiego na allegro znalesc.. mysle ze zasada dzialania we wszstkich jest podobna, kwestia tylko innych kolorow przewodow..ale masz opis wiec sobie poradzisz
  17. Do drzwi kirowcy trzy przewody dwa do sterowania silniczkiem lusterka a trzeci do impulsu masy (do przewodu na ktory w momecie zamkniecia samochodu podana jest masa) do drzwi pasazzera dwa (do silniczka lustrka) masz taki sam domykacz jak moj??
  18. Panowie moze ktos wymienil zwnetrzn wklady na fotochrom a ma na zbyciu wklad grzany od strony kirowcy.. jak cos pw
  19. Wiesz nie jestem pewien ale wydaje mi sie ze elektryczne tez sie skladaja "recznie"
  20. zależy jak wyrwiesz na allegro myślę ze okolo 200zł sztuka da sie upolować..
  21. Soczewka peknieta, albo odblysnik do regeneracji..wyciag soczewe i ogladnij ja dokladnie..
  22. hehe dobre ale w sumie i prawdziwe oj tam czasami sie trafi
  23. hehe głupi fart:) pozniej bym to samo mogl wlozyc i nic nie siadzie, tak o profilaktycznie raz na jakis czas stowke warta wrzucic :>
  24. A powiem ci ze tarfiles i to w 100% :> piec kola :decayed:
  25. Mazgaj w Brzostowej :polew: A tak na powazni to tak: - Lubzina firma "bebes" jak sie zaczyna miejscowosc (po prawej rece) - Lubzina pod koniec miejscowosci po prawej, duzo czesci ale wlascicil dziadek jest "porywczy" - Ropczyce od strony rzeszowa jak sie zaczynaja ekrany dzwiekoszczelne to droga w lewo i zaraz za 200 m po lewej, dosc konkretni goscie i duzo czesci - Ładna, ostatnia wiocha przed tarnowem przed cpn "Grosar" na lewo i po lewej rece jakis km od cpn dosc duzy, Te znam i polecam, A moze powiedz co konkretnie potrzebujesz..

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.