Treść opublikowana przez pre_pl
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
ja robiłem zdjęcie... Wam
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
nie za zimno na ognicho ? a ten ciągle po stołach łaził ?? ale myśliciel a wy co tam ? Kakao piliście ? mydlo : ej, a ja ?? a ja ? a Trzeniek jaki męski
-
[B7 ASB] Nareszcie moja zabawka skonczona:)
hm.. chyba muszę się "czyly" pojawić...
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
hyhyhy, fajna górka... Tomeczku, jak tam.. 2.5 tedei dało rade se z tą góreczką, no nie ?
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
pomyślę... pomyślę...
-
[B7 BDG] Moja B7 2.5TDI listwy S4,Led A6 Video str.1
przecież ma zwykłe faje od dizla... widać to ładnie na zdjęciu, a Tomeczek chyba nie modował ostatnio
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
a kto to tam pił "rudą na myszach" ?
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
MYYYYSZ !!!
-
[ALL B8] A może tak wykorzystać kolorowy wyświetlacz???
Tobi, prosta sprawa - jak masz system MMI HIGH w aucie, to się podyskutuje i zrobi Natomiast bez tego systemu, a przy "zwykłych" radiach Chorus lub Symphony - klops i kotlet. Prucie połowy auta, wymiana drutów itd. Wiadomość od gościa z podanego linku Koszt - ...naście tysięcy Nie jest dobrze Zdrowaś K. dokładnie tak jest... sporo gadżetów do wymiany.. no i te optyki Ale panowie.. w B6/B7 również jest sporo kabli do położenia. Ja bym się absolutnie nie załamywał i zbadał dogłębnie temat - czyli od początku, co akurat w moim aucie jest potrzebne (każde będzie inne i ciężko napisać). Jesli chcecie uzyskać odpowiedź na forum, to niestety musicie trochę "pokazać" swoje auta co mają w środku, albo dobrze opisać. No i śmiem wątpić, że "naście tysiaczków" (choć nie wiem) Trzeba zebrać do kupy listę potrzebnych "devajsów" i podliczyć, które są najdroższe i szukać na ebajach lub allegro. [br]Dopisany: 23 Marzec 2009, 22:49_________________________________________________ obojętnie czy ma się kolorowy display, czy chorusa, czy coś tam... to i tak trzeba położyć optyka do tyłu auta. Więc wydaje mi się, że nie ma znaczenia "co mamy w aucie" Raczej znaczenie ma czy mamy już navi czy nie (to mono, ale to chyba oczywiste)...
-
[B7 ASB] Nareszcie moja zabawka skonczona:)
Piero... co Ty piszesz przecież to paździerz było wsiąść do auta tomeksa drajsiś cfaj On ma przecież dwa i pół tedei
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
ale Ty brzydko o nim piszesz, w tych górach "tak Ciebie się stało" ??
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
yyy... jakby to powiedzieć... no mnie niestety tym razem w środę nie będzie
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
da się zrobić, jeno tę skrzynkę będę wiózł z niemcowni i cena razem z felgami wyjdzie ciut więcej jakieś tałzen i cuś
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
nie chciałby ktoś przygarnąć felg 17calowych z S4ki ? Te z tymi szerokimi ramionami, no wiecie jakie miałem latem... Jakby co, są też opony do tego Dunlopki w bardzo dobrym stanie (2 sezony, ale niewiele jeżdżone) Będę w weekend w kraju jakby chciał ktoś obejrzeć
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
obok mydełka, jest nasz andżej, czyli alvaro A zauważyliście te dwie puszki piwa przy naszych czterech ułanach ? :laghing2: może to ten pusty talerzyk...
-
[ALL B8] A może tak wykorzystać kolorowy wyświetlacz???
Tobi... no jak sam widzisz, nie jest prosto odpowiedzieć na pytanie "co trzeba zmienić" Jeśli masz DriveSelect, to przy zmianie na navi przyciski wędrują pod cd-changera (który zastępuje radio). Bez nawi przy opcji Drive Select, te przyciski są gdzieś pod "hand brake'iem" U siebie nie musisz oczywiście zmieniać wyświetlacza Jak już masz kolor, to w nawi jest ten sam. Aaa. Te nawigacje występują już w trzech generacjach, w Q5 wprowadzono G3, która ponoć ma możliwość dvd video-playbacku (nie wiem co to dokładnie oznacza na razie ). Tu jeszcze taki dokument opisujący trochę infotainment: http://www.kingslynn-audi.co.uk/parts_and_accessories/infotainment/Audi%20Infotainment.pdf
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
ooo, ekipa... Tomeczek coś przeżuwa
-
[ALL B8] A może tak wykorzystać kolorowy wyświetlacz???
http://www.a4-klub.pl/smf/empty-t39157.0.html;msg444371;highlight=most+opto#msg444371 W B6/B7 rzecz polegała na tym, że system był centralny (rns-e) i przez to instalacja była stosunkowo prosta, w B8 jest już trochę inaczej. Każdy z elementów jest połączony siecią MOST (optyk) (w rns-e była to sieć CAN). W platformie B8 kolorowy wyświetlacz może być zamontowany również bez jednostki nawigacji - jest jednak 6,5 calowy zamiast 7cala. Wtedy również wszystkie kontrolki są na przednim panelu. W przypadku MMI włącznie z nawigacją mamy do dyspozycji tę obrotową gałkę. bez gałki, ale prawdopodobnie z kolorowym displayem Ale teraz, navi przychodzi znowu z monochromatycznym wyświetlaczem jaki kolorowym. W tym pierwszym nawi działa na CD, w drugim na DVD. nawi z gałką, ale bez kolorowego wyświetlacza i tu już real MMI high - czyli z drive selectem oraz kolorowym wyświetlaczem Teraz musicie sobie odpowiedzieć co macie i do czego dążycie... Żeby uzyskać real mmi high nalezy zmienić : - display - drive select - panel środkowy - nowy wzmacniacz - nawigację - wszystko połączyć optykiem - zakodować VCDSem Sporo roboty....
-
[ALL B6] Problemy z komunikacją kierownicy multifunkcyjnej
jeśli dobrze zrozumiałem co robiliście.. to tu robicię błąd, 00111 to nie kodowanie tylko pin kabelki masz wszystkie: http://www.a4-klub.pl/smf/all_b6_wymiana_modulu_kierownicy_pod_tempomat_kierownice_multifunkcyjna-t23501.0.html;msg276784#msg276784
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
dobła pany, miłego "wypoczynku" w górach, bezpiecznej jazdy również życzę
-
[B6 AVF] A4 Avant by boberek
Michałka nie będzie malowała, on zostawia czarne
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
wiem, wiem - już się to więcej nie powtórzy ile osobników dzisiaj ?
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
no ja niestety nie, sorki chopoki
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
taaa... już... xenony to każdy se może kupić, pewno na ciągnik żeś se je założył Nawet jednego "zdjątka" nie pokazałeś, a jeszcze niedawno znalazłem jakiś stary pw, żeby podeślesz zdjęcia z autohandla... no i kupa
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Tomeczku, posta z odpowiedzią na moje pytanie usunąłeś nicponiu jeden, a fe !