Treść opublikowana przez Lukaszxxx
-
Co daje usunięcie katalizatora w Audi A4 B6 1.9TDI?
Przedmioty użytkownika - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. tu masz jego aukcje
-
Wymiana modułu kierownicy (pod tempomat kierownicę multifunkcyjną)
Sprawdz czy doprze wpiąłeś wszystkie kostki, ewentualnie jeszcze raz powypinaj i wciśnij spowrotem
- Świece ?
-
Metaliczny stuk z tyłu podczas hamowania. Pilna pomoc.
Ale to takie głośne aż jest??
-
Drgania podczas jazdy..
wał, przeguby do sprawdzenia..
-
Co daje usunięcie katalizatora w Audi A4 B6 1.9TDI?
No u mnie ori były jakby 3-4 blaszki połączone, nie przeszkadz, dobrze wyczysć obie powierzchnie i bedzie gites
-
Drgania podczas jazdy..
mogą jak najbardziej, ja fakt ze w ośce jak miałęm uszkodzony przegub wewnetrzny to najpierw drgało w okolicach 70km/h, jak wymieniłem mu osłone i nawaliłem nowego smaru to właśnie miałęm takie drgania od 20-30, lewarek kiera.. właśnie najgorsza miejska prędkość..
-
Problem po wymianie przegubu :/
Wewnetrzny to raczej drgania przenosi, I są juz w tej chwili dostepne same wewnetrzne na alledrogo za jakies 300pln, jakies dwa lata temu mozna bylo o tym pomarzyć, Jak mi się uszkodził wewnetrzny to kupiłem urzywke półoś z dwoma przegubami od b7 i mam spokój świety do dzis, dałęm jak dobrze pamietam 150zł
-
Co daje usunięcie katalizatora w Audi A4 B6 1.9TDI?
Taa maja byc metalowe, ona sie składa z kilku małych blaszek..
-
Świece ?
A czujniki temperatury g62 macie dobre?? sprawdzcie vagiem tylko juz nie pamitam który blok, jak auto zimne to wszystkie temperatury powinny byc bliskie sobie tj. paliwa cieczy i temperatura zewnetrzna, na bank w engine blok 7 czy 8.. moze wam czujnik zawyża i na pierwszy strzał dostaje większa dawke paliwa..
-
Metaliczny stuk z tyłu podczas hamowania. Pilna pomoc.
hmm jakis luz w zawieszeniu, ale tylne zawieszenie jest srednio zniszczalne..
-
Metaliczny stuk z tyłu podczas hamowania. Pilna pomoc.
Może klocek ma luz w jarzmie i jak dohamowywujesz to stuka o jarzmo..
-
brak mocy po wymianie szklanek
Kąt synchronizacji ok?? co było robione tylko szklanki??
- Świece ?
-
Telepie kierownica
Tarcze to raczej przy hamowaniu by mu biło..No wiesz cieżko jest nam stwierdzic jak to mocno ci bije..
-
ustawienie dawki po modach
heh taa najlepiej
-
ustawienie dawki po modach
Taaa nastawnikiem, delikatnie fo puknij tylko delikatnie, czesci mm..
-
Ubywa płynu chłodniczego w Audi A4 B6/B7
czyli jednak wada..
-
Stuk w lewym kole przy maksymalnym skręceniu kół w prawo
moze byc tez maglownica juz wybita, miałem u mnie np tak ze stukało mi po małych wybojach tylko przy skrecaniu w lewo, wachacze wszystkie git, stabilizator koncowki wszystko spoko i to byl wlasnie magiel..
-
Telepie kierownica
Opony, felgi kola, cisnienie w kolach, przeguby, maglownica, drążki i wiele innych, zacznij od kół- sprawdz cisnienie, wyważenie ewentualnie zamien na chwile na letnie jak masz komplet na felgach..
-
Ubywa płynu chłodniczego w Audi A4 B6/B7
Ja miałem taki wyciek właśnie w avf i był to przewód wodny który idzie koło filtra paliwa, z tyłu za silnik (nie wiem czy nad czy pod vacu pompa) i wchodzi w blok w okolicy czujnika płynu G62, sprawdz go bo podobno to czesta przypadłość, tez mi tak uciekało około 0,5l na miesiac..
-
ustawienie dawki po modach
spokojnie mozesz ustawiac te 3,8
-
Pukające amortyzatory tył.
Ja sie wogole nie denerwuje tylko jak mowie ze u mnie wytrzymały tyle tys km i jakiej firmy, w poprzednim aucie mi pukały i nic innego nie pomoglo tylko wymiana..
-
Pukające amortyzatory tył.
No raczej coś ma... ze jak kupisz gówno to gówniano sie jeździ, chciej tu pomuc to gość jeszcze ma sapy..
-
ustawienie dawki po modach
Ja w golfie ALH po zmianie na 0,216 ustawiłem dawke na 3,2 i wszystko jest w porządku..