Treść opublikowana przez Gik
-
[B6 BFC] I oto właśnie ona. Odsłona piąta ;)
i prawidłowo, też bym nie malował tych gum... bo to nie ma sensu, a za rok-dwa by ta farba schodziła i wyglądało by .
-
[B6 BFC] I oto właśnie ona. Odsłona piąta ;)
Magdalenah, silnik drogi w utrzymaniu? to tylko taki mit, każde auto w cenie powyżej 30tyś jest drogie w utrzymaniu. I wszystko rozchodzi się o to, jak jest i jak było traktowane przez poprzednich właścicieli. Samo tankowanie i conajwyżej wymiany oleji i filtrów mszczą się prędzej czy poźniej . A Truckmaniac, rzeczywiście fajny furak, patrząc na jego początki efekt jest rewelacyjny. Podobają mi się progi pomalowane, a listwy drzwi zostały w oryginale? Ciekawie się to komponuje
-
[B6 AWX] Czarny sedanik :)
noo, teraz ślicznie wygląda! i zaślepki pasują lepiej jak u mnie, czyli to ten plasticzek, wiesz jaki on ma numer?
-
Jakie coupe z lat 90 tych???
audi b2 coupe takie autko bym chciał!
-
[B6 AKE] Taki tam golas 235/40/19 :) MCE B7
Dodałem 2 Nowe zdjęcia, z wklejonym znaczkiem quattro w miejsce S4 Dodatkowo zamontowałem podświetlanie nawiewów, ale fotki wnętrza będą dopiero jak kupię RNS-E i je zamontuję a to wkrótce. Listwy S4 wciąż są w fazie poszukiwań... niestety to może potrwać, bo ciężko je dostać. Wkurza mnie mój stary aparat, nawet nie można wyłączyć opcji wstawiania daty (ale dobrze,że w ogóle chce robić zdjęcia). [br]Dopisany: 07 Maj 2010, 09:58_________________________________________________nowa porcja mini modów: - rns-e - obudowa klimatronika od b7 2din. - ramki klubowe - skórzany rękaw od s-line - popielniczka wzorek rybia łuska, podłączyłem kabelki i jest podświetlana cholera teraz szukam ramki pod mieszek drążka skrzyni biegów... ale na allegro pustki ;( - chromowany wizytownik i kubek + podświetlenie. ogólnie odświeżam autko wewnątrz, wymieniam powycierane plastiki na takie same, od B7, stare w złym stanie nie są... ale mnie wkurzają! foty wnętrza w produkcji!
-
[ALL B6] VAG nie może się połączyć z RNS-E
Dziękuje bardzo, a w kablach i tak miałem namieszane... teraz wyskakuje mi okiento too many connection errors czyli jest już ok, tylko trzeba dobrego fejsa.
-
[ALL B6] VAG nie może się połączyć z RNS-E
No właśnie RNS-E jest 2008r. A Interfejs to polski vag pod usb. A wersja vaga to 311.2 ... Wiem już, że działa wszystko, ale tylko z VCDSem nowym. I mam pytanie, są szanse że zrobię to tym dziadowskim interfejsem?
-
Zachodniopomorskie pogaduchy
no, spocik był fajny! Fajnie poznać zachodniopomorską ekipę! I ciekaw jestem co za foty z trybu paparazzi machnął Matrinez
-
[ALL B6] VAG nie może się połączyć z RNS-E
Szukałem podobnego tematu, i nic znaleźć nie mogłem... widocznie to jedyny taki problem? Czyli pewnie mam namieszane coś z kostkami i kabelkami. Oryginalnie co było to nie wiem, ale według kodów concert. A aktualnie, zwykłe radio i wyjścia przerobione pod ISO, dodatkowo wisi sobie jakaś skrzynka Phonocar (nie wiem od czego) Kupiłem RNS-E podłączyłem, i uruchamia się... gra muzyka, ale 1 kanału nie ma - przedniego. No i VAG nie może się połączyć z Navi... po prostu jej nie widzi. I jeszcze nie mam 1 wtyczki, brązowej, wszystkie 4 powinienem mieć? Wie ktoś w czym problem? albo czego, które kable powinny być zainstalowane?
-
Zachodniopomorskie pogaduchy
to może być nas sporo jak na średnio zaplanowany spocik.
-
Zachodniopomorskie pogaduchy
myślę,że dam rade na tą 19:30
-
Bezsenność - pomocy
na bez senność, to najlepszy jest wysiłek przed zaśnięciem, a w wyrku, po prostu połóż się i NIE MYŚL... wyłącz się na chwile - ja zasypiam raz dwa, wtedy kiedy chce i gdzie chce, nawet jak by było bombardowanie za oknem
-
Zachodniopomorskie pogaduchy
ja w najlepszym razie 19:30 mogę dojechać, bo kończę robotę po 19... . Najlepiej dla mnie to 20
-
Zachodniopomorskie pogaduchy
hmm, czwartek 20? no to się wyrobie gdzie to całe krematorium bo ni cholery nie wiem
-
Zachodniopomorskie pogaduchy
dobre i 3 auta, ja też chętnie poznam innych klubowiczów! Wszystko do ustalenia. A jeśli weekend to godziny popołudniowe i tez max 2h dla mnie.
