Treść opublikowana przez Gik
-
[ALL] Końcówki wydechu
może i przypomina, ale to całkiem dobra firma
-
[ALL B6] Co sądzicie o tych felgach? Pasują do B6 ?
jak proste i nie spawane to z 1000zł bym mógł dać.
-
[ALL B6] Co powiecie na 19" 9J 255/35 Turbo Twist od TT
Jak w temacie, co myślicie o tej feldze do mojej B6? Mam pomysłów kilka na inne felgi, i kupca na te koła, które dopiero co sam kupiłem. Dobrze się spasuje z tą budą? ET52, z dystansem 15mm z przodu i tyłu jest wręcz idealnie w połączeniu z zawieszeniem 1BE. felga oryginalna, dość lekka jak na swój rozmiar. W dodatku rzadka i czarna (chociaż to nie jest do końca +, ani też -). czekam na motywujące i demotywujące odpowiedzi
-
[B6 BKE] Pakiet S4 [ BRD ] [FMIC] [BQ] [soft ROGAL] [Hebel S4 345mm]
W starym (zwykłym) jest całkiem inne mam stary zderzak i 2 listwy do niego, satynową i czarna. Niestety nie pasują... .
-
[B6 BKE] Pakiet S4 [ BRD ] [FMIC] [BQ] [soft ROGAL] [Hebel S4 345mm]
jak ją ściągniesz to daj znać ja próbowałem ale strasznie mocno cholera siedzi... jest na zatrzaski o ile dobrze pamiętam. Inne mocowanie niż zwykła. Też planowałem ją pomalować, ale plastidipem.
-
Zachodniopomorskie spoty 2010/2011/2012
jeśli będzie sporo autek, to może i ja zawitam i fakt zapowiadają deszczyk. Jeśli by mocniej padało rzeczywiście galaxy było by lepsze, chociaż tam będzie tłok.
-
[B6 BKE] Pakiet S4 [ BRD ] [FMIC] [BQ] [soft ROGAL] [Hebel S4 345mm]
bardzo ładne to wyszło. Ja swoje będę poprawiać w lecie
-
B6 DIVISION
ciężko porównać, szczególnie stopień zużycia odbłyśników, bo one bardzo wpływają na sile oświetlenia
-
B6 DIVISION
ja mam czarne stalusy 16"
-
[B6 AKE] Taki tam golas 235/40/19 :) MCE B7
Zależy od sztuki, w skrócie jak kto dbał tak będzie miał. Tak mi się przynajmniej wydaje . Z silnika jestem bardzo zadowolony, zamienić mógłbym go na inne... ale na pewno nie na 1.9TDI
-
Zachodniopomorskie pogaduchy
W zoologicznym tak, są... ale kamień kosztuje 18,6zł na 1kg a tak z 10-20kg by mi się przydało w sumie
-
Zachodniopomorskie pogaduchy
hmm, warto spróbować... ale póki co znalazłem trochę w centrum niedaleko starego miasta.
-
Zachodniopomorskie pogaduchy
Siemka Panowie Nudzi się ktoś na tyle, żeby mi znaleźć ładne kamienie? do akwarium może być więcej +- 2-6kg. Nawet przyjadę odebrać w okolicy Szczecina, z browarem za fatyge beton i cegły odpadają. A u mnie w centrum tylko tego pełno...
-
[B6 AVF]Avant S line,Body S4,BRD,drugi IC,19 Japan Racing,Gwint AP aktualizacja str 1
nie jest zły, ale nie podoba mi się siatka w środku, boczne kratki są ok I sam zderzak przedni może nie dać wystarczającego efektu, przydały by się progi i tylny i teraz pytanie... czy wytrzymasz do wiosny? Ja z felgami nie mogę...
-
[ALL B6] Jakie aluski na wiosnę ? 17 czy 18 ?
albo boją się powiedzieć
-
[ALL B6] Jakie aluski na wiosnę ? 17 czy 18 ?
Boseron, trudno się z Tobą nie zgodzić. Tak jak już pisałem, to sprawa indywidualna i tego nie da się uogólnić do wszystkich aut i ludzi. Pewnie jak będę miał dziecko to zmienię na 17", a póki co 19" to wybrała moja dziewczyna . Jej to nie przeszkadza, chociaż mój ojciec w życiu tym nie chciał by jeździć. Dla niego to taczka i tyle w tym temacie (nawet na stalowych 16" z zimówkami).
-
[B6 ASJ] Konwersja na RS4 Swieze foty 157 & 173 & 192 :)
Ten projekt wcale "wieśniacki" nie jest, według mnie wręcz przeciwnie. Wieściackie mogło by być gdyby po tym wszystkim Nosb wmawiał, że ma prawdziwe RS4 . Gdybym miał czas i dużo miejsca, sam chętni bym się w takie coś pobawił... na pewno daje sporo satysfakcji
-
[B6 AVF] A4 Avant 1.9TDI 131KM S line, Recaro (Projekt: "Full Opcja")
aż szkoda by sprzedawać... lepiej postawić jako pomnik przed domem....
-
[ALL B6] Jakie aluski na wiosnę ? 17 czy 18 ?
jak ktoś jedzie jak taczką - nie omijając dziur. I twierdzi, że ma dobre zawieszenie i tego robić nie musi. Proponuje założyć 15" . Komfort to rzecz bardzo indywidualna. Ciężko poradzić się innych - trzeba spróbować. Dlatego też proponuje 18", a gdyby się jednak nie spodobało - łatwiej będzie się pozbyć takiego kompletu Na forum łatwo się dopatrzeć ludzi którzy chętnie zamienią na rozmiar większy a nie mniejszy. O czymś to świadczy?
-
[ALL] Nawiew na szyby przestaje działać!!! B6 2003 Avant
podepnij VAG i sprawdź czy wszystkie przekładki od klimatyzacji działają. Możliwe, że któraś jest zablokowana i stwarza te problemy.
-
[ALL B7] A4 B7 S-Line -> Silver Arrow aka Silber Pfeil :)
możesz się okłamywać dale... albo uwierzyć, że Cię licznik okłamał :gwizdanie:
-
[ALL B6] Jakie aluski na wiosnę ? 17 czy 18 ?
W B5 jest trochę inaczej (miałem B5) W dodatku jeżdżę na zawiasie 1BE. I jeżdżę bardzo ostrożnie. Co tez znacznie wpływa na pojmowanie komfortu
-
[ALL B6] Jakie aluski na wiosnę ? 17 czy 18 ?
może Ci moja odpowiedź trochę pomoże... Mi tak dobrze się jeździło na 18", że na wiosnę biorę 19". A, że wiem jaki to wielki komfort jest przy 16" bo takie mam zimówki (nie odczułem różnicy między 16 a 18"). Zdecydowanie wybierz 18".
-
[B6 AGB] Bienkowoz 2.7 BiT
a może po prostu odkręć i czymś je przedmuchaj?
-
B6 DIVISION
chyba drogo... myślę, że około 300zł byś znalazł. za 400-500 to z kratkami powinny być. No i bez delikatnego docinania zwykłego zderzaka się nie obejdzie. Ale to prosta robota