Treść opublikowana przez pre_pl
-
Nieprzyjęcie mandatu - sąd grodzki - niekaralność?
na te pytania już niestety nie znam odpowiedzi... Nie sądze, że SG obniży mandat :twisted:
-
[B6 2.5 TDI] Zawór recyrkulacji spalin
daj ten błąd.... Ostatnio pisałeś o EVAPie, to o czym teraz piszesz to co innego (EGR) kosztuje trochę coś takieg. Ale to się czyści też
-
[B6 AVJ] Mój pierwszy "check engine", pomóżcie prosze
daj linki
-
[B6 AVJ] Mój pierwszy "check engine", pomóżcie prosze
Do tej pory nic takiego się u mnie nie wydarzyło.
-
[B6 AVJ] Mój pierwszy "check engine", pomóżcie prosze
bo pewno: :razz: Tak z ciekawości... Jak wy to tankujecie "do pełna" ?
-
Nieprzyjęcie mandatu - sąd grodzki - niekaralność?
adadur, to zależy jak i kiedy Jesli będziesz na południu Polski na wakacjach i tam popełnisz wykroczenie i nie przyjmiesz mandatu, to będziesz musiał stawić się w Sadzie Grodzkim właśnie tam ! Co to punktów karnych i SG. Sąd Grodzki ustali tylko czy byłeś winny, czy nie, ale : Podstawa : Dz.U.2002.236.1998 http://www.abc.com.pl/serwis/du/2002/1998.htm Czyli wyrok jest przesyłany do Policji i ona wrzuca Ci punkciki [mod] Tylko do modów : adadur, popraw te byki Sąd Grodzki hyhyhy[/mod]
-
Swiatla do dziennej jazdy
Dz.U. 1997 nr 98 poz. 602 Ustawa z dnia 20 czerwca 1997 r. - Prawo o ruchu drogowym. Oddział 3 Art. 51
-
Swiatla do dziennej jazdy
i chyba tylko poza miastem nie pamiętam już dobrze...
-
Przeglądy - olej LongLife
w IC jest też Valvoline durablend (505.01) 5L baniak za 165zł (cena bez rabatów) To tez dobra oliwka
-
[B5 1.6] Jaka moc
http://www.unitconverter.com.au/ http://www.onlineconversion.com/energy.htm
-
Przeglądy - olej LongLife
W morde jeża ! Co to za rabat ? (cholera, dystrybutor Motula twierdzi że cena jest stała...)
-
Kochamy polskie ubezpieczalnie
mój znajomy miał Uniacza, wjechała mu w tył karetka. No i się naszarpał, bo to było z AC w Warcie robione. Sporo wody w Wiśle spłynęło zanim mu wypłacili..... Choć to akurat mógł byc jednostkowy przypadek
-
Alarm, powiadomienie - wybor urządzenia.
normalnie adadur jakbym mieszkał w E (tam gdzie Ty), to już był jechał do tego gościa. Bardzo dobre info dałeś imho.
-
Strefa Śmiechu
http://www.geogreeting.com/view.html?zSTZr02+I46 napis z map google'a
-
[A4 B6 1.9TDI] Wlasnie stalem sie posiadaczem takiego autka
mi w mieście prawdę mówiac przeszkadza podłoketnik. Fajna sprawa generalnie, ale na miasto jak się chce szybko zmieniać biegi to zaczyna przeszkadzać.
-
[B6 1.8TQ]Check Engine,stanie w korku-ciekawe spostrzezenia
wydawało mi się, że już Ci pisałem co ja znalazłem.... http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=3437 Tu masz podobny błąd : http://www.briskoda.net/forums/diagnostics-vag-com/x-reg-fabia-1-4-engine-start-blocked-immobilizer/63170/#post717560
-
[b6 1.9 TDI AWX] wiecej mocy ...
masz na myśli montaż ? :roll: Czy coś innego ?
-
[b6 1.9 TDI AWX] wiecej mocy ...
czyli FMIC i program ? Poziek szuka chętnych na FMICa w eltecu....
-
[B5 1,9 AJM] Prosze o analize z VAG-a.
racja
-
[B5 1,9 AJM] Prosze o analize z VAG-a.
jakaś jest nieszczelność, bo turbo słabnie... sprawdzić najpierw "rurki"
-
Kochamy polskie ubezpieczalnie
ale robiłeś ze swojego AC u nich ? Czy jak...
-
Przechowywanie kół letnich w okresie zimowym
myśle, że odpowiedź znajdziesz już w drugim poście (Hugo napisał)
-
Przechowywanie kół letnich w okresie zimowym
z felgami tak trzymasz ? Tak można trzymać, ale bez felg
-
[b6 1.9 TDI AWX] wiecej mocy ...
ile dał Ci program ? Ile masz teraz mocy ? Jak możesz to wklej wykres z hamowni...
-
[b6 1.9 TDI AWX] wiecej mocy ...
no chłopie mało Ci osób napisało co masz najpierw zrobić ?