Treść opublikowana przez Lukaszxxx
-
[B5 AFN] Drgania przy hamowaniu przy większej prędkości również po wymianie tarcz,klocków
Powiem ci ze mialem podobnie...Tarcze ate nowe zrobilem moze 5 tys. km i lipa trzesie powyzej 150 przy hamowaniu... pomiar dobry.. ja miezylem jak przetaczalem tarcze i dopuszczalne jest 10 setek czyli chyba 0.1 mm ja przetoczylem ze mialy bicia 0,03 ale dalej byla lipa zmienialem klocki i tez nie pomoglo.. Teraz zalozylem komplet TRW tarcze+klocki i 2 tysie narazie wszystko gra, zmienilem tez sprezyny co trzymaja zaciski, prowadnice zaciskow i gumki i teraz wszystko gra Co było.. nie wiem, czyzby ate zeszlo na psy??? a i testowalem klocki textar, wszyscy chwalili ale ja nie.. piszcza niesamowicie.. do czego przykrecales zegar do zwrotnicy?? A i nasmaruj piaste smarem miedzianym i wyczysc dokladnie bo z biegem czasu dostanie sie woda porobi sie rdza i znow bedzie kiszka, a co do tylnych tarcz.. nie sadze...
-
Znaczenie ET Felgi
To sie zgadza ale czy mi wejdzie dystans np 15 mm??
-
Wymiana modułu kierownicy (pod tempomat kierownicę multifunkcyjną)
Masz specjalne miejsce na ten trapez.. takie przetłoczenie, Hubercie, to 2 minutki roboty sciagnac poduche i oblukac..
-
Znaczenie ET Felgi
Ja wiem jak wyglada et 35 botakie mam...Pytam jaki dystans mi wejdzie..
-
Znaczenie ET Felgi
Pany mam felgi 17 szerokosc 7,5 ET35 oponki 225/45 zawieszenie -30 mm Zmieszcze jakis dystans na tył zeby nie obcierało??
-
Wymiana modułu kierownicy (pod tempomat kierownicę multifunkcyjną)
Połowa ludzi z forum ma wycinane Grzechuwoj hmm w b7 był motor avf 131 koni???
-
Wymiana modułu kierownicy (pod tempomat kierownicę multifunkcyjną)
A no w takim razie to tak Po co wy kupujecie te auta z fabryczna wada :polew:
-
Wymiana modułu kierownicy (pod tempomat kierownicę multifunkcyjną)
Sciagnij klapke od strony bezpiecznikow i jest sredni dostep do tej kostki ale da sie zrobic.. ja bez zbednego odkrecania pulki pod kiera i licznika zrobilem trzy autka
-
Wymiana modułu kierownicy (pod tempomat kierownicę multifunkcyjną)
Tak jak piszesz.. odkrec obudowy, imbuska popusc i pchnij do przodu chyba ze zle zalozyles tasme pod kiera to juz bedzie troche lipa.,
-
[B6 AWX] Niepokojący dźwięk
Ale głupoty gadacie.. wymieniasz pasek, rolki, napinacz czyli wszystko co odpowiada za rozrzad wiec co to za wymiana pierwsza po 100 a kolejne po 60??? Wymieniasz w zaleznosci od motoru jaki posiadasz i jak przewidzial to producent do danego silnika...no i czesci bo jesli wymieniacie nie jakies zamienniki zestaw to bym sie zgodzil ze po 60 tysiach ale jak na ori to bez sensu gadka..Kto ci cieniasek takich głupot naopowiadał???
-
[B6 AWX] Niepokojący dźwięk
Wymiane sie zaleca tak jak ksiazka pisze do danego motoru, u mnie auto serwisowane i w serwisie rozrzad wymieniany przy 115 tys.
-
Znaczenie ET Felgi
Będa 2 cm bardziej wystawac niz standard..
-
Spoty Kolbuszowskie godzina 16.00
Widziany Tomaszhxc okolo 16 rundka pod stacje i po rynku :naughty: ładnie cie wysledzilem A znacie panowie moze srebrna a6 c5 z motorem 2.6 na RKL??
-
Przeróbka obudowy kierownicy pod tempomat (fotostory)
Wszystko łądnie pieknie, tylko ja bym polecał zrobic po 1mm mniej z kazdej strony i dopasowac do zakreconego tempomatu na aucie bo moze wyjsc troche kiszka teraz..
-
Montaż i kodowanie nawigacji RNS-E w Audi A4 B6/B7 od A do Z
I antene gps no i musisz tunel przyciac bo ten z 1 din nie wejdzie na kosz 2din.., klimatronik mozesz przyciac troszke dokladniej pracy ale pare stowek zostaje w kieszeni
-
Wymiana przełącznika wycieraczek i odblokowanie pełnego FIS
Popytaj kolegow z forum, czaki22, sieman lub dominikt1 czesto maja takie graty..
-
Wymiana modułu kierownicy (pod tempomat kierownicę multifunkcyjną)
Rns-e zakoduje bez problemu
-
Spoty Kolbuszowskie godzina 16.00
Musisz sciagnac boczek i wyciagnac cala ramke co wystaje nad drzwi razem z szyba, Troszke roboty jest z tym.. i dopiero wtedy folie przykleic..
-
[B6 AWX] Niepokojący dźwięk
Pare godzin roboty bez specjalnych trudnosci, a na 900 zł to nieraz ludzie cały miesiac pracuja :gwizdanie:
-
Spoty Kolbuszowskie godzina 16.00
:oklaski: :oklaski: :oklaski: :oklaski: Dobrze mowi
-
Spoty Kolbuszowskie godzina 16.00
hehehe
-
Spoty Kolbuszowskie godzina 16.00
Srebrna?? Tez widzialem :>
-
Spoty Kolbuszowskie godzina 16.00
nie widzialem..
-
Spoty Kolbuszowskie godzina 16.00
Nie no cos ty, moze ktos nowy wbije i bedzie git
-
Spoty Kolbuszowskie godzina 16.00
No ciezko stwierdzic.. Ja szczeze watpie ze sie pokaze bo 39 stopni goraczki i leze jak kloda bo mnie cos dopadlo