Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

pre_pl

VIP
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez pre_pl

  1. proszę wcisnij TP i RDS i przytrzymaj 2-3 sekundy, pojawi się 1000
  2. który chorus ? bo nie pamietam jakie były w 2000... Ten z "pokrętłem" na środku jeszcze ?
  3. pre_pl odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A4 B5
    sisi1977, a co ty z tym autem tak do ASO jeździsz ? Od czasu do czasu można, ale na wszystko ?
  4. pre_pl odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w 1.9TDI
    powodzenia ! daj znać co i jak...
  5. hm... Te maty z czasem niszczeją, ścieżki ulegają utlenieniu, czasem złączki. Obwód może być wciąż zamknięty, ale rezystancja znacznie mogła wzrosnąć, przez co prąd zmalał. Wtedy taka żarówka dalej Ci będzie świecić, ale już słabiej. Najlepiej jakbyś zmierzył miernikiem rezystancję. Ale i tak pewno maty do wymiany Oba lusterka Ci nie działają ? Jeśli się upierasz z żarówka, weź trochę wiekszą
  6. A jak sprawdzasz, że nie masz prądu ?
  7. no to git, ładnie śmiga Ale mała uwaga, ten link frakir.man 'coś tam jeszcze długieg' to tak mało profi wygląda. Przerobicie to jeszcze na www.a4-klub.pl ?
  8. pre_pl odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w 1.9TDI
    aa... Czy czasem ten czujnik ciśnienia (F96) w aucie zdenia nie jest właśnie w komputerze ?
  9. pre_pl odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w 1.9TDI
    ja bym się właśnie tu doszukiwał błędu... Ale ok, dzięki za resztę info :smile: Ale mówi się trudno
  10. pre_pl odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w 1.9TDI
    czujnik ? :roll: A to nie jest : 65535 Steuergerät defekt ? Czyli błąd komputera ? Możesz podać info skąd ten czujnik ? Nie rozumiem.... :roll: Zdeniu, daj loga 010.. Tam podaje ten czujnik
  11. pre_pl odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w 1.9TDI
    Tak mi napisał kolega Rogal na AKP : Diagnostyke kierownic: 1. w 11stym kanale wciśnij guzik basic settings 2. Twój sterownik silnika prawdopodobnie juz sam podbije obroty do jakiś 1400 3. patrz na 3cią pozycje powinna wzrastać i maleć w odstępach 10cio sekundowych najlepiej o jakieś 100mbar.
  12. pre_pl odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w 1.9TDI
    LMM = Luftmassenmesser Po naszemu : przepływka, przepływomierz. Mierzy masę dostarczonego powietrza. Kupuje się wyłącznie w ASO, nie pamietam cen - ale parę stów (300 ? 400 ?) Kupując w ASO, daj im też zamontować - dopłacisz z kilkadziesiąt PLN, ale nie stracisz gwarancji ( 2 lata ). A to cholerstwo lubi się psuć.... No kierownik panie Czyli kierowca ( Pikuś, ja miałem tam na myśli tylko kierowcę ) Jeszcze jedna propozycja, wejdź w grupę 011 w basic settings... Wtedy komputer będzie co jakiś czas podnosił sztangę (powinien móc ją podnieść) Zajrzyj wtedy pod maskę i zobacz czy coś się porusza.
  13. Widziałem zdaje się, że parę osób ma napompkowane opony azotem. Jeśli ma ktoś, jak wrażenia w codziennej jeździe ? A słyszał ktoś o SecurePneus ? To jest jakaś mieszanka gazów szlachetnych, podobno lepsza od azotu. Jakie macie doświadczenia ?
  14. pre_pl odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w 1.9TDI
    nie martwi bo wogole sie na tym nie znam dlatego tu dalem logi aby sie czegos konkretnego dowiedziec do tej pory wsyscy tylko snuli domysly dlatego zrobilem owe logi Ale mi się dostało ja się zbyt tez nie znam. Ale według mnie w 008 wyraźnie widać, że LMM jest do wymiany Ostatnia kolumna powinna być większa od przedostatniej. Największa ma być ta pierwsza (ilość paliwa "zażądana" przez kierownika) Faktycznie w grupie 011 coś mało ciśnienia... http://www.dieselschrauber.de/Solldaten_4_Zylinder_VE.html Aaaj, a błędy jakieś są ? Czy nic nie ma ? Wiesz gdzie znaleźć 'sztangę' od turbo ? Jeśli tak zobacz czy się rusza po odpalniu... Aaa. Czy czasem nie ciągnie Ci od jakiejś wartości obrotów ? Bo tak chyba z logów wynika, że dobrze jedzie gdzieś grubo powyżej 2000 ...
  15. pre_pl odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w 1.9TDI
    zdeniu, a ta grupa 008 Cię nie martwi ?
  16. pre_pl odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Elektryka i Oświetlenie
    dodam, że jako ostatnia dobrze pamiętam ? :?: :razz:
  17. właśnie, właśnie Ciekaw jestem nowości :twisted:
  18. ja bym się w to nie bawił....
  19. bardzo się cieszę Parę funtów w kieszeni zawsze, a Londyn tani nie jest
  20. http://cichy.100tka.net/akp/dane.php to może byc ?
  21. już Ci to wczoraj próbowałem podesłać, no ale....
  22. może być brak komunikacji do czujnika ABS Czasem wystarczy poruszać czujnikiem, podepnij do Vag-Coma żebyś widział które koło
  23. pre_pl odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Nadwozie i Wnętrze
    tu rysunek poglądowy
  24. pre_pl odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Nadwozie i Wnętrze
    tak na szybko, pamiętam że taki czujnik jest stosunkowo tani. Nie przekracza 50zł Mam nadzieje, że nie pokićkało mi się z innym
  25. a co to znaczy ? Turbina lubi działać... A nie jazdę "umiarkowaną". Ja mam 190 tys przebiegu i turbo powiedziało papa. Podejrzewam, że wysrało się dzięki PSJ (wjazd na autobahna i jazda spokojna) oraz LongService'y (niech ich jasna cholera) Na szczęscie w moim przypadku, niemiec wymienił rozrząd

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.