Treść opublikowana przez pre_pl
-
Czy można jeszcze odblkować radio??
proszę wcisnij TP i RDS i przytrzymaj 2-3 sekundy, pojawi się 1000
-
Czy można jeszcze odblkować radio??
który chorus ? bo nie pamietam jakie były w 2000... Ten z "pokrętłem" na środku jeszcze ?
-
[ALL B5] Sprzęgło wysoko bierze - czy to standard ?
sisi1977, a co ty z tym autem tak do ASO jeździsz ? Od czasu do czasu można, ale na wszystko ?
-
[B5 1.9 AFN] Analiza logów - ciąg dalszy
powodzenia ! daj znać co i jak...
-
podgrzewanie lusterek
hm... Te maty z czasem niszczeją, ścieżki ulegają utlenieniu, czasem złączki. Obwód może być wciąż zamknięty, ale rezystancja znacznie mogła wzrosnąć, przez co prąd zmalał. Wtedy taka żarówka dalej Ci będzie świecić, ale już słabiej. Najlepiej jakbyś zmierzył miernikiem rezystancję. Ale i tak pewno maty do wymiany Oba lusterka Ci nie działają ? Jeśli się upierasz z żarówka, weź trochę wiekszą
-
podgrzewanie lusterek
A jak sprawdzasz, że nie masz prądu ?
-
Siedzimy na nowym serwerze :)
no to git, ładnie śmiga Ale mała uwaga, ten link frakir.man 'coś tam jeszcze długieg' to tak mało profi wygląda. Przerobicie to jeszcze na www.a4-klub.pl ?
-
[B5 1.9 AFN] Analiza logów - ciąg dalszy
aa... Czy czasem ten czujnik ciśnienia (F96) w aucie zdenia nie jest właśnie w komputerze ?
-
[B5 1.9 AFN] Analiza logów - ciąg dalszy
ja bym się właśnie tu doszukiwał błędu... Ale ok, dzięki za resztę info :smile: Ale mówi się trudno
-
[B5 1.9 AFN] Analiza logów - ciąg dalszy
czujnik ? :roll: A to nie jest : 65535 Steuergerät defekt ? Czyli błąd komputera ? Możesz podać info skąd ten czujnik ? Nie rozumiem.... :roll: Zdeniu, daj loga 010.. Tam podaje ten czujnik
-
[B5 1.9 AFN] Analiza logów - ciąg dalszy
Tak mi napisał kolega Rogal na AKP : Diagnostyke kierownic: 1. w 11stym kanale wciśnij guzik basic settings 2. Twój sterownik silnika prawdopodobnie juz sam podbije obroty do jakiś 1400 3. patrz na 3cią pozycje powinna wzrastać i maleć w odstępach 10cio sekundowych najlepiej o jakieś 100mbar.
-
[B5 1.9 AFN] Analiza logów - ciąg dalszy
LMM = Luftmassenmesser Po naszemu : przepływka, przepływomierz. Mierzy masę dostarczonego powietrza. Kupuje się wyłącznie w ASO, nie pamietam cen - ale parę stów (300 ? 400 ?) Kupując w ASO, daj im też zamontować - dopłacisz z kilkadziesiąt PLN, ale nie stracisz gwarancji ( 2 lata ). A to cholerstwo lubi się psuć.... No kierownik panie Czyli kierowca ( Pikuś, ja miałem tam na myśli tylko kierowcę ) Jeszcze jedna propozycja, wejdź w grupę 011 w basic settings... Wtedy komputer będzie co jakiś czas podnosił sztangę (powinien móc ją podnieść) Zajrzyj wtedy pod maskę i zobacz czy coś się porusza.
-
Czym pompujemy
Widziałem zdaje się, że parę osób ma napompkowane opony azotem. Jeśli ma ktoś, jak wrażenia w codziennej jeździe ? A słyszał ktoś o SecurePneus ? To jest jakaś mieszanka gazów szlachetnych, podobno lepsza od azotu. Jakie macie doświadczenia ?
-
[B5 1.9 AFN] Analiza logów - ciąg dalszy
nie martwi bo wogole sie na tym nie znam dlatego tu dalem logi aby sie czegos konkretnego dowiedziec do tej pory wsyscy tylko snuli domysly dlatego zrobilem owe logi Ale mi się dostało ja się zbyt tez nie znam. Ale według mnie w 008 wyraźnie widać, że LMM jest do wymiany Ostatnia kolumna powinna być większa od przedostatniej. Największa ma być ta pierwsza (ilość paliwa "zażądana" przez kierownika) Faktycznie w grupie 011 coś mało ciśnienia... http://www.dieselschrauber.de/Solldaten_4_Zylinder_VE.html Aaaj, a błędy jakieś są ? Czy nic nie ma ? Wiesz gdzie znaleźć 'sztangę' od turbo ? Jeśli tak zobacz czy się rusza po odpalniu... Aaa. Czy czasem nie ciągnie Ci od jakiejś wartości obrotów ? Bo tak chyba z logów wynika, że dobrze jedzie gdzieś grubo powyżej 2000 ...
-
[B5 1.9 AFN] Analiza logów - ciąg dalszy
zdeniu, a ta grupa 008 Cię nie martwi ?
-
Świeci mi kontolka AIB
dodam, że jako ostatnia dobrze pamiętam ? :?: :razz:
-
Jutro przeprowadzka :)
właśnie, właśnie Ciekaw jestem nowości :twisted:
-
[B5 TDI] Czy turbo po przebiegu 250tys moze juz byc zdechła?
ja bym się w to nie bawił....
-
Otwarta maska - informacja na wyświetlaczu komputera
bardzo się cieszę Parę funtów w kieszeni zawsze, a Londyn tani nie jest
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
http://cichy.100tka.net/akp/dane.php to może byc ?
-
Otwarta maska - informacja na wyświetlaczu komputera
już Ci to wczoraj próbowałem podesłać, no ale....
-
[B5 AJL] Świeci się kontrolka ABS
może być brak komunikacji do czujnika ABS Czasem wystarczy poruszać czujnikiem, podepnij do Vag-Coma żebyś widział które koło
-
GDZIE CZUJNIK TEMP. ZEWNETRZNEJ?
tu rysunek poglądowy
-
GDZIE CZUJNIK TEMP. ZEWNETRZNEJ?
tak na szybko, pamiętam że taki czujnik jest stosunkowo tani. Nie przekracza 50zł Mam nadzieje, że nie pokićkało mi się z innym
-
[B5 TDI] Czy turbo po przebiegu 250tys moze juz byc zdechła?
a co to znaczy ? Turbina lubi działać... A nie jazdę "umiarkowaną". Ja mam 190 tys przebiegu i turbo powiedziało papa. Podejrzewam, że wysrało się dzięki PSJ (wjazd na autobahna i jazda spokojna) oraz LongService'y (niech ich jasna cholera) Na szczęscie w moim przypadku, niemiec wymienił rozrząd