-
Zachodniopomorskie pogaduchy
w tygodniu to ja mógłbym się wybrać na jakiś spocik bo weekendy to raczej jestem mocno zapracowany.
-
[ALL A4] Spalanie, osiągi, ile km na baku ?
będę musiał zatankować do pełna i sprawdzić u siebie, ostatnio trasa 120km z czego 20km po centrum szczecina, stop co kilka set metrów spalanie 8,6l (poza miastem 100-140km/h, ale mało wyprzedzania). po mieście spalanie 12-13l ale silnik często nie ma jak się rozgrzać i pełno stopek na światłach, trasa 2-3km i odpoczynek 2godziny. w niedziele po mieście da rade i do 10l dojść, jak trafia się dobre zielone światła w większości. osiągniecie spalania na poziomie 13-15l z rozgrzanym silnikiem po centrum szczecina, to tez nie jest problem i wcale nie trzeba szaleć. ogólnie i tak jestem zadowolony, bo spalanie na tle 1.9TDI wygląda wcale nie wiele gorzej. 2.5TDI 24l (100zł) wyjeżdża po 160-190km 1.9TDI AFN 24l (100zł) wyjeżdżał po 200-260km Golf 3 1.8 GT 100zł (bęzynki) po 160-190km. trasę mam bardzo schematyczną i średnie są identyczny bo jeżdżę tymi szlakami od lat
-
[B6 AVF] Jaki nacisk na oś w b6 1,9 Q ????
ja Ci mogę powiedzieć jakie jest przy 2.5TDI w Q kilka dni temu miałem przegląd i zerknałem na te wartości i są mniej więcej taki 1050kg na przodzie 650kg na tyle masa całkowita powinna być 1650kg +- 50kg, bo nie mam fotograficznej pamięci do cyfr i w sumie do niczego mi to nie potrzebne było.
-
[B6 AVF] Szary Avant
całkiem przyjemna, fajne wyposażenie... poza zewnętrznym S-Line to nie widzę nic, co by tutaj brakowało. Gratulować furaka!
-
Paliwo po pięć złotych!
Krótko ujmując bardzo dużo ludzi ma podejście takie "co mnie to obchodzi, mnie stać a tego kogo nie, niech sobie sam radzi". A jak dzieje się źle, to co najwyżej w domu przy browarze z kolegami po marudzi i nic, następnego dnia znów styka się z masa absurdów. Nic więcej z tym nie zrobi, a pójście na wybory? pff "ten kraj i tak jest do d*py, co to da?". I tak się kółko zamyka. Każdy dla siebie. ... Ja stary jeszcze nie jestem, ale już spotkało mnie spooro różnych "przykrości" ze strony naszego piknego państewka, więc i ja mam takie podejście... maksymalnie zlewające nasz Polski kraj, jak on mi, tak ja jemu . .
-
[B6 AWX] Real Black Madafaka Line Bixenon, MAM7 Nuvo 18' - chrom na metry to jest to!
hah, mojego nigdy prosić nie musiałem, zostawiałem otwartą klapę a ten natychmiast jak zwietrzył,że jest otwarta to tam wskakiwał ale to chyba przez kocyk.... PS, czarne kierunki są rewelacyjne ( też takie chce! ) a co do autka, wydaje mi się zbyt "okrągłe" patrząc z profilu, S-Line zderzaczek by lepiej się prezentował i na tył taka mała,delikatna czarna lista spoilerowa - ładnie by podkreśliła, że to nie jest tylko taka czarna limuzyna
-
Audi A4 autko już kupione
Jeszcze bym podkładki pomalował pod kolor, wtedy autko nawet na zwykłych zderzakach wyróżnia się zdecydowanie na tle całej reszty A4ek z ulicy.
-
[B6 AVF] 18`BBS CH, BRD, FMIC, jeszcze tylko tył...
Bardzo fajne audi! I rejestracja DKL (też mam taką ) Kierownica jest super, marzy mi się ona, ale... koszta mnie odstraszają!
-
[B6 AVB] A4 S LINE Pakiet RS4 19" RNS E 193 320/300 mm BRD AL 188KM/380Nm
Auto ujęte jest idealnie! widać,że aparacik i zdolności do jego ustawienia są Tylko sceneria bardzo smętna. Ale nocna sesja w dobrze oświetlonym mieście była by suuper! Czekam na te fotki!
-
Zachodniopomorskie pogaduchy
da rade zamontować do stelaża, ja zrobiłem sobie to przykręcając płytę z otworem na głośnik w stelaż. I działało 2 lata rewelacyjnie, tylko płyta musi być mocna, i nie za gruba, bo ciężko zamontować.